fbpx
שלחו
שתפו

רואנדה ואוגנדה

גן עדן ירוק גוריולת ההרים ביערות הגשם

יערות גשם, ספארי בפארק אקיגרה, בעלי חיים, כפרים ציוריים, טקסים שבטיים, אגמים כחולים, נהרות, הרים וולקניים וגורילות ההרים.
*הצצה נדירה אל אחד המקומות המיוחדים, היפים והמעניינים בעולם.
* טיול בקבוצה קטנה ואיכותית עם אנשים שלא רוצים טיול מאורגן אבל רוצים להגיע למקום מיוחד. בהדרכת אמיר פלג מחיר הטיול 5850$

מסלול הטיול

 • דרגת קושי קלה (יכולה להיות מאתגרת בטרק אל הגורילות)
 • לינה בבתי מלון מדרגה גבוה
 • לינה בלוג'ים מפנקים

יום 1 תל אביב – קיגאלי

לאחר הנחיתה נצא משדה התעופה וניסע מזרחה לפארק אקיגרה על גבול טנזניה, אם הזמן יאפשר בדרך נעצור לביקור בקואופרטיב נשים לגידול קפה הנמצא מערבית לפארק וצפונית לעיר קיונזה. הקואופרטיב מגדל ומייצר קפה באיכות גבוהה ומעורר תקווה ומחשבות על הדרכים שרואנדה מצאה לעצמאות כלכלית ופרנסת נשים. משם ניסע למלון על שיפולי הגבעות הדרומיות המשקיפות על נוף עוצר נשימה של פארק אקיגרה. לינה Akagera Safari Camp* טיסה 9.8 415K המראה 05:30 (09AUG)נחיתה באדיס 09:40 טיסת המשך ET817 15:15 הגעה 16:45.

 

 • כ 2.5ש' נסיעה

יום 2 ספארי בפארק אקיגרה

הטיול ברואנדה מתחיל מוקדם בבוקר- אנחנו ניכנס בשערי ממלכת החיות של הפארק הלאומי אקגרה המאופיין בשני סוגי סוואנות, דבר המאפשר מנעד רחב ועשיר של בעלי חיים. בתחילת היום נגיע לאגם איהמה. נצא לשייט לאורך חופי אגם ונצפה מקרוב בהיפופוטמים, תנינים, בעלי כנף ואולי גם פילים ובעלי חיים נוספים הבאים לשתות בבוקר ממי האגם. בתום השייט נמשיך להתחקות אחר עדרי הזברות, ג'ירפות, פילים, חזירי בר, אנטילופות, ג'ירפות, קופים, ציפורים ואולי קרנפים ,ואם המזל יאיר לנו פנים גם אריות ולביאות. את היום ילוו הסברים וסיפורים של המדריכים המקומיים אשר יוסיפו צבע ואווירה מיחדת.  ספארי ברכבים מותאמים (עם גג נפתח). מהפארק נחזור ללינת הלילה בבירה קיגאלי Ubumwe Hotel או דומה.

 

 • כ 2.5 ש' נסיעה

יום 3 קיגאלי ואגם קיבו

קיגאלי בירתה של של רואנדה, ידועה ביופייה ובאווירה תוססת. העיר ממוקמת בין כמה גבעות ומוקפת בטבע ירוק, קיגאלי נקיה ומסודרת בצורה יוצאת דופן. מה שהופך אותה לאחת הערים הנקיות והיפות באפריקה. הרחובות מתוחזקים היטב, והנוף העירוני מעוטר בגנים ופארקים יפים, האווירה בטוחה ומסבירת פנים. הטיול ברואנדה הבוקר יתחיל במוזיאון הגנוסייד שמספק חוויה עוצמתית ומרגשת, על האירועים הטרגיים שהתרחשו ברואנדה לפני שלושה עשורים. מהמוזאון – ניסע צפון מערב לאגם קיבו על גבול קונגו. ניסע לאורך האגם עד שנגיע למפרץ קטן ממנו הסירה שלנו תחליק אל אי הקופים, אי נפוליאון ועוד איים קטנים. באי נפולאון, הסירה תעגון במפרץ נסתר, ואנחנו נרד לאי, נעפיל על ראש גבעה  הנמצאת בעיבורו של האי, לאחר הביקור באי נפליג חזרה, ואלה שירצו יוכלו לקפוץ אל מי האגם הצלולים. לאחר השייט נגיע למלון ציורי על שפת האגם לינה  moriah-hill Hotel  או דומה.

 

 • כ 4ש' נסיעה
 • כ 3 ק"מ הליכה

יום 4  Congo Nile Trail והדייגים

הבוקר נצא להליכה על “שביל הנילוס” של רואנדה Congo Nile Trail הדרך עוברת בין כפרים, מטעי קפה, וגידולי שדה, בתי ספר, כנסיות ציוריות, ושווקים צבעוניים. ההליכה בשביל היא הזדמנות למפגש עם התלמידים היוצאים בריצה מבתי הספר, המתפללים בכנסיות והרוכלים בשווקים. אנשי הכפרים אוהבים להתלוות אל המטיילים בחלק מהדרך ולנופף לשלום. לקראת שקיעת החמה נצטרף אל הדייגים היוצאים לדייג לילי באגם קיבו על סירות קנו. הדייגים יוצאים אל הלילה בקולות שירה וקריאות עידוד. נראה את הדייגים לאור פנסי לוקס דגים במי האגם באחת משיטות הדייג העתיקות והמיוחדות בעולם. תהיה זו וודאי חוויה מיוחדת ויוצאת דופן. לינה במלון על שפת האגם galaxy hotel Gisenyi או דומה

 

 

 • כ 2 ש'
 • כ 1.5 ש'

יום 5 אוגנדה

את היום נתחיל בסיור במרכז לחקר גורילות ההרים ובמוזאון על שם דיאן פוסי, שהקדישה את חייה להגנת גורילות ההרים, ובסוף שילמה על כך בחייה. הביוגרפיה של פוסי מקפלת מסירות אין סופית ודרמה גדולה. לאחר הביקור במוזיאון נחצה את הגבול לאוגנדה. נרד מהדרך הסלולה וניסע בטיול לאוגנדה על דרך עפר החוצה כפרים קטנים ושדות ירוקים על מצלעות ההרים. הנסיעה אל תוך אוגנדה ממחישה את ההבדל הגדול בין שתי המדינות השכנות. באוגנדה נוסעים על דרכי עפר, והתשתיות של המדינה הגדולה רחוקות מאלה של רואנדה. הדרך עולה ומטפסת אל יערות הגשם של אוגנדה אשר רוב הזמן אפופים בערפילים המוסיפים נופך של מסתורין לנסיעה היפה. אחה”צ נגיע ללוג’ קסום בלב היער הטרופי, וקולות היער יערסלו את החלומות שלנו. את סיום הטיול לאוגנדה של היום נסכם בלינה ב Rushaga  (או דומה)

 

 

 • כ 2.5 / 3ש' נסיעה

יום 6 גורילות ההרים

הבוקר בְּוַדַּאי יהיה אחד הבקרים המרגשים שלנו בטיול מאורגן לאוגנדה. בתום תדריך קצר נצא לדרך, נעלה במעבה היער עד שנגיע נגיע לאזור בו נמצאת משפחת הגורילות ונצפה בנס, אותו קשה לתאר במילים. נראה את הגורילות שקועות במשחקים, אוכלות ומקיימות דינמיקה חברתית מרתקת ומעוררת קינאה, רוב הקונפליקטים בתוך משפחת הגורילות נפתרים בדרכי שלום, הגורילות מתעלמות באופן מוחלט מהקיום האנושי, ועסוקות בשלהם כאילו איש אינו קיים כאן מלבדם. לאחר התצפית והמפגש המרגש עם הגורילות, נחזור לרואנדה לינה tiloreza  (או דומה) * הטרק לגורילות יכול להיות, קל או מאתגר, הליכה קצרה או ארוכה. (תלוי במיקום של הגורילות), המפגש עם הגורילות מובטח!

 

 • כ 3 ש' נסיעה
 • 3 עד 4 ש' הליכה

יום 7 נהר ה Mukungwa

הבוקר נעלה על סירות קנו ונפליג במורד הנהר הזורם במתינות דרך נופים ירוקים, כפרים קטנים ונוף אנושי מרתק. השייט מאפשר לחדור אל מרקם החיים השוקק סביב הנהר. גדות הנהר עשירות בציפורי מים וציפורי שיר, והוא גן עדן אמיתי לחובבי הציפורים! בתום השייט נמשיך לכפרים הקטנים, נלמד על יצור דבש, בירה ביתית, אפיה ועוד מלאכות. יהי זה יום מלא עניין, וצבע מקומי לינה Classic Hotel או דומה

 

 • 2.5ש' נסיעה

יום 8 אגמי התאומים וחזרה לקיגאלי

את הבוקר נתחיל בהליכה סביב אגמי התאומים  Ruhondo ו Burera נהלך בנחת בינות לחלקות המעובדות ולגידולים החקלאים המקיפים את האגמים, זהו אזור קסום ויפה אבל לא מתוייר כלל. בצהריים נשים פנינו חזרה לבירה קגאלי, ניסע דרך גבעות ניגרמה, נעלה למפל המים המשקיף על הגבעות והעמק. נאכל ארוחת צהרים במסעדה המשקיפה על הגבעות ונמשיך לבירה אם הזמן יאפשר נבקר באחד השווקים. Ubumwe Hotel

 

 • כ 2ש'
 • כ 2ש הליכה קלה

יום 9 קיגאלי וטיסה הבייתה

יום 9 קיגאלי וחזרה הבייתה – את הבוקר נתחיל בשכונת ניימירמבו הצבעונית. נבקר בקואופרטיב הנאבק באלימות נגד נשים אשר מייצר ומוכר תיקים, פריטי לבוש יפים, צעצועים לילדים ועוד מתנות. הקופרטיב מאפשר לנשים רבות להתפרנס ונקרא אומוטימה, לב בקינירואנדה, במקום יש חנות יפה וזהו מקום מעולה לקנית מתנות ומזכרות, נמשיך לסיור בשוק של קימרונקו, שוק אפריקאי טיפוסי המכיל מגוון רחב של תוצרת מקומית. החל מירקות ופירות, מזכרות, עבודת יד מגוונות, בדים ססגוניים ועוד. לקראת צהרים ניסע לשדה התעופה לטיסה הבייתה. טיסה 17.8 בשעה  15:30ET806 הגעה לאדיס 19:15 טיסת המשך ET 404 בשעה 2355 הגעה לתל אביב 0400 * לעריכת ביטוח https://l-p.site/flamingo-traveldifferently (הביטוח אינו באחריות טיולים אחרים) 

מדריך הטיול: אמיר פלג

טייל ואיש שטח מנוסה, מנווט, מטפס, ומהלך מחוץ לשבילים המוכרים.  למד לתואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטה הפתוחה. היה מנכ"ל שותף בחברה בתחום הקולנוע והטלוויזיה ובהמשך מנכ"ל של חברת טיולים מובילה, משם הדרך הובילה לחזון של טיולים אחרים. מקום לחלוק את המסעות האישיים שלו ושל צוות המדריכים, עם אלה שלא רוצים טיול מאורגן אבל רוצים 'לגעת ולהתערבב' עם תרבויות אחרות, להגיע רחוק ולחזור בשלום.

לעמוד המדריך

מדריך: אמיר פלג

טייל ואיש שטח מנוסה, מנווט, מטפס, ומהלך מחוץ לשבילים המוכרים.  למד לתואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטה הפתוחה. היה מנכ"ל שותף בחברה בתחום הקולנוע והטלוויזיה ובהמשך מנכ"ל של חברת טיולים מובילה, משם הדרך הובילה לחזון של טיולים אחרים. מקום לחלוק את המסעות האישיים שלו ושל צוות המדריכים, עם אלה שלא רוצים טיול מאורגן אבל רוצים 'לגעת ולהתערבב' עם תרבויות אחרות, להגיע רחוק ולחזור בשלום.

לעמוד המדריך

תאריכים ומחירים

יציאה חזרה מס ימים מדריך מחיר לאדם מחיר מקדמה הערות למחיר תוספת ליחיד הרשמה
09/08/2024 17/08/2024 9 אמיר פלג     $5870 ₪1500 $550 להרשמה
18/10/2024 26/10/2024 9 אמיר פלג     $5870 ₪1500 $550 להרשמה
1500

מטיילים מספרים

דגשים מיוחדים‎‎

חשוב לדעת

ההמלצה שלנו להיבדק במרפאת מטיילים - טיול לרואנדה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול הדעת לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות.

ביקורות עלינו

חני גוטוויןחני גוטווין ★★★★★ ב 25.9 יצאנו קבוצת חברים טובים לטיול בבהוטן בהדרכת של אסנת אל כביר . הטיול היה מרתק ומהנה באופן מיוחד. ההדרכה של אסנת הייתה מעולה ,היא העשירהאותנו בידע רב מעניין ועמוק. המפגש עם האנשים המקומיים, הביקור בבתים בתוספת הנופים היפיפיים וההדרכה המצויינת עשו את הטיול למהנה ומיוחד ביותר.Osnat BrandlOsnat Brandl ★★★★★ טיול בן 11 יום למונגוליה8 טיילים נהדרים + אסנת מדריכה אולטמטיבית!היינו אמורים להגיע לאולן בטאר ב 7 ביולי לפנות בוקר! הטיסה בוטלה ונאלצנו לשהות האיסטנבול ב6 וב 7 ביולי, רק ב8 ביולי טסנו לאולן בטאר. הקבוצה קיבלה את הגזרה באיפוק. מי שהרימה את המורל, כמו תמיד, היתה אסנת, שמיד הצהירה: אנחנו נוסעים לטיול האיסטנבול! כל היום למחרת טיילנו בעיר היפה. למחרת סודרה טיסה אחרי הצהרים ושוב ניצלנו את הבוקר לטייל בעיר.לאולן באטר הגענו בבוקר ה9 ביולי. אסנת ורון (הסוכן המקומי) הבינו שלא נוכל , כפי שרצינו, להאריך את הטיול, והחליטו להכיל את כל תוכנית הטיול לימים הספורים שנותרו לנו! וכך עשו!היה זה שיתוף פעולה מדהים של רון והצוות שלו: המדריכה המקומית והנהגים! מעל לכל ניצחה על התזמורת אסנת אל כביר - אין עליה🙏הטיול היה אתגרי למדי: נפלו עלנו ימי גשם ללא סוף עם שטפונות, הולכים רטובים עד לשד עצמותנו… הכל ברוח טובה גם של אנשי הקבוצה עם עידוד נונסטופ מצד אסנת🌷כמובן שטיול מסוג זה לא יכול היה להסתיים חלק- בבוקר ה16 ביילי קמנו ב0500 לטיסה ובלובי הודיעו לנו שהטיסה נדחתה בכמה שעות, בגלל רגישתנו לעניין, מיד עלה עניין הקונקשיין באיסנבול. ושוב אסנת לא ויתרה, הגיעה לדיבור עם מנהלת הטיסות באולן באטר לאפשר לנו להעלות את המזוודות לטיסת קונקשיין לתל אביב! המדריכה לא מוותרת.. והעניין סודר🤣😁Response from the ownerתודה אוסי 💐 דורית בן עובדדורית בן עובד ★★★★★ טיול למונגוליה עם אסנת אלכביראסנת היא מדריכה חד פעמית !המסע שלנו למונגוליה היה כידוע מורכב ומאתגר :המטוס שהוחזר אחרי 3 שעות באויר והנחיתה באיסטנבול לקראת חצות .עליה ברגל למינזר בראש ההר כשבדרך תופס אותנו גשם זלעפות והירידה בבוץ טובעני ומחליק.דחית הטיסה חזרה כשאנחנו כבר בדרך לשדה מוקדם בבוקר , הם רק כמה מרגעי המבחן בטיול הזה.אלה היו רגעים מאתגרים לנו כיחידים וכקבוצה ושרדנו אותם היטב בזכות המנהיגות הסבלנות האיכפתיות החכמה העדינות והאנושיות של אסנת.לראות את אסנת מתנהלת מול הבירוקרטיה המיגעת של מנגנון שדות התעופה , היה מעורר השראה…היחס המסור והדאגה לבקשות והצרכים של כל אחד מאיתנו בבוקר מוקדם מאוחר בלילה וכשכולם נחים במיטותיהם והיא מסתפקת בכורסא בלובי כי לא נשאר חדר או לוקחת מונית מאוחר בלילה למלון אחר כדי לפנות את חדרה ולאפשר שינה נוחה למטילת. וכו וכו…..וכל זה לפני שאמרנו מילה על הידע, התשוקה והרצון והיכולת לחלוק אותם.אסנת היא מקצוענית על ובת אדםזכינו לעשות איתה את הטיול הזה.Shelly ArieliShelly Arieli ★★★★★ הטיול היה טיול מוקפד, ירידה לפרטים קטנים,מסלול מעניין, מוכנות והקשבה מצד אמיר לאורך הטיול.נהנתי מאודResponse from the ownerתודה שלי ריי בייטנרריי בייטנר ★★★★★ הצטפרתי בגפי לטיול עם קבוצה של אמיר ברואנדה מבלי שהכרתי מי מחברי הקבוצה. אמיר מדריך פנטסטי, מכיר היטב את רואנדה וזכינו להכיר דרכו את המקום באופן אוטנתי ומרגש. טיול של טבע מופלא והיסטוריה מרתקת. ממליצה בחום.Response from the ownerThank you, my pleasure Galit ItzhakiGalit Itzhaki ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול מושלם ברואנדה בהדרכת אמיר פלג. הטיול היה ממש נהדר ומבחינתי מעל המצופה!!! רואנדה הפתיעה אותי לטובה, מדינה מדהימה עם היסטוריה מעניינת, הטיול היה חוויתי מאוד, מגוון ומתוכנן היטב. נהנתי מהכל: מהמקומות בהם ביקרנו, שווקים, הליכות בין כפרים, הליכות ביער, דייג עם מקומיים, הגורילות שהיו מבחינתי הדובדבן שבקצפת, מהמלונות, מהנהגים/המדריכים המקומיים שהיו מקסימים, מההדרכה של אמיר ובכלל החוויה כולה היתה נפלאה! ממליצה בחום!Eytan HarrisEytan Harris ★★★★★ בשבועי שעבר חזרנו בני אסף ואני מטיול למצרים. במילה אחת היה מצויין. הכל היה מאורגן מצויין ובתנאים טובים מאד. המדריך, איל אלכסנדר היה מעולה. לצד המון ידע היה רגיש ונעים והכל התנהל ממויין. בקיצור, חזרנו מאד מרוצים. מצפה לטיול הבא עם אמיר פלג.Tirza KrakauerTirza Krakauer ★★★★★ טיול מצוין למצרים.מאורגן היטב תוך שימת לב לפרטים הקטנים.אוירה נעימה,ללא לחץ ללא קטנוניות.מדריך מצומן(אייל).הקבוצה הקטנה משפרת את ההתנהלות ומאד נח שניתנת גם ארוחת צהרים.לטעמי הטיול לאלכסנדרה מיותר.גם הטיול הבא שלי יהיה עם אמיר פלג.יעל זבטנייעל זבטני ★★★★★ הייתי בטיול במצרים עם החברה של אמיר פלג. טיול מרתק, ארגון מופתי עד לפרטים הקטנים. מלון ברמה גבוהה בלי להתקמצן. מדריך ישראלי אייל אלכסנדר מקצוען ועם . ידע מטורףTali AvianiTali Aviani ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול בדרום הודו, מדינת קרלה ואני רוצה להמליץ מאוד לכל מי שאוהב טבע, סקרן לגבי התרבות ההודית ורוצה לחוות את האזור הכי קרוב שאפשר ב 8 ימים.המדריכה שליוותה אותנו אוסנת אלכביר, מכירה היטב את האזור והשפה. היא לקחה אותנו למקומות מרתקים, העשירה את החוויה בסיפורים, עובדות היסטוריות והרבה קלילות ונינוחות. פתחנו כל בוקר בתרגול טאי צ׳י ולאורך כל היום פונקנו במתנות והפתעות טעימות.בנוסף היו צמודים אלינו מדריכים מקומיים שהעשירו את החוויה ובמיוחד רוג׳ר היקר שדאג והוביל את החלק שלו במסירות גדולה והמון סבלנות ואהבה.זו הייתה הפעם הראשונה שלי בהודו, ופעם ראשונה בטיול מאורגן וזו חוויה בלתי נשכחת שמשאירה טעם לעוד.תודה לכם על תוכנית מאורגנת ומהנהקיבלתי מתנה לחייםתודהטלי אביאניסיגל לויסיגל לוי ★★★★★ Raz YaronRaz Yaron ★★★★★ חזרתי מטיול בירדן- (22-25.12.22) לאזור ואדי ראם ופטרה.מי שמתלבט, לא לוותר על הטיול הזה.המדריך, עודד שגב, ניהל את הטיול בתבונה וברגישות.הכל היה פשוט מושלם!Response from the ownerתודה! תענוג לקרוא חנה אנגלחנה אנגל ★★★★★ נסעתי לנחלי מואב עם המדריך עודד. היתה חוויה מעולה ומהממת. חווינו נופים נפלאים, למדתי המון מעודד שהוא מדריך נפלא ובארנון - הרפתקאה מדהימה. אחד הטיולים הכי מוצלחים שלי. תודה לאמיר פלגטל דניאלטל דניאל ★★★★★ נסעתי עם טיולים מיוחדים בעולם אמיר פלג לקרלה בהודו השנה. זה היה אחת החופשות הכי מושלמות בחיי. מסע מוקפד של עשרה ימים עם המדריכה טלי אבן-אלוש, שהייתה - מההכנות ועד אחרי החזרה - בהקשבה, בסיוע, בפתרונות ולעיתים אד-הוק מהרגע להרגע (יורד גשם? מיד תפרה תוכנית חלופית מהממת לא פחות. לא בא לכם ללכת? מיד צץ ג'יפ שלוקח אתכם לפעילות שווה אחרת).שילוב מושלם של חופשה, צבעים, ריחות, המון המון טבע מדהים, עם הודו על התרבות, הטעמים, האנשים המקסימים. נהנינו מפעילות גופנית נמרצת (טיפוסים ומסלולי הליכה מאתגרים, חתירה בקייאקים) כניסה לחיי המקומיים, ביקןר בבתים ובחוות תבלינים, מלונות מפוארים מאוד לצד לינה באוהלים בלילות סוערים. החברה היתה מהממת והאוירה נעימה, קלילה וקשובה. טלי עשתה לנו שיעורי יוגה למי שרצה בבוקר לפני שהחל היום ובסיום היום סיפרה על הודו ועל תרבותה. היה המון ידע, מרתק ואפילו זמן לקניות. אם לא היה ברור עד כה - ממליצה בחום.Hagit DavidescoHagit Davidesco ★★★★★ חזרנו מטיול של קרלה העין הירוקהיצאנו קצת בחשש כי אנחנו ממש לא אנשים של טיול מאורגן- אבל הטיול היה כיפי וחוויתי במיוחדבהובלת של טלי והמדריך המקומי רוג׳ר אשר גילו יצירתיות ושינוי הטיול תוך כדי , על מנת לעמוד בתנאי מזג אויר המשתניםהיה מאורגן, מתוקתק , הקבוצה הייתה נהדרת ומורכבת מאנשים שאוהבים טיולים רגלייםקבלנו גם סקירת תרבות, סיפורים בערבים מסביב למדורה, ושיעורי יוגה שפתחו את הבוקראנחנו בחרנו להשאר עוד כמה ימים בהודו עצמאית וקבלנו הרבה הדרכה ועזרה מטלי גם עבורםבמילה אחת - מצוין !!!ורד דייןורד דיין ★★★★★ אמיר בהחלט יודע להעניק חוויות אחרות ומיוחדות. זו פעם שניה שאני מצטרפת לטיול שלו ובהחלט לא פעם אחרונה. הטיולים שלו מגוונים מאוד, יעדים מרתקים, קבוצות קטנות ואיכותיות. שמחה שהיכרתי אותך וממתינה בקוצר רוח לטיול הבא. שאפו!Ori HochwaldOri Hochwald ★★★★★ חוזרים מחר מטיול של 10 ימים לקרלה. דרום הודו. עם טלי הנפלאה והמתקתקת עיניינים ורוג'ר המקסים, המדריך המקומי ששומר מכל עבר.היה טעים. מעניין. מאתגר. מפנק....מומלץ בחום.כרמית לויכרמית לוי ★★★★★ חייבת לסכם את אחד הטיולים הנפלאים שחוויתי במונגוליה בפסטיבל העיט, לראות ולחוות את החיים שאנשים חיים כאילו בתקופה הפריהסטורית אנשים חייכנים חביבים מכבדים . זו היתה חוויה מטלטלת רוחנית ועצמתית במידה רבה . הנופים הקסומים נוף קדומים החיות שפגשנו היאק סוסי הטאקיבקיצור ממולץ בחום לכל שוחר טבע ואדםמרק ודורית בירן דקלבאוםמרק ודורית בירן דקלבאום ★★★★★ יצאנו עם עודד אביעד מטיולי אמיר פלד לטיול בנחלי ירדן. הטיול היה מקסים מכל הבחינות - ההדרכה של עודד והרוח הנעימה שהשרה על הקבוצה, קבוצת האנשים המדהימה, ההפתעות הקטנות שחיכו לנו כמו מלון מקסים בערב הראשון וארוחת ערב ביתית בערב בשלישי, הטיפול בכל בעיה שהתעוררה (הסעת המזוודות ברכב נפרד כשלא היה מספיק מקום באוטובוס, ארגון החדרים ועוד). והעיקר מסולילים מדהימים. טיול מושלם. תודה 🙏🌺yifat mayanyifat mayan ★★★★★ חזרנו אמש מטיול לנחלי מואב בהדרכה של עודד עם שני ילדינו הבוגרים. אנחנו לא אנשים של קבוצות וטיולים מאורגנים ולכן הופתענו לגלות שלהנאתנו הגדולה מהמסלולים הנהדרים בירדן, לתיכנון המוקפד ולהדרכה העשירה והמרתקת של עודד נוספה חווית המפגש עם האנשים שהתקבצו לטיול. החוויה הייתה חוויה אנושית נהדרת בהדרכה נעימה וזורמת. ממליצים בחוםAmit DaganAmit Dagan ★★★★★ רואנדה טילנו לראשונה עם קבוצה מאורגנת ונהנו מאוד מהחוויה והחברה, ליווי והדרכה מדוייקת וכמובן ההליכה לגורילות ההרים. מומלץ בחום.Ofra AVIVOfra AVIV ★★★★★ טיילתי בקבוצה שאמיר אירגן עם המדריך הנפלא אריק. חוויה מרתקת הכל היה תמיד מתוקתק, בתנאים מצויינים ומפנקים. מראות ותכנים שענו על הצורך שלי. ממליצה מאודגיא יגורגיא יגור ★★★★★ טיילנו עם אמיר ברואנדה הייתה חוויה מדהימה, הכל היה מאורגן בצורה מדהימה והחוויה הייתה מצויינת. הכל תקתק עם הסברים מצוינים הדרכה טובה וחברה נהדרת. הטיול היה ברמה גבוהה מאד וזכינו לראות דברים מדהימיםIlan MakoverIlan Makover ★★★★★ בני ואני יצאנו לטיול בואדי ראם ובפטרה עם המדריך עודד אביעד, מדריך סימפאטי ובעל ידע. יצאנו בחשש מה בשל שאלת ההתאמה של טיול אב ובן למסגרת של טיול בקבוצה אקראית של אנשים. הופתענו לטובה הן מתכני הטיול והן מהאיכות האנושית של חברי הקבוצה. טיילנו באווירה נעימה ונינוחה. טיול מומלץ ביותר בעיניעדי יעקובעדי יעקוב ★★★★★ Response from the ownerתודה עדי - שמחתי על ההכרות js_loader

למי הטיול מתאים?

 • למי שלא רוצה טיול מאורגן לרואנדה ואוגנדה אבל רוצה להגיע למקום מיוחד
 • למי שרוצה טיול כולל ספארי וגורילות ההרים
 • למי שרוצה מסלולים ייחודיים ולא מוכרים
 • למי שרוצה לנסוע בנוחות (6 נוסעים בג'יפים נוחים נהגים מקצועיים ואמינים)
 • למי שרוצה טיול לאוגנדה ורואנדה כולל הפלגה בסירה
 • למי שרוצה טיול עם אנשים מיוחדים החולקים אהבה משותפת לטבע לחיות ולאנשים
 • למי שרוצה טיול מאורגן הרבה חוויות ומילים וידע שנותנים מקום לחוויה
 • למי שרוצה טיול בקבוצה קטנה ואיכותיות
 • למי שרוצה טיול למקומות הפחות מתויירים ופחות מוכרים שקשה להגיע אליהם לבד
 • למי שרוצה מרחב אישי והקשבה לצרכים של כל אחד
 • למי שרוצה טיול מאורגן לרואנדה שהוא שונה ומעניק חוויה ראשונית ואותנטית
 • למי שרוצה מפגש עוצמתי ובלתי אמצעי עם תרבות עתיקה
 • למי שרוצה לינה במלונות ולודג'ים מיוחדים

ההמלצה שלנו להיבדק במרפאת מטיילים - טיול לרואנדה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול הדעת לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות.

כדאי לקרוא

רוצים מידע נוסף?
השאירו הודעה ונחזור אליכם

גלריית טיולים

הדפיסו
שלחו
שתפו

תפריט נגישות

חזרה למעלה

למידע נוסף

שלב 2- תשלום מאובטח

לאחר התשלום ישלח אימייל עם הנחייה להמשך