fbpx
שלחו
שתפו

נמיביה עד לאטלנטי

דיונות מתגלגלות ערפילים שמעורים את הרוח ומרגשים את הלב. מסע מהדיונות הגבוהות בעולם דרך קניוני המדבר וחופי האוקיאנוס אפופי הסוד. טיול בין מושבות יונקים ימיים ועדרי אנטילופות וטורפים גדולים. אפריקה במיטבה ובמלוא עוצמתה!

דיונות אדומות מתגלגלות עד אין כץ, שקיעות מופלאות, זריחות מרטיטות בנופים עוצרי נשימה, ערפילים העולים מהאוקיינוס שמעוררים את הרוח ומרגשים את הלב. שבטים ותרבות עתיקה הרחק מהציוויליזציה.

מסלול הטיול

 • דרגת קושי קלה
 • לינה בבתי מלון לוג'ים וקפינג

יום 1 – ווינדהוק בירת נמיביה

בשעות הצהריים ננחת בווינדהוק בירת נמיביה, העיר יפה, נקיה ומסודרת, עובדה שאינה מפתיעה לאור עברה כקולוניה גרמנית. עובדה שניכרת ניכרת היטב בארכיטקטורה, באוכל ובאווירה הכללית בעיר. אם יאפשר הזמן, נצא בשעות אחר הצהריים לטיול רגלי בעיר. לינה בווינדהוק: Safari Hotel או דומה /  לאתר המלון טיסות אתיופיאן דרך אדיס.

 

יום 2 ווינדהוק ססריאם Sesriem

הבוקר נעזוב את ווינדהוק ונשים פעמינו דרומה למדבר נמיב, "המדבר המתגלגל ללא סוף", זה פירוש השם Namib בשפת אנשי הנאמה (Nama), ואכן שטחו של מדבר נמיב גדול, וכמעט אין סופי – מקום אידיאלי לחוות את מרחבי המדבר ולהתרחק מהציוויליזציה כפי שלא ניתן לחוות כמעט בשום מקום אחר. נעבור בעיירה של בני הבאסטרים ומשם נמשיך לכמה תופעות טבע ייחודיות למדבר נמיב. מפגש עם "האורג החברתי", נראה צמחים וסלעים ייחודיים לאזור, ולפנות ערב נגיע אל שמורת החולות האדומים לשקיעה מפוארת מעל הדיונות האדומות. לינה Little Sossus Lodge או דומה

 

 • 350 ק"מ

יום 3 הדיונות האדמות של Sesriem

היום נכנס עמוק אל המדבר אל תוך דיונות החול. נטפס על כמה מהן, ונתרשם מכמה תופעות טבע ייחודיות למדבר נמיב: האגם היבש, של סוסובלי. ואתרים נוספים נראה משטחי מלח לבנים בוהקים באור השמש. ונזכור שנמיביה היא ארץ המלחים, ארצם של המינרלים, ובכל פסיעה אתה דורך על מרבצים פוטנציאלים. אחה"צ נמשיך בנסיעה אל לודג' מדברי מפואר ומרשים בו נעביר את הלילה.

יום 4 ססריאם -סוואקופמאונד 

נצא בדרכנו אל עבר עיירת החוף סוואקופמאונד ,  נחצה אזורים בהם תוארכו סלעים מהעתיקים ביותר על פני כדור הארץ היוצרים נוף בלייה מדהים ביופיו ובעושר הסגנונות כיד הטבע הטובה. לקראת הצהרים נגיע אל החוף האטלנטי באזור העיר סוואקופמאונד. הלינה לחוף האוקיאנוס בעיר נחמדה זו תאפשר לנו לדמיין איך הייתה נראית אירופה לו הייתה במדבר. לינה  Hansa Hotel או דומה

 

 • 300 ק"מ
 • כ 4.5 ש'

יום 5 קייפ קרוס דובי ים בחוף השלדים

בשעות הבוקר נצא לסיור בעיר סווקופמונד, מכאן נסיעה קצרה יחסית תביא אותנו אל חופי האוקיינוס ולקייפ קרוס, אליה הגיע בשנת 1486 ספינתו של מגלה ארצות פוטוגלי דיאגו קאו, שהיה האירופי הראשון שדרך על אדמת נמיביה. דיאגו התלהב מהארץ החדשה ובנה צלב ענק, בגובה שני מטר והעמיד אותו על צוק הצופה לים, ומאז נקרא המפרץ "קייפ קרוס" – צוק הצלב. החוף הסלעי מהווה מגרש משחקים מושלם עבור מושבה עצומה של יותר מ200,000 דובי ים. נצא לשייט באוקיינוס האטלנטי אילו מגיעים זרמי מים קרים מאנטרקטיקה, הפרשי הטמפרטורות בין המים הקרים מאנטרקטיקה והאקלים המדברי יוצרים רצועת ערפל קסומה וייחודית, בהמשך נעלה צפונה בדרך מלח כבושה!  ונקדיש את המשך היום להיכרות עם כל מה שמזמנים החופים השוממים והמרתקים של האוקיאנוס האטלנטי. לינה Hotel Cape Cross Lodge או דומה.

 

 • כ 180 ק"מ

יום 6 קייפ קרוס - דמארהלנד

מקייפ קרוס נחדור אל תוך מרחבי המדבר העתיק בעולם, ניסע בנופי סוואנה מדבריים מלא העין. וננסה לאתר ולעקוב אחר: פילים, ג'ירפות וקרנפים החיים כאן, באחד מאתרי הספארי היפים בעולם לינה http://www.twyfelfonteinlodge.com/ או דומה.

 

 

 • 300 ק"מ

יום 7 דמארלנד  - אופוו

היום נפגוש כמה מהשבטים המעניינים של הדמראלנד המדברים בשפת הקליקים, נבקר בכפרים ונעבור 'ביער המאובן' נראה ציורי הקיר עתיקים וניסע  דרך נופי גרניט אדומים, כתומים, זהובים ועוד צבעים עזים. תוואי השטח הפראי משובץ ערוצי מים פרה היסטוריים, מישורים פתוחים, מגוון גדול של חיות בר המשוטטות באין מפריע ובהם גם טורפי העל הגדולים כולל אריות! בהמשך היום גם נפגוש בבני שבט ההררו ואנשי הדמארה. לקראת ערב נגיע לאופוו, עיירה מנומנמת המשמשת את שבטי האזור כמרכז מסחרי. לינה בקאוקולנד opuwo lodge:או דומה לו

 

 • 300 ק"מ

יום 8 הקווקולנד | ההימבה | מפלי אפופה

לאחר שנשמע על המלחמות בין שבטי "הארץ האדומה", נמשיך בנסיעה צפונה לחלקה הצפון מערבי של נמיביה, לאט לאט נבחין איך הסלעים האדומים מהמדבר מתחלפים בירוק של יערות עם המון ציפורים צבעוניות ועצים מהם ניתן להפיק שרף וקטורת עם ריח מיוחד. באזור נמצאים כפרים של אנשי ההימבה. (אדומות העור) בדרך נפגוש עדרי זברות, קודו, דלגנים, בבונים, שפני סלע וטורפים שונים, עצי באובב ומורינגה אפריקאית מפארים את הנוף הנפרש לאין סוף. בשעות אחה"צ נגיע אל מפלי האפופה. מהגדולים והיפים בנמיביה בערוצו של נהר ה Kunene על גבול אנגולה. על שפת הנהר נבחין בסבך צמחיה טרופי קסום. כאן נחנה ליום מנוחה לאחר המסע המפרך שעברנו. Omaraunga Camp (באזור המפלים) או דומה.

 • 170

יום 9 מפלי אפופה

היום נוריד הילוך ונהנה מהאזור המיוחד. נבקר באחד מכפרי ההימבה בלווית בני הכפר. את חציו השני היום נבלה בין מפלי האפופה המרהיבים הטובלים ביער של דקל מקלני, עצי באובאב ומורינגה התלויים על שפת הקניון. נטבול בבריכות של מים צוננים ונצא למסלולים רגליים באזור, נעלה לתצפית מרהיבה מעל מניפת המפלים הפרושה למטה, ונראה את צוקי הבזלת, ונאסוף כוחות להמשך המסע בימים הבאים, ומי שירצה יכול לעשות רפטינג (בתוספת תשלום).

יום 10 נסיעה לאורך נהר Kunene

היום ניסע מזרחה מאזור מפלי אפופה לאורך נהר ה Kunene אשר עובר בין נמיביה לאנגולה. נעבור בכפרים מבודדים של שבט ההימבה אשר עד לא מזמן לא היו חשופים כלל לעולם המודרני!  במשך היום נפגוש להקות בבונים ואולי גם בעלי חיים נוספים החיים לצד הנהר. במידת האפשר נשוט בסירות על נהר Kunene ונהנה מתצפיות על התנינים המתחממים בשמש, נראה ציפורים מרהיבות בצבעים עזים ועוד חיות אשר הנהר מהווה עבורן בית גידול.  לינה קרוב לנהר ב   Ruacana Eha Lodge  או דומה.

 

 

 • 250 ק"מ

יום 11 אל שמורת Etosha

היום ניסע דרום מזרח דרך מפלי Ruacana אל שמורת Etosha אחת השמורות הגדולות והיפות באפריקה הסובבת סביב ביצות המלח ומשתרעת על שטח ענק של 20,000 קמ"ר(כמעט בגודל של מדינת ישראל). ניכנס אל השמורה מהצד המזרחי ונמשיך לעבר בורות המים סביבם לעת שקיעה מתקבצות חיות רבות להרוות את צימאונם. שעות בין הערביים בשמורה מהפנטות ומרתקות והשמורה ידועה בהיותה אחת משמורות הספארי הנודעות והטובות ביותר באפריקה לתצפית בבעלי חיים. בשמורה חיים הטורפים הגדולים של אפריקה כולל אריות, נמרים, צ'יטות, וגם ג'ירפות, קרנפים סוגים רבים של אנטילופות ומאות מינים שונים של עופות וזוחלים הייחודיים לנמיביה. לינה Namatumi Lodge או דומה.

 

 • כ 400 ק"מ

יום 12 שמורת אטושה

ספארי בשמורת אטושה – הבוקר נצא למרחבי השמורה, בניסיון "לתפוס" מקום טוב "בהצגה" הטובה ביותר בשמורה. נבקר באגם היבש בדרום השמורה (המכסה רבע משטח השמורה) שרידי האגם מכוסה בשכבת אבק לבן ורך המשרה אווירת ישמון קסומה ומוזרה. נמשיך לעבר תחנת המחקר של Okakuejo. כאן הנוף משתנה ממדברי לנוף סוואנה עם עדרי ענק של פילים, זברות, ג'ירפות, גנו ואם יתמזל המזל נראה גם אריות. לקראת ערב נוכל לראות מחלונות הלודג' את בעלי החיים אשר מגיעים לבורות המים. לינה בשמורת אטושה: Okakuejo Lodge או דומה בסמוך לשמורה ttp://www.namibian.org/travel/lodging/okaukuejo.html

 

 • 140 ק"מ

יום 13 אטושה – אוקאהינדה - אוקפוקה

הבוקר נצא משמורת אטושה, וניסע דרומה, נעבור דרך אוצ'יווארונגו והעיירות המרכזיות של שבט ההררו. ההררו היו אלה שנלחמו כנגד הקולוניאליזם הגרמני בראשית המאה ה-20. 50 שנה לפני מלחמת העולם ה-2 ניסו הגרמנים שיטות שונות לרצח עם של כמה מהשבטים באזור. בתוך מרכז העיירה ישנם שווקים שונים של אומנים אפריקאים המגלפים בעצים הקשים במיוחד של נמיביה. אחרי ביקור בשוק נמשיך דרומה לנסיעה האחרונה של הטיול ולקראת ערב נגיע ללינה  בווינדהוק לערב סיכום ל 13 הימים המופלאים שעברנו. לינה  Okapuka Lodge

 • 450 ק"מ

יום 14 טיסה חזרה

 טיסה ווינדהוק – תל אביב את הבוקר האחרון נבלה בסידורים אחרונים לקראת הטיסה ואם יישאר זמן נבקר במרכז העיר ונראה עוד אחת מתופעות הטבע המיוחדות של נמיביה. בשעות הצהריים נצא לשדה התעופה ונעלה על טיסה לישראל עם חניית ביניים. נחיתה בארץ תהיה בשעות הבוקר המוקדמות למחרת.

תאריכים ומחירים

יציאה חזרה מס ימים מדריך מחיר לאדם מחיר מקדמה הערות למחיר תוספת ליחיד הרשמה
16/10/2024 29/10/2024 14 אמיר פלג     $ 5850$ $ ₪1500 המחיר כפוף למחירי הטיסות 450$ תוספת יחיד להרשמה
2000

דגשים מיוחדים‎‎

חשוב לדעת

טיול לנמיביה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול הדעת לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות.

ביקורות עלינו

חני גוטוויןחני גוטווין ★★★★★ ב 25.9 יצאנו קבוצת חברים טובים לטיול בבהוטן בהדרכת של אסנת אל כביר . הטיול היה מרתק ומהנה באופן מיוחד. ההדרכה של אסנת הייתה מעולה ,היא העשירהאותנו בידע רב מעניין ועמוק. המפגש עם האנשים המקומיים, הביקור בבתים בתוספת הנופים היפיפיים וההדרכה המצויינת עשו את הטיול למהנה ומיוחד ביותר.Osnat BrandlOsnat Brandl ★★★★★ טיול בן 11 יום למונגוליה8 טיילים נהדרים + אסנת מדריכה אולטמטיבית!היינו אמורים להגיע לאולן בטאר ב 7 ביולי לפנות בוקר! הטיסה בוטלה ונאלצנו לשהות האיסטנבול ב6 וב 7 ביולי, רק ב8 ביולי טסנו לאולן בטאר. הקבוצה קיבלה את הגזרה באיפוק. מי שהרימה את המורל, כמו תמיד, היתה אסנת, שמיד הצהירה: אנחנו נוסעים לטיול האיסטנבול! כל היום למחרת טיילנו בעיר היפה. למחרת סודרה טיסה אחרי הצהרים ושוב ניצלנו את הבוקר לטייל בעיר.לאולן באטר הגענו בבוקר ה9 ביולי. אסנת ורון (הסוכן המקומי) הבינו שלא נוכל , כפי שרצינו, להאריך את הטיול, והחליטו להכיל את כל תוכנית הטיול לימים הספורים שנותרו לנו! וכך עשו!היה זה שיתוף פעולה מדהים של רון והצוות שלו: המדריכה המקומית והנהגים! מעל לכל ניצחה על התזמורת אסנת אל כביר - אין עליה🙏הטיול היה אתגרי למדי: נפלו עלנו ימי גשם ללא סוף עם שטפונות, הולכים רטובים עד לשד עצמותנו… הכל ברוח טובה גם של אנשי הקבוצה עם עידוד נונסטופ מצד אסנת🌷כמובן שטיול מסוג זה לא יכול היה להסתיים חלק- בבוקר ה16 ביילי קמנו ב0500 לטיסה ובלובי הודיעו לנו שהטיסה נדחתה בכמה שעות, בגלל רגישתנו לעניין, מיד עלה עניין הקונקשיין באיסנבול. ושוב אסנת לא ויתרה, הגיעה לדיבור עם מנהלת הטיסות באולן באטר לאפשר לנו להעלות את המזוודות לטיסת קונקשיין לתל אביב! המדריכה לא מוותרת.. והעניין סודר🤣😁Response from the ownerתודה אוסי 💐 דורית בן עובדדורית בן עובד ★★★★★ טיול למונגוליה עם אסנת אלכביראסנת היא מדריכה חד פעמית !המסע שלנו למונגוליה היה כידוע מורכב ומאתגר :המטוס שהוחזר אחרי 3 שעות באויר והנחיתה באיסטנבול לקראת חצות .עליה ברגל למינזר בראש ההר כשבדרך תופס אותנו גשם זלעפות והירידה בבוץ טובעני ומחליק.דחית הטיסה חזרה כשאנחנו כבר בדרך לשדה מוקדם בבוקר , הם רק כמה מרגעי המבחן בטיול הזה.אלה היו רגעים מאתגרים לנו כיחידים וכקבוצה ושרדנו אותם היטב בזכות המנהיגות הסבלנות האיכפתיות החכמה העדינות והאנושיות של אסנת.לראות את אסנת מתנהלת מול הבירוקרטיה המיגעת של מנגנון שדות התעופה , היה מעורר השראה…היחס המסור והדאגה לבקשות והצרכים של כל אחד מאיתנו בבוקר מוקדם מאוחר בלילה וכשכולם נחים במיטותיהם והיא מסתפקת בכורסא בלובי כי לא נשאר חדר או לוקחת מונית מאוחר בלילה למלון אחר כדי לפנות את חדרה ולאפשר שינה נוחה למטילת. וכו וכו…..וכל זה לפני שאמרנו מילה על הידע, התשוקה והרצון והיכולת לחלוק אותם.אסנת היא מקצוענית על ובת אדםזכינו לעשות איתה את הטיול הזה.Shelly ArieliShelly Arieli ★★★★★ הטיול היה טיול מוקפד, ירידה לפרטים קטנים,מסלול מעניין, מוכנות והקשבה מצד אמיר לאורך הטיול.נהנתי מאודResponse from the ownerתודה שלי ריי בייטנרריי בייטנר ★★★★★ הצטפרתי בגפי לטיול עם קבוצה של אמיר ברואנדה מבלי שהכרתי מי מחברי הקבוצה. אמיר מדריך פנטסטי, מכיר היטב את רואנדה וזכינו להכיר דרכו את המקום באופן אוטנתי ומרגש. טיול של טבע מופלא והיסטוריה מרתקת. ממליצה בחום.Response from the ownerThank you, my pleasure Galit ItzhakiGalit Itzhaki ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול מושלם ברואנדה בהדרכת אמיר פלג. הטיול היה ממש נהדר ומבחינתי מעל המצופה!!! רואנדה הפתיעה אותי לטובה, מדינה מדהימה עם היסטוריה מעניינת, הטיול היה חוויתי מאוד, מגוון ומתוכנן היטב. נהנתי מהכל: מהמקומות בהם ביקרנו, שווקים, הליכות בין כפרים, הליכות ביער, דייג עם מקומיים, הגורילות שהיו מבחינתי הדובדבן שבקצפת, מהמלונות, מהנהגים/המדריכים המקומיים שהיו מקסימים, מההדרכה של אמיר ובכלל החוויה כולה היתה נפלאה! ממליצה בחום!Eytan HarrisEytan Harris ★★★★★ בשבועי שעבר חזרנו בני אסף ואני מטיול למצרים. במילה אחת היה מצויין. הכל היה מאורגן מצויין ובתנאים טובים מאד. המדריך, איל אלכסנדר היה מעולה. לצד המון ידע היה רגיש ונעים והכל התנהל ממויין. בקיצור, חזרנו מאד מרוצים. מצפה לטיול הבא עם אמיר פלג.Tirza KrakauerTirza Krakauer ★★★★★ טיול מצוין למצרים.מאורגן היטב תוך שימת לב לפרטים הקטנים.אוירה נעימה,ללא לחץ ללא קטנוניות.מדריך מצומן(אייל).הקבוצה הקטנה משפרת את ההתנהלות ומאד נח שניתנת גם ארוחת צהרים.לטעמי הטיול לאלכסנדרה מיותר.גם הטיול הבא שלי יהיה עם אמיר פלג.יעל זבטנייעל זבטני ★★★★★ הייתי בטיול במצרים עם החברה של אמיר פלג. טיול מרתק, ארגון מופתי עד לפרטים הקטנים. מלון ברמה גבוהה בלי להתקמצן. מדריך ישראלי אייל אלכסנדר מקצוען ועם . ידע מטורףTali AvianiTali Aviani ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול בדרום הודו, מדינת קרלה ואני רוצה להמליץ מאוד לכל מי שאוהב טבע, סקרן לגבי התרבות ההודית ורוצה לחוות את האזור הכי קרוב שאפשר ב 8 ימים.המדריכה שליוותה אותנו אוסנת אלכביר, מכירה היטב את האזור והשפה. היא לקחה אותנו למקומות מרתקים, העשירה את החוויה בסיפורים, עובדות היסטוריות והרבה קלילות ונינוחות. פתחנו כל בוקר בתרגול טאי צ׳י ולאורך כל היום פונקנו במתנות והפתעות טעימות.בנוסף היו צמודים אלינו מדריכים מקומיים שהעשירו את החוויה ובמיוחד רוג׳ר היקר שדאג והוביל את החלק שלו במסירות גדולה והמון סבלנות ואהבה.זו הייתה הפעם הראשונה שלי בהודו, ופעם ראשונה בטיול מאורגן וזו חוויה בלתי נשכחת שמשאירה טעם לעוד.תודה לכם על תוכנית מאורגנת ומהנהקיבלתי מתנה לחייםתודהטלי אביאניסיגל לויסיגל לוי ★★★★★ Raz YaronRaz Yaron ★★★★★ חזרתי מטיול בירדן- (22-25.12.22) לאזור ואדי ראם ופטרה.מי שמתלבט, לא לוותר על הטיול הזה.המדריך, עודד שגב, ניהל את הטיול בתבונה וברגישות.הכל היה פשוט מושלם!Response from the ownerתודה! תענוג לקרוא חנה אנגלחנה אנגל ★★★★★ נסעתי לנחלי מואב עם המדריך עודד. היתה חוויה מעולה ומהממת. חווינו נופים נפלאים, למדתי המון מעודד שהוא מדריך נפלא ובארנון - הרפתקאה מדהימה. אחד הטיולים הכי מוצלחים שלי. תודה לאמיר פלגטל דניאלטל דניאל ★★★★★ נסעתי עם טיולים מיוחדים בעולם אמיר פלג לקרלה בהודו השנה. זה היה אחת החופשות הכי מושלמות בחיי. מסע מוקפד של עשרה ימים עם המדריכה טלי אבן-אלוש, שהייתה - מההכנות ועד אחרי החזרה - בהקשבה, בסיוע, בפתרונות ולעיתים אד-הוק מהרגע להרגע (יורד גשם? מיד תפרה תוכנית חלופית מהממת לא פחות. לא בא לכם ללכת? מיד צץ ג'יפ שלוקח אתכם לפעילות שווה אחרת).שילוב מושלם של חופשה, צבעים, ריחות, המון המון טבע מדהים, עם הודו על התרבות, הטעמים, האנשים המקסימים. נהנינו מפעילות גופנית נמרצת (טיפוסים ומסלולי הליכה מאתגרים, חתירה בקייאקים) כניסה לחיי המקומיים, ביקןר בבתים ובחוות תבלינים, מלונות מפוארים מאוד לצד לינה באוהלים בלילות סוערים. החברה היתה מהממת והאוירה נעימה, קלילה וקשובה. טלי עשתה לנו שיעורי יוגה למי שרצה בבוקר לפני שהחל היום ובסיום היום סיפרה על הודו ועל תרבותה. היה המון ידע, מרתק ואפילו זמן לקניות. אם לא היה ברור עד כה - ממליצה בחום.Hagit DavidescoHagit Davidesco ★★★★★ חזרנו מטיול של קרלה העין הירוקהיצאנו קצת בחשש כי אנחנו ממש לא אנשים של טיול מאורגן- אבל הטיול היה כיפי וחוויתי במיוחדבהובלת של טלי והמדריך המקומי רוג׳ר אשר גילו יצירתיות ושינוי הטיול תוך כדי , על מנת לעמוד בתנאי מזג אויר המשתניםהיה מאורגן, מתוקתק , הקבוצה הייתה נהדרת ומורכבת מאנשים שאוהבים טיולים רגלייםקבלנו גם סקירת תרבות, סיפורים בערבים מסביב למדורה, ושיעורי יוגה שפתחו את הבוקראנחנו בחרנו להשאר עוד כמה ימים בהודו עצמאית וקבלנו הרבה הדרכה ועזרה מטלי גם עבורםבמילה אחת - מצוין !!!ורד דייןורד דיין ★★★★★ אמיר בהחלט יודע להעניק חוויות אחרות ומיוחדות. זו פעם שניה שאני מצטרפת לטיול שלו ובהחלט לא פעם אחרונה. הטיולים שלו מגוונים מאוד, יעדים מרתקים, קבוצות קטנות ואיכותיות. שמחה שהיכרתי אותך וממתינה בקוצר רוח לטיול הבא. שאפו!Ori HochwaldOri Hochwald ★★★★★ חוזרים מחר מטיול של 10 ימים לקרלה. דרום הודו. עם טלי הנפלאה והמתקתקת עיניינים ורוג'ר המקסים, המדריך המקומי ששומר מכל עבר.היה טעים. מעניין. מאתגר. מפנק....מומלץ בחום.כרמית לויכרמית לוי ★★★★★ חייבת לסכם את אחד הטיולים הנפלאים שחוויתי במונגוליה בפסטיבל העיט, לראות ולחוות את החיים שאנשים חיים כאילו בתקופה הפריהסטורית אנשים חייכנים חביבים מכבדים . זו היתה חוויה מטלטלת רוחנית ועצמתית במידה רבה . הנופים הקסומים נוף קדומים החיות שפגשנו היאק סוסי הטאקיבקיצור ממולץ בחום לכל שוחר טבע ואדםמרק ודורית בירן דקלבאוםמרק ודורית בירן דקלבאום ★★★★★ יצאנו עם עודד אביעד מטיולי אמיר פלד לטיול בנחלי ירדן. הטיול היה מקסים מכל הבחינות - ההדרכה של עודד והרוח הנעימה שהשרה על הקבוצה, קבוצת האנשים המדהימה, ההפתעות הקטנות שחיכו לנו כמו מלון מקסים בערב הראשון וארוחת ערב ביתית בערב בשלישי, הטיפול בכל בעיה שהתעוררה (הסעת המזוודות ברכב נפרד כשלא היה מספיק מקום באוטובוס, ארגון החדרים ועוד). והעיקר מסולילים מדהימים. טיול מושלם. תודה 🙏🌺yifat mayanyifat mayan ★★★★★ חזרנו אמש מטיול לנחלי מואב בהדרכה של עודד עם שני ילדינו הבוגרים. אנחנו לא אנשים של קבוצות וטיולים מאורגנים ולכן הופתענו לגלות שלהנאתנו הגדולה מהמסלולים הנהדרים בירדן, לתיכנון המוקפד ולהדרכה העשירה והמרתקת של עודד נוספה חווית המפגש עם האנשים שהתקבצו לטיול. החוויה הייתה חוויה אנושית נהדרת בהדרכה נעימה וזורמת. ממליצים בחוםAmit DaganAmit Dagan ★★★★★ רואנדה טילנו לראשונה עם קבוצה מאורגנת ונהנו מאוד מהחוויה והחברה, ליווי והדרכה מדוייקת וכמובן ההליכה לגורילות ההרים. מומלץ בחום.Ofra AVIVOfra AVIV ★★★★★ טיילתי בקבוצה שאמיר אירגן עם המדריך הנפלא אריק. חוויה מרתקת הכל היה תמיד מתוקתק, בתנאים מצויינים ומפנקים. מראות ותכנים שענו על הצורך שלי. ממליצה מאודגיא יגורגיא יגור ★★★★★ טיילנו עם אמיר ברואנדה הייתה חוויה מדהימה, הכל היה מאורגן בצורה מדהימה והחוויה הייתה מצויינת. הכל תקתק עם הסברים מצוינים הדרכה טובה וחברה נהדרת. הטיול היה ברמה גבוהה מאד וזכינו לראות דברים מדהימיםIlan MakoverIlan Makover ★★★★★ בני ואני יצאנו לטיול בואדי ראם ובפטרה עם המדריך עודד אביעד, מדריך סימפאטי ובעל ידע. יצאנו בחשש מה בשל שאלת ההתאמה של טיול אב ובן למסגרת של טיול בקבוצה אקראית של אנשים. הופתענו לטובה הן מתכני הטיול והן מהאיכות האנושית של חברי הקבוצה. טיילנו באווירה נעימה ונינוחה. טיול מומלץ ביותר בעיניעדי יעקובעדי יעקוב ★★★★★ Response from the ownerתודה עדי - שמחתי על ההכרות js_loader

למי הטיול מתאים?

 • למי שלא רוצה טיול מאורגן אבל רוצה להגיע למקום מיוחד
 • למי שרוצה לנסוע בנוחות
 • למי שרוצה טיול עם אנשים מיוחדים החולקים אהבה משותפת לטבע לחיות ולאנשים
 • למי שרוצה מעט דיבורים והרבה חוויות ומילים וידע שנותנים מקום לחוויה
 • למי שרוצה טיול בקבוצה קטנה ואיכותיות עד 18 מטיילים
 • למי שרוצה טיול למקומות הפחות מתוירים ופחות מוכרים שקשה להגיע אליהם לבד
 • למי שרוצה מרחב אישי והקשבה לצרכים של כל אחד
 • למי שרוצה חוויה ראשונית ואותנטית
 • למי שרוצה מפגש עוצמתי ובלתי אמצעי עם תרבות עתיקה

טיול לנמיביה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול הדעת לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות.

רוצים מידע נוסף?
השאירו הודעה ונחזור אליכם

גלריית טיולים

הדפיסו
שלחו
שתפו

תפריט נגישות

חזרה למעלה

למידע נוסף

שלב 2- תשלום מאובטח

לאחר התשלום ישלח אימייל עם הנחייה להמשך