fbpx
שלחו
שתפו

ספארי בקניה

מסע מרתק נופים מרהיבים, שקיעות באדום, טבע, אכזר ומקסים, שיצרוב בנשמתו של המטייל חוויה שלא תישכח במהרה

טיול בקניה אינו עוד טיול זהו הוא מסע מרתק המשלב נופים מרהיבים, שקיעות באדום, טבע, אכזר ומקסים בו בזמן, טיול בקניה הוא מפגש עם אנושי עם שבטים, עדרי פילים, זברות, לביאות המזנקות בתזמון מושלם וענן אבק המבשר על סוף המרדף ותפיסת הטרף. ספארי בקניה היא חוויה עם התרגשות ומתח, כאילו אנחנו משתתפים במרדף, שנוגע ברגע האחרון בעולם, לפני שהוא ייעלם על ידי המודרניזציה.

 

מסלול הטיול

 • דרגת קושי קלה
 • לינה בבתי מלון מדרגה גבוה
 • לינה בלוג'ים מפנקים

יום 1 תל אביב – ניירובי

13.10 תל אביב – ניירובי קניה- נמריא לבירת קנייה ניירובי דרך בירת קניה באדיס אבבה, עם ההגעה לנמל התעופה ע"ש ג'מו קנייטה בניירובי ניסע למלון שלנו למנוחה קצרה וארוחת צהרים. מהמלון נצא לסיור קצר בעיר המיוחדת והתוססת. טיסה:  המראה 00:50 הגעה לאדיס  טיסה ET 405  טיסת המשך המראה 10:45 הגעה לניירובי קניה 13:10 ET 318 

 

יום 2 פארק נקורו

אגם נקורו נמצא בעיבורו של אחד הפארקים היפים בקניה ואולי בכל העולם כולו, והוא אתר מורשת של אונסקו. אגם נקורו הוא חלק מאגמי השבר של אפריקה Rift Valle ונחשב ל"ימת סודה" משום ההתאיידות שמותירה בקרקע ובמים מלחים אשר צובעים את מי האגם. במהלך טיול ספארי בקניה באגם נקורו נוכל לראות אוכלוסיית פלמינגו ורודה ויפה, המוסיפה צבע לאגם למראה ויופי עוצר נשימה. בתקופת הרבייה, טקסי החיזור של הפלמינגו, מזכירים תנועות ריקוד. מסביב לאגם אפשר לראות להקות גדולות של שקנאים, קורמורנים, קרנפים, ג'ירפות, חזירי יבלות, צבאים, תאואים, אריות, פילים, ג'ירפות, זברות ועוד חיות. לינה Lake Nakuru Sopa lodge או דומה. (חצי יום ספארי).

 

 • כ 4.5 ש' נסיעה

יום 3 ספארי בפארק נקורו

את היום נקדיש את טיול הספארי בקניה לפארק היפה שלא בכדי הפך לאתר מורשת עולמית. עליית מפלס המים המלוחים בשנים האחרונות יצרה מראה סוריאליסטי של עצים גדולים מתים על שפת האגם. עצי שיטה הם המעגל השני סביב האגם והם מקור מסתור  ומנוחה לעדרי הצבאים הזברות והפילים בשעות החום בדרכם אל מי השתייה. באזור השמורה חיים מינים רבים של בעלי חיים נדירים ייחודים לשמורה אותם לא ניתן לראות באזורים אחרים. ביניהם; זברה צרת הפסים Grevy's Zebra, ג'ירפה מרושתת  , Reticulated Giraffeאילנד  Eland ענק, ראם חבשי  Beisa Orexועוד חיות ייחודיות לאזור. לינה באותו המלון Lake Nakuru Sopa Lodge או דומה. (יום שלם של ספארי).

יום 4 מסאי מארה

שמורת המסאי מארה Masai Mara  מהווה חלק מהסוואנה האפריקאית של הסינרגטי ומשתרעת משני צדי הגבול של טנזניה וקניה. בשמורה אפשר לראות את ריכוז חיות הבר הגדול באפריקה ואולי בעולם! עדרי גנו, זברות, צבאים, אנטילופות, ג'ירפות, ברדלסים, וגם את "חמשת הגדולים" של אפריקה – אריות, פילים, תאו, נמרים וקרנפים. נהר המארה הגדול והמרשים, חוצה את השמורה של הספארי בקניה ומספק מים לחיות. עם ההגעה נבקר בכפר של שבט המסאי, המתגוררים בבקתות בוץ וגללי בקר, בני השבט לובשים בגלימות אדומות מעוטרות בתכשיטים, והם משמרים טקסים ותרבות עתיקה, כוללם ריקוד הקפיצות, בו הם מנתרים לגובה רב ממצב עמידה. הם מאמינים באל אנגאי, מאול דויניו לנגאי, "הר האלוהים" המסאי חיים בשמורה, לצד חיות הבר בקיום משותף ללא הפרעה. אחה"צ נצא לספארי לראות את החיות שיוצאות ללגום מים ואת הטורפים שיוצאים לצוד. לינה  ב Mara Sopa Lodge או דומה. (חצי יום ספארי).

 

 

 • כ 3.5 ש'

יום 5 ספארי במסאי מארה

השמורה הענקית היא מסע באחד מחבלי הארץ האחרונים בעולם שנשארו כמו בציורי התנך של גן העדן האבוד. 1500 קמ"ר של מרעה, עצים ירוקי עד, מישורים לא ללא גבול ואוכלוסייה אדירה של חיות בר, זהו מקום מושלם לשגות באשליה שהטבע יישאר כאן לנצח. השמורה מציעה את אחת מחוויות הטבע העוצמתיות שהעולם מספק, עשרות פילים חוצים את הנהר, אריות רובצים, וטורפים אחרים נעים בעקבות טרף מזדמן, ואם יאיר לנו המזל נצפה בברדלס או נמר מאיץ אחר צבי, או גנו. השמים הכחולים והפתוחים של המסאי מארה רק הם הגבול ליופי לחוויה יוצאת הדופן שתראו במהלך הטיול לקניה. לינה ב Mara Sopa Lodge לינה. (יום שלם של ספארי).

יום 6 שמורת נאיוואשה  Naivasha

אגם נאיוואשה Naivasha הוא הגבוה מבין אגמי השבר והוא נמצא במכתש וולקני שהתמלא במים מתוקים. השמורה קטנה אבל עשירה בצמחייה, והאגם מהווה מוקד משיכה לציפורי מים ולעופות רבים. בנוסף אפשר לראות בשמורה יונקים רבים, בהם ג'ירפות, זברות, אנטילופות, צבאים, היפופוטמים ובעלי חיים נוספים במהלך הטיול לקניה לאגם נאיוואשה- שהוא אי הסהרון, הנמצא בלב האגם. זוהי שמורת טבע פרטית, לינה ב Naivasha Sopa resort או דומה. (חצי יום ספארי).

 • כ 3.5 ש' נסיעה

יום 7 הליכה בשמורת ניוואשה

ניוואשה היא אחת השמורות הבודדות באפריקה שבה אין טורפים ולכן אפשר ליהנות מטיול רגלי בין בעלי החיים. באגם ניוואשה נמצא ביתם של ג'וי וג'ורג' אדמסון, אשר הקדישו את חייהם לשימור טבע והצלת אריות יתומים. כיום הבית משמש מוזיאון ומרכז לשימור מורשתם של בני הזוג, שאימצו את הלביאה היתומה אלזה, שהייתה הלביאה הראשונה שהצליחה להתאקלם בטבע לאחר שאומצה על ידי בני אדם (סיפורה הונצח בספר ובסרט לחופש נולדה). אחר הצהריים נצא לשייט רגוע ושקט שיאפשר מתוך האגם לראות את מגוון ציפורי המים ובעלי החיים השוכנים בו. עוד יום מופלא של טיול לקניה ובשמורה המרהיבה הזו. לינה באותו מלון Naivasha Sopa Resort.

 

 • כ 2.5ש' הליכה

יום 8 חזרה לציוויליזציה

היום ניקח את הזמן לאט, נתעורר אל תוך הטבע, נשמע את ציוץ הציפורים, נלך אל שפת האגם שם משתכשכים היפואים עצלים ועל גבם ענפות הבקר סביב שעה 10 ניסע לבירה ניירובי קניה. עם ההגעה לבירה ניסע לשוק הענק והצבעוני של ניירובי שנחשב לאחד השווקים הגדולים באפריקה. לעת ערב נחזור אל המלון למנוחה וארוחת ערב חגיגת. לינה במלון Ole Sereni או דומה

 

 • כ 4 ש' נסיעה

יום 9 סיור בניירובי טיסה הבייתה

ניירובי  Nairobi בירת קניה, מדהימה בניגודים בין השדרות הרחבות מול הרחובות הקטנים והצרים, הפארקים הירוקים מול הבניינים המודרניים, והיא המרכז העסקי החשוב ביותר במזרח אפריקה.  נבקר במוזאון הלאומי של קניה, המציג תערוכה אנתרופולוגיה מעניינת המספרת את הסיפור של המרתק של. נבקר בפארק בו מטפלים בג'ירפות ונצפה בחייה המופלאה ממרחק נגיעה. בשעות אחה"צ ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ ET 319 המראה 18:00 הגעה לאדיס 2000 טיסת המשך ET 404 2355 הגעה לת"א 0400

 

מדריך הטיול: עודד אביעד

עודד אביעד הוא מדריך טיולים בכיר ותיק ומוערך מאוד, בעל ניסיון עשיר בהדרכת טיולים במדינות רבות עם התמחות במזרח אפריקה: קניה, אוגנדה, טנזניה, אתיופיה ומדינות נוספות. עודד טייל בנשמתו, אמן וצייר טבע ונוף, גדל על ערכים של אהבת הארץ, ומאמין בחיבור הבלתי אמצעי לטבע ולבעלי החיים הפראיים.
*ניסיון מקצועי והכשרה: בוגר הפקולטה לחקלאות, אגרונום, איש תוכנה. מדריך מוסמך לטיולים גאוגרפיים יעדים נוספים: זנזיבר, אמירויות, ארמניה מונטנגרו, ירדן. * משהו נוסף עודד הוא איש של אנשים, או כמו שלקוח כתב לנו" לעודד יש את זה…"

 

לעמוד המדריך

מדריך: עודד אביעד

עודד אביעד הוא מדריך טיולים בכיר ותיק ומוערך מאוד, בעל ניסיון עשיר בהדרכת טיולים במדינות רבות עם התמחות במזרח אפריקה: קניה, אוגנדה, טנזניה, אתיופיה ומדינות נוספות. עודד טייל בנשמתו, אמן וצייר טבע ונוף, גדל על ערכים של אהבת הארץ, ומאמין בחיבור הבלתי אמצעי לטבע ולבעלי החיים הפראיים.
*ניסיון מקצועי והכשרה: בוגר הפקולטה לחקלאות, אגרונום, איש תוכנה. מדריך מוסמך לטיולים גאוגרפיים יעדים נוספים: זנזיבר, אמירויות, ארמניה מונטנגרו, ירדן. * משהו נוסף עודד הוא איש של אנשים, או כמו שלקוח כתב לנו" לעודד יש את זה…"

 

לעמוד המדריך

תאריכים ומחירים

יציאה חזרה מס ימים מדריך מחיר לאדם מחיר מקדמה הערות למחיר תוספת ליחיד הרשמה
13/10/2024 21/10/2024 9 עודד אביעד     $5470 ₪1500 5350$ לנרשמים עד 30.7 $550 להרשמה
1500

מטיילים מספרים

דגשים מיוחדים‎‎

חשוב לדעת

ההמלצה שלנו להיבדק במרפאת מטיילים - טיול באפריקה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול הדעת לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות.

ביקורות עלינו

חני גוטוויןחני גוטווין ★★★★★ ב 25.9 יצאנו קבוצת חברים טובים לטיול בבהוטן בהדרכת של אסנת אל כביר . הטיול היה מרתק ומהנה באופן מיוחד. ההדרכה של אסנת הייתה מעולה ,היא העשירהאותנו בידע רב מעניין ועמוק. המפגש עם האנשים המקומיים, הביקור בבתים בתוספת הנופים היפיפיים וההדרכה המצויינת עשו את הטיול למהנה ומיוחד ביותר.Osnat BrandlOsnat Brandl ★★★★★ טיול בן 11 יום למונגוליה8 טיילים נהדרים + אסנת מדריכה אולטמטיבית!היינו אמורים להגיע לאולן בטאר ב 7 ביולי לפנות בוקר! הטיסה בוטלה ונאלצנו לשהות האיסטנבול ב6 וב 7 ביולי, רק ב8 ביולי טסנו לאולן בטאר. הקבוצה קיבלה את הגזרה באיפוק. מי שהרימה את המורל, כמו תמיד, היתה אסנת, שמיד הצהירה: אנחנו נוסעים לטיול האיסטנבול! כל היום למחרת טיילנו בעיר היפה. למחרת סודרה טיסה אחרי הצהרים ושוב ניצלנו את הבוקר לטייל בעיר.לאולן באטר הגענו בבוקר ה9 ביולי. אסנת ורון (הסוכן המקומי) הבינו שלא נוכל , כפי שרצינו, להאריך את הטיול, והחליטו להכיל את כל תוכנית הטיול לימים הספורים שנותרו לנו! וכך עשו!היה זה שיתוף פעולה מדהים של רון והצוות שלו: המדריכה המקומית והנהגים! מעל לכל ניצחה על התזמורת אסנת אל כביר - אין עליה🙏הטיול היה אתגרי למדי: נפלו עלנו ימי גשם ללא סוף עם שטפונות, הולכים רטובים עד לשד עצמותנו… הכל ברוח טובה גם של אנשי הקבוצה עם עידוד נונסטופ מצד אסנת🌷כמובן שטיול מסוג זה לא יכול היה להסתיים חלק- בבוקר ה16 ביילי קמנו ב0500 לטיסה ובלובי הודיעו לנו שהטיסה נדחתה בכמה שעות, בגלל רגישתנו לעניין, מיד עלה עניין הקונקשיין באיסנבול. ושוב אסנת לא ויתרה, הגיעה לדיבור עם מנהלת הטיסות באולן באטר לאפשר לנו להעלות את המזוודות לטיסת קונקשיין לתל אביב! המדריכה לא מוותרת.. והעניין סודר🤣😁Response from the ownerתודה אוסי 💐 דורית בן עובדדורית בן עובד ★★★★★ טיול למונגוליה עם אסנת אלכביראסנת היא מדריכה חד פעמית !המסע שלנו למונגוליה היה כידוע מורכב ומאתגר :המטוס שהוחזר אחרי 3 שעות באויר והנחיתה באיסטנבול לקראת חצות .עליה ברגל למינזר בראש ההר כשבדרך תופס אותנו גשם זלעפות והירידה בבוץ טובעני ומחליק.דחית הטיסה חזרה כשאנחנו כבר בדרך לשדה מוקדם בבוקר , הם רק כמה מרגעי המבחן בטיול הזה.אלה היו רגעים מאתגרים לנו כיחידים וכקבוצה ושרדנו אותם היטב בזכות המנהיגות הסבלנות האיכפתיות החכמה העדינות והאנושיות של אסנת.לראות את אסנת מתנהלת מול הבירוקרטיה המיגעת של מנגנון שדות התעופה , היה מעורר השראה…היחס המסור והדאגה לבקשות והצרכים של כל אחד מאיתנו בבוקר מוקדם מאוחר בלילה וכשכולם נחים במיטותיהם והיא מסתפקת בכורסא בלובי כי לא נשאר חדר או לוקחת מונית מאוחר בלילה למלון אחר כדי לפנות את חדרה ולאפשר שינה נוחה למטילת. וכו וכו…..וכל זה לפני שאמרנו מילה על הידע, התשוקה והרצון והיכולת לחלוק אותם.אסנת היא מקצוענית על ובת אדםזכינו לעשות איתה את הטיול הזה.Shelly ArieliShelly Arieli ★★★★★ הטיול היה טיול מוקפד, ירידה לפרטים קטנים,מסלול מעניין, מוכנות והקשבה מצד אמיר לאורך הטיול.נהנתי מאודResponse from the ownerתודה שלי ריי בייטנרריי בייטנר ★★★★★ הצטפרתי בגפי לטיול עם קבוצה של אמיר ברואנדה מבלי שהכרתי מי מחברי הקבוצה. אמיר מדריך פנטסטי, מכיר היטב את רואנדה וזכינו להכיר דרכו את המקום באופן אוטנתי ומרגש. טיול של טבע מופלא והיסטוריה מרתקת. ממליצה בחום.Response from the ownerThank you, my pleasure Galit ItzhakiGalit Itzhaki ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול מושלם ברואנדה בהדרכת אמיר פלג. הטיול היה ממש נהדר ומבחינתי מעל המצופה!!! רואנדה הפתיעה אותי לטובה, מדינה מדהימה עם היסטוריה מעניינת, הטיול היה חוויתי מאוד, מגוון ומתוכנן היטב. נהנתי מהכל: מהמקומות בהם ביקרנו, שווקים, הליכות בין כפרים, הליכות ביער, דייג עם מקומיים, הגורילות שהיו מבחינתי הדובדבן שבקצפת, מהמלונות, מהנהגים/המדריכים המקומיים שהיו מקסימים, מההדרכה של אמיר ובכלל החוויה כולה היתה נפלאה! ממליצה בחום!Eytan HarrisEytan Harris ★★★★★ בשבועי שעבר חזרנו בני אסף ואני מטיול למצרים. במילה אחת היה מצויין. הכל היה מאורגן מצויין ובתנאים טובים מאד. המדריך, איל אלכסנדר היה מעולה. לצד המון ידע היה רגיש ונעים והכל התנהל ממויין. בקיצור, חזרנו מאד מרוצים. מצפה לטיול הבא עם אמיר פלג.Tirza KrakauerTirza Krakauer ★★★★★ טיול מצוין למצרים.מאורגן היטב תוך שימת לב לפרטים הקטנים.אוירה נעימה,ללא לחץ ללא קטנוניות.מדריך מצומן(אייל).הקבוצה הקטנה משפרת את ההתנהלות ומאד נח שניתנת גם ארוחת צהרים.לטעמי הטיול לאלכסנדרה מיותר.גם הטיול הבא שלי יהיה עם אמיר פלג.יעל זבטנייעל זבטני ★★★★★ הייתי בטיול במצרים עם החברה של אמיר פלג. טיול מרתק, ארגון מופתי עד לפרטים הקטנים. מלון ברמה גבוהה בלי להתקמצן. מדריך ישראלי אייל אלכסנדר מקצוען ועם . ידע מטורףTali AvianiTali Aviani ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול בדרום הודו, מדינת קרלה ואני רוצה להמליץ מאוד לכל מי שאוהב טבע, סקרן לגבי התרבות ההודית ורוצה לחוות את האזור הכי קרוב שאפשר ב 8 ימים.המדריכה שליוותה אותנו אוסנת אלכביר, מכירה היטב את האזור והשפה. היא לקחה אותנו למקומות מרתקים, העשירה את החוויה בסיפורים, עובדות היסטוריות והרבה קלילות ונינוחות. פתחנו כל בוקר בתרגול טאי צ׳י ולאורך כל היום פונקנו במתנות והפתעות טעימות.בנוסף היו צמודים אלינו מדריכים מקומיים שהעשירו את החוויה ובמיוחד רוג׳ר היקר שדאג והוביל את החלק שלו במסירות גדולה והמון סבלנות ואהבה.זו הייתה הפעם הראשונה שלי בהודו, ופעם ראשונה בטיול מאורגן וזו חוויה בלתי נשכחת שמשאירה טעם לעוד.תודה לכם על תוכנית מאורגנת ומהנהקיבלתי מתנה לחייםתודהטלי אביאניסיגל לויסיגל לוי ★★★★★ Raz YaronRaz Yaron ★★★★★ חזרתי מטיול בירדן- (22-25.12.22) לאזור ואדי ראם ופטרה.מי שמתלבט, לא לוותר על הטיול הזה.המדריך, עודד שגב, ניהל את הטיול בתבונה וברגישות.הכל היה פשוט מושלם!Response from the ownerתודה! תענוג לקרוא חנה אנגלחנה אנגל ★★★★★ נסעתי לנחלי מואב עם המדריך עודד. היתה חוויה מעולה ומהממת. חווינו נופים נפלאים, למדתי המון מעודד שהוא מדריך נפלא ובארנון - הרפתקאה מדהימה. אחד הטיולים הכי מוצלחים שלי. תודה לאמיר פלגטל דניאלטל דניאל ★★★★★ נסעתי עם טיולים מיוחדים בעולם אמיר פלג לקרלה בהודו השנה. זה היה אחת החופשות הכי מושלמות בחיי. מסע מוקפד של עשרה ימים עם המדריכה טלי אבן-אלוש, שהייתה - מההכנות ועד אחרי החזרה - בהקשבה, בסיוע, בפתרונות ולעיתים אד-הוק מהרגע להרגע (יורד גשם? מיד תפרה תוכנית חלופית מהממת לא פחות. לא בא לכם ללכת? מיד צץ ג'יפ שלוקח אתכם לפעילות שווה אחרת).שילוב מושלם של חופשה, צבעים, ריחות, המון המון טבע מדהים, עם הודו על התרבות, הטעמים, האנשים המקסימים. נהנינו מפעילות גופנית נמרצת (טיפוסים ומסלולי הליכה מאתגרים, חתירה בקייאקים) כניסה לחיי המקומיים, ביקןר בבתים ובחוות תבלינים, מלונות מפוארים מאוד לצד לינה באוהלים בלילות סוערים. החברה היתה מהממת והאוירה נעימה, קלילה וקשובה. טלי עשתה לנו שיעורי יוגה למי שרצה בבוקר לפני שהחל היום ובסיום היום סיפרה על הודו ועל תרבותה. היה המון ידע, מרתק ואפילו זמן לקניות. אם לא היה ברור עד כה - ממליצה בחום.Hagit DavidescoHagit Davidesco ★★★★★ חזרנו מטיול של קרלה העין הירוקהיצאנו קצת בחשש כי אנחנו ממש לא אנשים של טיול מאורגן- אבל הטיול היה כיפי וחוויתי במיוחדבהובלת של טלי והמדריך המקומי רוג׳ר אשר גילו יצירתיות ושינוי הטיול תוך כדי , על מנת לעמוד בתנאי מזג אויר המשתניםהיה מאורגן, מתוקתק , הקבוצה הייתה נהדרת ומורכבת מאנשים שאוהבים טיולים רגלייםקבלנו גם סקירת תרבות, סיפורים בערבים מסביב למדורה, ושיעורי יוגה שפתחו את הבוקראנחנו בחרנו להשאר עוד כמה ימים בהודו עצמאית וקבלנו הרבה הדרכה ועזרה מטלי גם עבורםבמילה אחת - מצוין !!!ורד דייןורד דיין ★★★★★ אמיר בהחלט יודע להעניק חוויות אחרות ומיוחדות. זו פעם שניה שאני מצטרפת לטיול שלו ובהחלט לא פעם אחרונה. הטיולים שלו מגוונים מאוד, יעדים מרתקים, קבוצות קטנות ואיכותיות. שמחה שהיכרתי אותך וממתינה בקוצר רוח לטיול הבא. שאפו!Ori HochwaldOri Hochwald ★★★★★ חוזרים מחר מטיול של 10 ימים לקרלה. דרום הודו. עם טלי הנפלאה והמתקתקת עיניינים ורוג'ר המקסים, המדריך המקומי ששומר מכל עבר.היה טעים. מעניין. מאתגר. מפנק....מומלץ בחום.כרמית לויכרמית לוי ★★★★★ חייבת לסכם את אחד הטיולים הנפלאים שחוויתי במונגוליה בפסטיבל העיט, לראות ולחוות את החיים שאנשים חיים כאילו בתקופה הפריהסטורית אנשים חייכנים חביבים מכבדים . זו היתה חוויה מטלטלת רוחנית ועצמתית במידה רבה . הנופים הקסומים נוף קדומים החיות שפגשנו היאק סוסי הטאקיבקיצור ממולץ בחום לכל שוחר טבע ואדםמרק ודורית בירן דקלבאוםמרק ודורית בירן דקלבאום ★★★★★ יצאנו עם עודד אביעד מטיולי אמיר פלד לטיול בנחלי ירדן. הטיול היה מקסים מכל הבחינות - ההדרכה של עודד והרוח הנעימה שהשרה על הקבוצה, קבוצת האנשים המדהימה, ההפתעות הקטנות שחיכו לנו כמו מלון מקסים בערב הראשון וארוחת ערב ביתית בערב בשלישי, הטיפול בכל בעיה שהתעוררה (הסעת המזוודות ברכב נפרד כשלא היה מספיק מקום באוטובוס, ארגון החדרים ועוד). והעיקר מסולילים מדהימים. טיול מושלם. תודה 🙏🌺yifat mayanyifat mayan ★★★★★ חזרנו אמש מטיול לנחלי מואב בהדרכה של עודד עם שני ילדינו הבוגרים. אנחנו לא אנשים של קבוצות וטיולים מאורגנים ולכן הופתענו לגלות שלהנאתנו הגדולה מהמסלולים הנהדרים בירדן, לתיכנון המוקפד ולהדרכה העשירה והמרתקת של עודד נוספה חווית המפגש עם האנשים שהתקבצו לטיול. החוויה הייתה חוויה אנושית נהדרת בהדרכה נעימה וזורמת. ממליצים בחוםAmit DaganAmit Dagan ★★★★★ רואנדה טילנו לראשונה עם קבוצה מאורגנת ונהנו מאוד מהחוויה והחברה, ליווי והדרכה מדוייקת וכמובן ההליכה לגורילות ההרים. מומלץ בחום.Ofra AVIVOfra AVIV ★★★★★ טיילתי בקבוצה שאמיר אירגן עם המדריך הנפלא אריק. חוויה מרתקת הכל היה תמיד מתוקתק, בתנאים מצויינים ומפנקים. מראות ותכנים שענו על הצורך שלי. ממליצה מאודגיא יגורגיא יגור ★★★★★ טיילנו עם אמיר ברואנדה הייתה חוויה מדהימה, הכל היה מאורגן בצורה מדהימה והחוויה הייתה מצויינת. הכל תקתק עם הסברים מצוינים הדרכה טובה וחברה נהדרת. הטיול היה ברמה גבוהה מאד וזכינו לראות דברים מדהימיםIlan MakoverIlan Makover ★★★★★ בני ואני יצאנו לטיול בואדי ראם ובפטרה עם המדריך עודד אביעד, מדריך סימפאטי ובעל ידע. יצאנו בחשש מה בשל שאלת ההתאמה של טיול אב ובן למסגרת של טיול בקבוצה אקראית של אנשים. הופתענו לטובה הן מתכני הטיול והן מהאיכות האנושית של חברי הקבוצה. טיילנו באווירה נעימה ונינוחה. טיול מומלץ ביותר בעיניעדי יעקובעדי יעקוב ★★★★★ Response from the ownerתודה עדי - שמחתי על ההכרות js_loader

למי הטיול מתאים?

 • למי שלא רוצה טיול מאורגן לקניה אבל רוצה להגיע למקום מיוחד!
 • למי שרוצה טיול ספארי בקניה אך עדיין לנסוע בנוחות (6 נוסעים בג'יפים נוחים נהגים מקצועיים ואמינים)
 • למי שרוצה טיול מאורגן לקניה עם אנשים מיוחדים החולקים אהבה משותפת לטבע לחיות ולאנשים
 • למי שרוצה טיול עם מעט דיבורים והרבה חוויות ומילים וידע שנותנים מקום לחוויה
 • למי שרוצה טיול מאורגן לקניה בקבוצה קטנה ואיכותיות עד 18 מטיילים
 • למי שרוצה טיול ספארי בקניה למקומות הפחות מתויירים ופחות מוכרים שקשה להגיע אליהם לבד
 • למי שרוצה מרחב אישי והקשבה לצרכים של כל אחד
 • למי שרוצה טיול ספארי בקניה שהוא שונה ומעניק חוויה ראשונית ואותנטית
 • למי שרוצה מפגש עוצמתי ובלתי אמצעי עם תרבות עתיקה
 • למי שרוצה לינה במלונות ולודג'ים מיוחדים

ההמלצה שלנו להיבדק במרפאת מטיילים - טיול באפריקה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול הדעת לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות.

כדאי לקרוא

רוצים מידע נוסף?
השאירו הודעה ונחזור אליכם

גלריית טיולים

הדפיסו
שלחו
שתפו

תפריט נגישות

חזרה למעלה

למידע נוסף

שלב 2- תשלום מאובטח

לאחר התשלום ישלח אימייל עם הנחייה להמשך