פסטיבל הנאדם במונגוליה

פסטיבל הנאדם בארץ השמים הכחולים

הדפיסו
שלחו
שתפו

מסע אל אחת התרבויות המיוחדות והמבודדות שעדיין נותרו על כדור הארץ. טיול מיוחד בתקופת פסטיבל הנאדם, הזדמנות יוצאת דופן למפגש ססגוני עם תרבות עתיקה ומכניסת אורחים שתיכנס לכם ללב ולנשמה. טיול לאוהבי לכת וטבע, ולמי שרוצה הכרות עם תרבות הנוודים, טיול שלא תוכלו לשכוח. (לא רק למיטיבי לכת).

מסלול הטיול

 • דרגת קושי קלה
 • לילות במלון 2
 • 8 לילות באוהלים (כולל מקלחות ושירותים)

יום 1-2 - ממלכת הנוודים

6/7.7 מוקדם בבוקר ננחת בשדה התעופה על שם ג'ינגס חאן, לאחר היציאה מהשדה נעלה על רכבי שטח ונפליג למרחבי ממלכת הנוודים. נסיעה קצרה (במונחים מונגולים) תביא אותנו למחנה גרים הטובל במרחבים ירוקים, ושמים כחולים. ננוח מהטיסה ובשעות אחה"צ נבקר אצל משפחת נוודים, שתסביר ותדגים בדרך צבעונית מלאת יופי וקסם על אורחות חיי הנדודים. נשמע על קודים מוסריים, בודהיזם ואנימיזם, נראה תלבושות מסורתיות, וחפצים אשר עוברים במשך דורות מאב לבן ועדיין משמשים את חיי היום-יום. נראה איך בונים גר, ואיך מבשלים. נשמע על עונות הנדודים, ולעת ערב, נשוב למחנה לארוחת ערב, שתלווה בשירה ונגינת מוסיקאים מקומיים.   * 6.7.23 טיסה מתל אביב TK 865 Q המראה 8:25 נחיתה 10:45 טיסת המשך 763 המראה 1410 נחיתה 03:30 (7.7). הטיסה עם חברת טורקיש והמשך עם MIAT המונגולית.

 

יום יום 3 הסוסים האבודים

8.7  Hustai National Park -הוא המקום האחרון בעולם שבו אפשר לראות סוסי בר, שמעולם לא עברו ביות. סוס פרז'וולסקי. תגלו במאה ה-19 בקירגיזסטן על ידי החוקר הרוסי פרז'וולסקי, וכך קיבלו את שמו של החוקר. זהו זן שנכחד במהלך השנים. אך למרבה המזל נשמרו כמה פרטים בגן החיות של אמסטרדם ובעזרת פרויקט שימור מיוחד של האו"ם הושבו למקומם הטבעי במונגוליה מספר פריטים אשר הולכים ומתרבים במהלך השנים. זהו זן של סוסים נמוכים ומוצקים, וצבעם חום בהיר. בפארק אפשר לצפות בעדרים קטנים הבאים לשתות במי הנחל. לצד הצבאים, וחיות הבר שמאכלסות את הפארק היפה.

 

 • 4 ק"מ
 • כ 4.5 ש

יום 4 בירת הקיסרות

9.7 קרקורום, היא הבירה ההיסטורית וערש התרבות המונגולית, העיר נבנתה ע"י בנו של ג'ינג'יס חאן, ולמרות עברה המפואר, שימשה כבירה במשך 32 שנים בלבד. העיר נהרסה ברובה ע"י הסיניים במאה ה-14 ובמאה ה-16 שימשו שרידיה בסיס לבניית המנזר הבודהיסטי הראשון במונגוליה, נבקר במנזר ונקשיב לתפילת הנזירים. מכאן נמשיך לאורך הנהר שחוצה את העיר, נחצה גשר ולאחר נסיעה קצרה נגיע לעמק מבודד מנוקד באוהלי גרים, כאן נתארח אצל משפחה מקומית, נטייל לאורך הנחל, נצטרף אל חיי המשפחה ונזכה לאירוח מונגולי חם ומחיוך. לינה במחנה גרים מסודר עם מקלחות ושירותים

 

 • 4 ק"מ
 • כ 1.5 ש'

יום 5 העמק והנהר

10.7 Orkhon Valley  הוא עמק פורה ומסמליה הבולטים של מונגוליה. כאן משגשגת תרבות נוודים עתיקה, המתקיימת מזה דורות, והעמק הוכרז כאתר מורשת על ידי אונסקו. אוהלי נוודים לבנים מנקדים את הנוף הירוק ,ומדי פעם אפשר לראות עדרי בקר וסוסים חוצים ונעלמים אל האופק. נהר האורחן המפותל חוצה את העמק עד שהוא מסיים מסע בין 1260 ק"מ' באגם בייקאל ברוסיה. הנהר הוא עורק החיים המזין את התושבים ומספק מים לבעלי החיים. בשעות אחה"צ נגיע למעיינות החמים של צנחר Tsenkher Hot Springs.  מהם בוקעים מים בטמפרטורה של 80°. נטבול בבריכות הפתוחות תחת שמי התכלת ומיליון הכוכבים של מונגוליה. לינה במחנה גרים מסודר.

 

יום 6 חגיגות הנאדם

11.7  הנאדם הוא החג הלאומי של מונגוליה, ולמילה נאדאם כמה פירושים בשפה המונגולית; משחק, שעשוע, וחגיגה, ואכן הפסטיבל הוא אירוע צבעוני ומיוחד המאפשר לנוודים שחיים בבידוד רוב ימות השנה להיפגש ולהחליף מידע ולהתעדכן, מי התחתן, למי נולד תינוק ומי נפטר. משפחות הנוודים מגיעות במיטב מחלצותיהם, ובמשך ימי הפסטיבל מתקיימות תחרויות רבות של האבקות חופשית, מרוצי סוסים, גמלים, ירי בקשת ועוד. הערבים מוקדשים למוזיקה מסורתית והרבה שתיה. כמה מילים על התחריות; המתאבקים מכונים: בז, פיל, אריה, ענק, וככל שמתאבק צובר יותר ניצחונות הוא זוכה לעוד תארים. מרוצי הסוסים מחלוקים לקטגוריות וגיל הסוסים והרוכבים משתנים בהתאם, והסוסים מאומנים להמשיך לדהור גם כשהרוכב נופל, (הזוכה הוא הסוס). בפסטיבל יש תערוכות המציגות עבודות יד, המשתתפים מוזמנים להתארח באוהלי המשפחות ולהנות מהטעמים והכנסת אורחים לבבית. לינה במאהל גרים מסודר.

 

 • 4
 • כ 4

יום 7 המנזר הנסתר

12.7 היום נמשיך  במעלה הנהר ולקראת הצהריים נגיע למרגלותיו של מנזר טובחון Tövkhön. הליכה של כשעה וחצי תביא אותנו לאחד המנזרים היפים והמעניינים שנשתמרו במונגוליה. המנזר הוקם בשנת 1648 ע"י זנבזאר אמן, פילוסוף והוגה דעות חשוב, הנחשב "ללאורנדו דה ווינצ'י של מונגוליה" זנבאזאר, היה פסל, צייר ומוזיקאי מוכשר, וכאן הוא יצר רבות מיצירותיו. המנזר נהרס בשנת 1688 ושוחזר ב-1773, ובמהלך המשטר הסובייטי ספג נזקים קשים. הפעילות הדתית במנזר חודשה ב-1992, וכיום מספר קטן של נזירים מתגוררים במקום ומתרגלים חיים בודהיסטים שלווים. לינה במאהל גרים מעל הנהר.

 

 • 4/5

יום 8 חיי הנוודים

 13.7 היום נתנסה בחיי הנוודים, נקום בבוקר עם הנשים המשכימות לחליבת בוקר, והרועים המוציאים את העדר למרעה. נתלווה אל הנוודים בעבודות "הבית" ובמלאכות היום, שחוזרות כמעט בכול מקום באותה השעה במונגוליה כולה; הוצאת העדר למרעה, חליבה, המלטות, הכנת בשר וגבינה מיובשים, וקציר מספוא לחורף הקרב. תהיה זו הצצה מרתקת אל עולם הנוודים, בשעות הצהריים נבקר במפל שנוצר בעקבות התפרצות וולקנית ובבריכה הנקווית תחתיו, שם יוכלו הנועזים לשחות במי הבריכה הקפואים. מהעמק ניסע Elsen Tasarkhai sand dune  המכונה מדבר גובי הקטן. לינה במחנה גרים עם מקלחות ושירותים.

 

 • 10
 • 4

יום 9 מדבר גובי הקטן וחזרה לבירה

14.7 יהיה זה מוזר ויפה להתעורר אל תוך ים החולות של אזור מדברי קטן ויפה בלב מונגוליה הירוקה. כאן גדלים גמלים אסיאתיים בעלי שתי דבשות, ופרווה עם רעמת שיער עבה ומבודדת, המאפשרת לגמלים הענקיים להתקיים באזור הקשוח, בתנאים של חום מעיק בקיץ וקור מקפיא בחורף. מהמחנה היפה ונצא לטיול בדיונות ולרכיבת גמלים, בשעות הצהריים המקדמות נצא חזרה לבירה, אליה נגיע בשעות אחה"צ נפרוק את הציוד במלון, ונצא לשוטטות חופשית, בעיר, נראה את שפע הסחורות המוצעות בשוקים. נטעם ממגוון הטעמים המוצעים במסעדות, ונהנה לשוטט סתם ללא מטרה ברחובות העיר היפה. לינה במלון 4 כוכבים. (ארוחת צהרים עצמאית).

 

 

 • 3.5

יום 10 בירת הפירט האדום

14.7 את היום נתחיל ב  Gandantegchinlen Monastery  אחד המנזרים הבודהיסטים העתיקים והיפים במגנוליה, המנזר נבנה ב-1840, ומשמעות שמו של המנזר במונגולית; "המקום המופלא לשמחה מושלמת". בעברו היה המנזר המרכז הבודהיסטי הגדול באסיה ובו 12 קפלות, ומספר מקדשים המקושטים זהב וספריית ספרי קודש בודהיסטיים וטיפוגרפיות מיוחדות. המנזר הוא אחד השרידים היחידים שנשארו מתקופת הפאר של האימפריה המונגולית, אשר שרדו את השילטון הקומוניסטי, שדאג לחרב ולהרוס כל זכר לבודהיזם. לצד שכונות ישנות יש בעיר מבנים חדשים רבים, ובשולי הכיכר המרכזית המרשימה זכר לתקופה הקומוניסטית, ניצב פסלו של סוחבטאר, Suhbaatar   ממובילי ההפיכה הקומוניסטית, לצד פסלו של ג'ינגס ח'אן אבי האומה. ככול שיתיר הזמן נטייל בשווקים ,ובכיכר המוקפת בבניינים מרהיבים, מוזאונים ומבני תרבות רבים. לינה במלון 4 כוכבים.

 

 

 

יום 11 חזרה הבייתה

16.7 בשעות הבוקר ניפרד מהבירה המונגולית ונטוס חזרה הבייתה. טיסה OM 161 המראה בשעה 8:00 הגעה לאיסטנבול 12:30 טיסת המשך TK 836 17:00 נחיתה בתל אביב 19:10

טיול במגנוליה מתאים לאלה שמוכנים לצאת מאזור הנוחות ולהימצא לעיתים בחוסר ודאות; הטיול במונגוליה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים יתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. *מחיר הטיול כפוף לשינוי במחיר כרטיסי הטיסה המחיר והמסלול יעדכנו מפעם לפעם באתר החברה לדף הטיול ולמסלול המעודכן

תאריכים ומחירים

יש לגלול את הטבלה שמאלה >>

יציאה חזרה מס ימים מדריך מחיר לאדם הערות למחיר תוספת ליחיד הרשמה
06/07/2023 16/07/2023 12 אמיר פלג     $4890 החל מ 15.4 5040$ המחיר כפוף לשינויים במחיר הטיסות 450$ להרשמה
1500

מטיילים מספרים

דגשים מיוחדים‎‎

חשוב לדעת

טיול במונגוליה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול דעת בנושא זה, לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות. * הטיול כפוף לתנאים הכללים ולמדיניות הביטולים של טיולים אחרים

ביקורות עלינו

יעל זבטני
יעל זבטני
06:50 26 Mar 23
הייתי בטיול במצרים עם החברה של אמיר פלג. טיול מרתק, ארגון מופתי עד לפרטים הקטנים. מלון ברמה גבוהה בלי להתקמצן. מדריך ישראלי אייל אלכסנדר מקצוען ועם . ידע מטורף
Tali Aviani
Tali Aviani
16:20 12 Feb 23
חזרתי אתמול מטיול בדרום הודו, מדינת קרלה ואני רוצה להמליץ מאוד לכל מי שאוהב טבע, סקרן לגבי התרבות ההודית ורוצה לחוות את האזור הכי קרוב שאפשר ב 8 ימים.המדריכה שליוותה אותנו אוסנת אלכביר, מכירה היטב את האזור והשפה. היא לקחה אותנו למקומות מרתקים, העשירה את החוויה בסיפורים, עובדות היסטוריות והרבה קלילות ונינוחות. פתחנו כל בוקר בתרגול טאי צ׳י ולאורך כל היום פונקנו במתנות והפתעות טעימות.בנוסף היו צמודים אלינו מדריכים מקומיים שהעשירו את החוויה ובמיוחד רוג׳ר היקר שדאג והוביל את החלק שלו במסירות גדולה והמון סבלנות ואהבה.זו הייתה הפעם הראשונה שלי בהודו, ופעם ראשונה בטיול מאורגן וזו חוויה בלתי נשכחת שמשאירה טעם לעוד.תודה לכם על תוכנית מאורגנת ומהנהקיבלתי מתנה לחייםתודהטלי אביאני
סיגל לוי
סיגל לוי
04:18 12 Feb 23
Raz Yaron
Raz Yaron
07:39 27 Dec 22
חזרתי מטיול בירדן- (22-25.12.22) לאזור ואדי ראם ופטרה.מי שמתלבט, לא לוותר על הטיול הזה.המדריך, עודד שגב, ניהל את הטיול בתבונה וברגישות.הכל היה פשוט מושלם!
חנה אנגל
חנה אנגל
06:25 13 Nov 22
נסעתי לנחלי מואב עם המדריך עודד. היתה חוויה מעולה ומהממת. חווינו נופים נפלאים, למדתי המון מעודד שהוא מדריך נפלא ובארנון - הרפתקאה מדהימה. אחד הטיולים הכי מוצלחים שלי. תודה לאמיר פלג
טל דניאל
טל דניאל
08:51 03 Nov 22
נסעתי עם טיולים מיוחדים בעולם אמיר פלג לקרלה בהודו השנה. זה היה אחת החופשות הכי מושלמות בחיי. מסע מוקפד של עשרה ימים עם המדריכה טלי אבן-אלוש, שהייתה - מההכנות ועד אחרי החזרה - בהקשבה, בסיוע, בפתרונות ולעיתים אד-הוק מהרגע להרגע (יורד גשם? מיד תפרה תוכנית חלופית מהממת לא פחות. לא בא לכם ללכת? מיד צץ ג'יפ שלוקח אתכם לפעילות שווה אחרת).שילוב מושלם של חופשה, צבעים, ריחות, המון המון טבע מדהים, עם הודו על התרבות, הטעמים, האנשים המקסימים. נהנינו מפעילות גופנית נמרצת (טיפוסים ומסלולי הליכה מאתגרים, חתירה בקייאקים) כניסה לחיי המקומיים, ביקןר בבתים ובחוות תבלינים, מלונות מפוארים מאוד לצד לינה באוהלים בלילות סוערים. החברה היתה מהממת והאוירה נעימה, קלילה וקשובה. טלי עשתה לנו שיעורי יוגה למי שרצה בבוקר לפני שהחל היום ובסיום היום סיפרה על הודו ועל תרבותה. היה המון ידע, מרתק ואפילו זמן לקניות. אם לא היה ברור עד כה - ממליצה בחום.
Hagit Davidesco
Hagit Davidesco
15:32 30 Oct 22
חזרנו מטיול של קרלה העין הירוקהיצאנו קצת בחשש כי אנחנו ממש לא אנשים של טיול מאורגן- אבל הטיול היה כיפי וחוויתי במיוחדבהובלת של טלי והמדריך המקומי רוג׳ר אשר גילו יצירתיות ושינוי הטיול תוך כדי , על מנת לעמוד בתנאי מזג אויר המשתניםהיה מאורגן, מתוקתק , הקבוצה הייתה נהדרת ומורכבת מאנשים שאוהבים טיולים רגלייםקבלנו גם סקירת תרבות, סיפורים בערבים מסביב למדורה, ושיעורי יוגה שפתחו את הבוקראנחנו בחרנו להשאר עוד כמה ימים בהודו עצמאית וקבלנו הרבה הדרכה ועזרה מטלי גם עבורםבמילה אחת - מצוין !!!
ורד דיין
ורד דיין
10:21 21 Oct 22
אמיר בהחלט יודע להעניק חוויות אחרות ומיוחדות. זו פעם שניה שאני מצטרפת לטיול שלו ובהחלט לא פעם אחרונה. הטיולים שלו מגוונים מאוד, יעדים מרתקים, קבוצות קטנות ואיכותיות. שמחה שהיכרתי אותך וממתינה בקוצר רוח לטיול הבא. שאפו!
Ori Hochwald
Ori Hochwald
16:26 16 Oct 22
חוזרים מחר מטיול של 10 ימים לקרלה. דרום הודו. עם טלי הנפלאה והמתקתקת עיניינים ורוג'ר המקסים, המדריך המקומי ששומר מכל עבר.היה טעים. מעניין. מאתגר. מפנק....מומלץ בחום.
כרמית לוי
כרמית לוי
13:56 08 Oct 22
חייבת לסכם את אחד הטיולים הנפלאים שחוויתי במונגוליה בפסטיבל העיט, לראות ולחוות את החיים שאנשים חיים כאילו בתקופה הפריהסטורית אנשים חייכנים חביבים מכבדים . זו היתה חוויה מטלטלת רוחנית ועצמתית במידה רבה . הנופים הקסומים נוף קדומים החיות שפגשנו היאק סוסי הטאקיבקיצור ממולץ בחום לכל שוחר טבע ואדם
יצאנו עם עודד אביעד מטיולי אמיר פלד לטיול בנחלי ירדן. הטיול היה מקסים מכל הבחינות - ההדרכה של עודד והרוח הנעימה שהשרה על הקבוצה, קבוצת האנשים המדהימה, ההפתעות הקטנות שחיכו לנו כמו מלון מקסים בערב הראשון וארוחת ערב ביתית בערב בשלישי, הטיפול בכל בעיה שהתעוררה (הסעת המזוודות ברכב נפרד כשלא היה מספיק מקום באוטובוס, ארגון החדרים ועוד). והעיקר מסולילים מדהימים. טיול מושלם. תודה 🙏🌺
yifat mayan
yifat mayan
10:40 03 Oct 22
חזרנו אמש מטיול לנחלי מואב בהדרכה של עודד עם שני ילדינו הבוגרים. אנחנו לא אנשים של קבוצות וטיולים מאורגנים ולכן הופתענו לגלות שלהנאתנו הגדולה מהמסלולים הנהדרים בירדן, לתיכנון המוקפד ולהדרכה העשירה והמרתקת של עודד נוספה חווית המפגש עם האנשים שהתקבצו לטיול. החוויה הייתה חוויה אנושית נהדרת בהדרכה נעימה וזורמת. ממליצים בחום
Amit Dagan
Amit Dagan
03:39 27 Jun 22
רואנדה טילנו לראשונה עם קבוצה מאורגנת ונהנו מאוד מהחוויה והחברה, ליווי והדרכה מדוייקת וכמובן ההליכה לגורילות ההרים. מומלץ בחום.
Ofra AVIV
Ofra AVIV
11:40 02 Jun 22
טיילתי בקבוצה שאמיר אירגן עם המדריך הנפלא אריק. חוויה מרתקת הכל היה תמיד מתוקתק, בתנאים מצויינים ומפנקים. מראות ותכנים שענו על הצורך שלי. ממליצה מאוד
גיא יגור
גיא יגור
15:30 21 May 22
טיילנו עם אמיר ברואנדה הייתה חוויה מדהימה, הכל היה מאורגן בצורה מדהימה והחוויה הייתה מצויינת. הכל תקתק עם הסברים מצוינים הדרכה טובה וחברה נהדרת. הטיול היה ברמה גבוהה מאד וזכינו לראות דברים מדהימים
Ilan Makover
Ilan Makover
12:42 16 May 22
בני ואני יצאנו לטיול בואדי ראם ובפטרה עם המדריך עודד אביעד, מדריך סימפאטי ובעל ידע. יצאנו בחשש מה בשל שאלת ההתאמה של טיול אב ובן למסגרת של טיול בקבוצה אקראית של אנשים. הופתענו לטובה הן מתכני הטיול והן מהאיכות האנושית של חברי הקבוצה. טיילנו באווירה נעימה ונינוחה. טיול מומלץ ביותר בעיני
עדי יעקוב
עדי יעקוב
05:02 30 Jun 21
Avner Aviad
Avner Aviad
13:21 31 May 21
יצאתי לטיול ברואנדה עם אמיר פלג וקבוצה קטנה של מטיילים. זאת היתה הפעם הראשונה שלי באפריקה והפעם הראשונה שלי בטיול מאורגן עם מדריך. את החוויה שחוויתי אפשר לסכם במילה אחת: מושלמת.אמיר המדריך הוא בעל ידע רחב על רואנדה ועל ההיסטוריה שלה. אבל עם אמיר, הידע הוא רק הרקע. הדבר המאפיין את ההגשה של אמיר הוא הפן האנושי וההתרגשות בה הוא מספר את סיפורו של המקום והדרך שלו להיות שותף עם המטיילים בחווית הטיול. אמיר התרגש מהמקומות, מהנופים ומן האנשים שפגשנו בדרך והתרגשותו הדביקה אותנו המטיילים וכולם דיווחו על חוויה חזקה ואף מטלטלת שעברו.אין לי אלה להמליץ בחום על הטיול, על אירגונו, על תחולתו המדוייקת, על סוג האנשים שבחרו להשתתף בו וכמובן על אמיר פלג מדריכו.
עמית שפיר
עמית שפיר
11:20 29 May 21
ב-12 במאי 2021 יצאתי לטיול לרואנדה, מדינה שפעם שמעתי עליה סיפורי-דמים וזוועות של טבח המוני. אחרי המתנה להמראה ומתח רב בשדה התעופה יצאנו ליעד בהובלת אמיר פלג. התגלתה בפניי ארץ יפהפייה ומקסימה, ארץ שבה האנשים טובי לב, שומרים על ארצם נקייה ומכבדים את הטבע כמו שלא ראיתי בשום מדינה אחרת בעולם. רגעי השיא בטיול היו רבים. ההליכה ביערות הגשם לצפות מקרוב בגורילות ההרים ובשימפנזים הייתה חוויה בלתי רגילה. מלבד זאת, הקבוצה, שאירגן אמיר, הייתה קטנה ואיכותית, גם צוות הנהגים והמדריכים המקומיים היה מקצועי ומסביר-פנים. חזרתי עם אחת החוויות היותר מרגשות בחיי. ושוב תודה גדולה לאמיר פלג על טיול בלתי-נשכח.
Anat Tsour
Anat Tsour
16:12 15 Feb 21
הי לכולם, הטלפון שלי היה מת רוב הזמן אז לצערי אין לי תמונות....שמחתי להכיר כל אחד ואחת מחברי הקבוצה הנפלאה הזו שהתגבשה לה יחדיו. אומרים שאף אחד מהמפגשים הללו בין אנשים איננו מקרי, וכך אני מרגישה....והכל כמובן בזכות אמיר אז תודה מיוחדת לאמיר האלוף ולצוות הנהדר, על חוויה מיוחדת שהיתה הרבה יותר מסופש במדבר... אמיר, נדמה לי שזה החזון שעומד לנגד עיניך בלקיחת קבוצות לטיולים ואתה בהחלט מגשים אותו מעל ומעבר לכל המילים! אז שוב תודה ושבוע מקסים. ענת 🌸💕🌸
Elana Lakh
Elana Lakh
06:31 21 Oct 20
טיילתי עם אמיר במדבר בשני טיולים מיוחדים ומופלאים. הנחייתו של אמיר איפשרה חיבור נהדר בין המדבר הקסום והבפנים שצריך את המרחב. אמיר יודע המון, ויודע לחבר את מה שצריך כדי לחוות מקום מבפנים, בכל החושים החיצוניים והפנימיים. חויה נפלאה, בחברת קבוצת אנשים אוהבי מרחבים, שבאו לנשום. תודה.
עמוס נחום
עמוס נחום
06:56 05 Oct 20
חוויה מעניינת ומקצועית
Yali Peleg
Yali Peleg
12:09 01 Jul 20
Etty Horowitz
Etty Horowitz
08:03 02 Jun 20
טיילתי עם אמיר בפעם הראשונה למבדד רמון בחג השבועות. הטיול היה חוויה אמיתית של רוח מדברית בשילוב של איזור קסום ואנשים מרתקים.הארגון התוכן והחברה היו מושלמים, ממליצה מאד!
אילה אמן
אילה אמן
18:03 31 May 20
חגיגת חג שבועות במדבר. כרם קסום, גבעות משתפלות ועוטפות...ואמיר. יש לאמיר את מגע הקסם המשלב דאגה לכל פרט ומבט עמוק לנפש. מאפשר לי, המשתתפת. להתחבר בקצב שלי אל הטבע ואל האנשים ופותח נושא...עם אמיר השהות והטיול הם חוויה מיוחדת, בכל פעם מחדש. תודה אמיר
Pedro Stratijevsky
Pedro Stratijevsky
05:37 31 May 20
כיף , קליל , זורם , איכותי
gal barzilai
gal barzilai
09:21 24 Feb 20
טיול ראשון שלי עם אמיר .היה מעולה וקסום . לוקח אותך למקומות שאף אחד לא היה בהם . חשובים לו האנשים והחוויה .הכל עם רגישות , מחשבה , אהבה והנאה .ממליץ מאוד , לאנשים שבא להם טיולים קצת אחרים 👌
Irit Schenker
Irit Schenker
19:20 12 Nov 19
תשעה ימים של שכרון חושים הסתיימו הבוקר. הילה אלפרט ואמיר פלג כינסו סביבם אנשים שהקולינריה בדמם ובנשמתם ולקחו אותנו יד ביד למרוקו. ארץ מופלאה, מלאה בניגודים, בצבעים, בריחות ובטעמים. הטיול הכי מרתק שאפשר להעלות על הדעת עם יד רחבה ונדיבה שהאכילה אותנו מבוקר ועד לילה. מדוכני רחוב, דרך שדות הזעפרן ועד למסעדות הצמרת המפונפנות והבלתי נשכחות. זה היה פשוט טיול מושלם ! !
Neta Erez
Neta Erez
16:39 12 Nov 19
Oded Maimon
Oded Maimon
08:49 26 Aug 19
רון יאיר
רון יאיר
12:53 07 May 19
טיילתי עם אמיר כמה פעמים - בארץ, בירדן ובסיני, וזו תמיד חוויה שונה ומיוחדת. אני לא אוהב מילים גבוהות כמו "העצמה" או "חוויה רוחנית", אבל זה בדיוק מה שקורה בטיולים האלה: התמודדות עם קשיים ואתגרים, מגע בלתי אמצעי עם הטבע והנוף, ותחושת סיפוק אדירה בסיום. ומה שמעניין, איכשהו האנשים שמתקבצים לטיולים האלה, הם תמיד כאלה שכיף לבלות איתם כמה ימים בתנאי שטח, כשכל אחד מהם תורם משהו ייחודי ואישי לתוצאה המצטברת. אז אם לא הבנתם עד עכשיו - מומלץ מכל הלב!
אף פעם לא חשבתי לנסוע לטיול בחו''ל במסגרת של טיול מאורגן. התייחסתי בזלזול לאפשרות הזאת. עד שהחלטתי שאני רוצה לנסוע למצרים והכרתי את אמיר מטיולים אחרים דרך הפייסבוק.יצאנו כ-20 איש אישה ושני ילדים ולא הפסקנו ליהנות במשך 10 ימים מגוונים מעניינים ומהנים בכל רגע נתון.זה בכלל לא מובן מאליו שמתכונת כזאת תצליח כאשר מדובר בחבורת אנשים שזה אך הכירו.זה גם לא מובן מאליו שניתן להנגיש טיול מלא אירועים בצורה מוצלחת של עמידה בזמנים מחד וסיפוק והנאה מאידך.פה נכנסת לתמונה היכולת הארגונית של המתכננים.טיולים אחרים הצליחו לחבר את הכל ביחד והתוצאה היתה שמצריים נגלתה לנו במלוא יופיה ויתר צדדיה הקסומים.
ירון מלמן
ירון מלמן
13:23 26 Apr 19
חוזר עם אמיר מבהוטן, מסלול מקסים בן 8 ימים.נתחיל במדינה : יעד מקסים ומומלץ בחום. תרבות,אנשים,נופים מקסימים ובודהיזם כפילוסופיית חיים הנוכחת בחיי היום יום.ונמשיך במדריך : אמיר התגלה כאישיות נעימה,המשרה אוירה טובה והיודע להוביל היטב את הקבוצה בצורה נעימה. החל ממפגש ההכנה,בליווי עד הטיסה וכמובן במהלכה. שאפו גדול.מאמין ומקווה שנצטרף אליו ליעדים נוספים גם בעתיד.
אמיר , תודה על חוויה של פעם בחיים, טיול מופלא לארץ קסומה, עם אנשים עדינים, תמימים ונעימים, בודהיסטים אמיתיםתודה לך על מסע מרתק פנימי וחיצוני עדין, מעשיר ומרתקתודה על ההמשך בהודו, מקדש הסיקים, הסיור במטבח וחווית האכילה עם מאות מקומיים, עוד חוויה שלא היינו מגיעים אליהבלעדיך, תודה על היכולות שלך בגיבוש קבוצה של אנשים זרים למשפחה, על ההכלה, התבונה והתובנות , הרוח הטובה ורוחב הלב, הכל בחיוך, ברוגע ובקהלה, תודה על חוויה יוצאת דופן,עונג צרוף לטייל איתךתעדכן אותנו בטיולים הבאיםסיגל
Alina Levin
Alina Levin
13:21 26 Apr 19
טיול לבהוטן! מדהים! ארץ האושר, ארץ של בודהיזם יפה! פגשתי אנשים מקסימים, מנזרים, סיפורים רבים. טבע נקי, מבטים מלאים אור.מאוד נהנתי.מדריך מקומי נפלא, מלא ידע, סבלני, אינטליגנטי ובודהיסט אמתי.קבוצה של אנשים מאוד מעניינים ומגובשים בעזרת מדריך נפלא - אמיר פלג.ממליצה בחום ואהבה!
ruthgophen
ruthgophen
16:56 20 Dec 18
טיילתי עם אמיר מספר פעמים בירדן, הטיולים שלו נהדרים ממש. הם מאפשרים לעצור לרגע את היומיום האינטנסיבי ולצאת לכמה ימים של חופש, מנוחה ושמחה. אמיר מדריך אחראי, מכיר היטב את השטח ובוחר מסלולים יפיפיים. החבר'ה שיוצאים איתו לטיולים הם אנשים נחמדים ממש, שכיף לטייל איתם במשך היום ולהעביר איתם את הזמן בערב ליד המדורה או בחדר האוכל במלון. בקיצור, מומלץ בחום רב!
Noa Tvila
Noa Tvila
16:35 20 Dec 18
יצאתי לטיול בירדן עם סייפן המדריכה המיוחדת ועם ג'אבר, המדריך הירדני.חייבת לספר פה שהייתי מלאת חששות ופחדים לפני היציאה. אלף פעמים נרשמתי וביטלתי בתוך ראשי. לבסוף, השיחה עם סייפן נתנה לי את הביטחון שהייתי זקוקה לו ויצאתי למסע. שלושה ימים בואדי רם, שיא הקור בלילה, אנשים שאני לא מכירה, יעדים שמאתגרים את תחושת הביטחון שאני כל כך מחפשת תמיד. גיליתי במסע הזה את עצמי הבוטחתאת עצמי הרגועה והחופשייה כמו ילדה. זה היה שווה שנה של טיפול פסיכולוגי...,האירגון היה מופתי. הצוות שליווה אותנו הרגיש לי כמו משפחה שלי ממש וביחד יצרו שילוב מנצח בין פינוק לבין מאמץ. האנשים שבקבוצה היו באמת אנשים מיוחדים, כאלה שבאו גם כן למצוא משהו מעצמם כנראה, והחיבור היה חזק ומיידיסייפן נשמה טובה, מאירה ועושה מקום לכולם.נשאר לי רק לחכות לטיול הבא !
Avishag Nun
Avishag Nun
11:55 13 Dec 18
הייתי כמה פעמים בטיולים אחרים של אמיר פלג, אני יכולה להעיד כי הטיולים מחזקים את האהבה והערכה לסביבה ולעצמנו, ותמיד מזמנים חברה טובה ואנשים מעניינים. יוצאים עייפים מעול החיים והיום יום השוחק וחוזרים עם שמחת חיים. הטיולים הם מרפא, ותרופה בדוקה לשמחה. הטיולים של אמיר מוציאים את העיקר מן הטפל, את הצוף מהפרח... ממליצה בחום.הקלידי הודעה....
Nava Azaria
Nava Azaria
12:51 11 Dec 18
טיילתי במונגוליה (ספטמבר 2018) עם קבוצה בניהול ובהדרכה של אמיר. אחת החוויות היוצאות דופן בחיי...ארץ היעד- מופלאה... מרחבים עצומים שמרחיבים את בית החזה.... סוסיי פרא, ארץ אותנטית וכובשת מכל בחינה...טיול מאתגר מבחינת התנהלותו. מסלולים יפהפיים ומגוונים... אנשים מאיריי פנים ומכניסיי אורחים...האישיות של אמיר היתה השתקפות של הטיול, מתוכנן ואחראי ביעדים ובמקומות, ספונטאני וגמיש בהתנהלות היומיומית. איפשר מגוון חוויות נהדרות- רכיבה על סוסים, מסלולים מגוונים באופיים, טעימות תרבותיות מרתקות, התארחות אצל מקומיים, אפשרות ללבד וגם ביחד קבוצתי.מובטחת חוויה חזקה ומרתקת.הכי ממולץ.....נאוה עזריה👣🧡
moran hazan
moran hazan
15:28 10 Dec 18
מדריך מדהים שאיחד קבוצה של אנשים מקסימים ויצר לנו חוויה שאין שני לה בטיול שיוצר את ההגדרה מיוחד
seifan livneh
seifan livneh
16:50 28 Nov 18
טיילתי עם אמיר בירדן,בסיני,במונגוליה,בארץ ובשבילים הכי יפים.אמיר מביא איתו משהו אחר לגמרי,שפה חדשה,שונה,של שקט והקשבה,של היכולת ליצר מרווח( שהוא חשוב לא פחות מהמילים עצמן..), של נוכחות מלאת בטחון וידע וגם סקרנות אנושית ופתיחות.הטיולים של אמיר הם חוויה עמוקה ומעצימה של להיות בנוכחות,של להתמודד עם עצמנו ולנצח, של קבלה,בסבלנות ובתבונה אמיר מלווה את מטייליו בשבילים מיןחדים,במסלולים שנבחרו בקפידה ובאהבה,בטיולים מושקעים מלאי מחשבה ותפורים במדויק עם חשיבה מקצועית ואנושית על כל פרט, על כל צורך, על הפרט והקבוצה.האהבה לטבע,לשקט,מחלחלת בטיולים אל תוך הלב.ומעל לכל..איך אמרה פעם מטיילת חכמה: עם אמיר אני יודעת..שהכל יכול לקרות ותמיד גם זה יהיה אחראי וטוב.טיולים אחרים..טיולים משני תודעה.מבחינתי,מדובר בחווית חיים,לא פחות.
dikla sagi
dikla sagi
12:38 28 Nov 18
גיא מגנאג'י
גיא מגנאג'י
17:57 27 Nov 18
יצאתי עם אמיר למספר טיולים. ״אחרים״ זה אכן מאפיין עיקרי. למי שכבר נמאס מהטיולים הקלאסיים ואולי נדושים. מומלץ להצטרף להרפתקאה שיודעים איך תתחיל אבל לא איך תסתיים.
js_loader

למי הטיול מתאים?

הדרכה מקצועית וניסיון רב במונגוליה
טיול בקבוצה קטנה ואיכותיות עד 18 מטיילים
הטיול שלנו מיועד לאנשים שלא רוצים טיול מאורגן אבל רוצים להגיע למקום מיוחד
טיול עם אנשים מיוחדים החולקים אהבה משותפת
טיול למי שראה ועשה כבר הכול
מעט דיבורים והרבה חוויות – מילים וידע שנותנים מקום לחוויה
טיול למקומות הפחות מתוירים ופחות מוכרים שקשה להגיע אליהם לבד
טיסות סדירות ואמינות
הטיול שלנו מאפשר מרחב אישי והקשבה לצרכים של כל אחד
רכיבה על סוסים בטבע היפה בעולם
חוויה ראשונית ואותנטית, טיול עוצמתי שממלא את הלב
להרגיש חלק מהטבע והמרחבים
להתנתק מהציוויליזציה ולהתחבר לשקט
הזדמנות לתקשורת בלתי אמצעית עם העם המונגולי הגאה

טיול במונגוליה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול דעת בנושא זה, לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות. * הטיול כפוף לתנאים הכללים ולמדיניות הביטולים של טיולים אחרים

כדאי לקרוא

רוצים מידע נוסף?
השאירו הודעה ונחזור אליכם

גלריית טיולים

הדפיסו
שלחו
שתפו

תפריט נגישות

חזרה למעלה

למידע נוסף