fbpx
שלחו
שתפו

בהוטן ממלכת האושר

ממלכת האושר

טיול ייחודי אל ממלכה בודהיסטית קטנה וקסומה בין הרי ההימלאיה, בין פסגות ההימליה המושלגים, נהרות, מנזרים תלויים על מדרונות ההרים, תלבושות ססגוניות, ריקודי מסכות שירה ועוד. הטבע, האנשים, והתרבות מהווים תפאורה לטיול המהלך בין כפרים קטנים, ותרבות בודהיסטית, ייחודית ומרתקת. כולל פסטיבל Domkhar Tshechu. 

מסלול הטיול

 • דרגת קושי קלה
 • לינה בבתי מלון מדרגה גבוה

יום 1 המראה והגעה לדלהי

13.4.24 המראה ללינה במלון Hyatt Delhi או מלון grand  (או דומה) הכרטוס ייעשה באופן אישי ע"י כל משתתף ניתן לכרטס דרכנו או באופן עצמאי,

יום 2 ממלכת האושר

14.4 טיסה מעל פסגות ההימליה ופסגת האוורסט בגובה 8,848 מ', זו חוויה מיוחדת. עם הנחיתה בשדה הקטן של פארו ופתיחת דלתות המטוס נצא אל אוויר הרים צלול ונקי, ואל אחד המקומות המיוחדים בעולם. אם הזמן יאפשר נעלה לדזונג (מבצר) המשקיף על העיר פארו. המבצר הפך למוזאון קטן ויפה המשמר את התרבות הבהוטנית. מהמנזר נרד אל מרכז העיר נחצה גשר עץ עתיק המתוח מעל הנהר ונצא לסיבוב קצר בעיר הקטנה והיפה. בערב נזכה לקבלת פנים וארוחת ערב עם נציג רשמי של ממשלת בהוטן, ממנו נשמע על משמעות ותפקיד האושר בבהוטן ובתרבות הבודהיסטית. לינה בפארו. מלון Loathing (או דומה) טיסה Depart Delhi 06:30 Arrive Paro 10:20

 

 • 2 ש

יום 3 טימפו הבירה

15.4 נסיעה קצרה תביא אותנו לאחת הבירות השקטות והרגועות בעולם. (מתי ראית בירה ללא רמזורים?) נתחיל במקדש שהוא גם מצבת זיכרון למלך השלישי, נסובב את גלגלי התפילה עם המאמינים, והמתפללים לשקט פנימי ושלום עולמי, נמשיך למרכז האומנויות המשמר את 13 האומנויות המסורתיות של בהוטן, נבקר במתחם הרפואה המסורתית ובמרכז למלאכות יד עתיקות ובית הספר לאסטרולוגיה,(בבהוטן איש לא יעלה על דעתו לקבל החלטה חשובה מבלי להיוועץ באסטרולוג!) נמשיך לתצפית יפה על העיר, כאן יושב בתנוחת לוטוס פסלו של בודהה הנחשב לאחד מפסלי בודהה הגדולים בעולם. נמשיך למרכז הספורט ואם יתמזל מזלנו נפגוש את המלך מתאמן בחץ וקשת. לקראת ערבו של יום נגיע למבצר גדול ומרשים המשמש את משרדי ממשלת בהוטן וגם כמרכז דתי. לפנות ערב נראה את הדזונג הגדול נצבע בצבעי ארגמן ואת הפקידים והשרים יוצאים בתלבושת מסורתיות לאחר סיום יום העבודה.

 

 • 1 ש' נסיעה
 • 1 שעה

יום 4 פונקה והקדוש המשוגע

16.4 את הבוקר נתחיל בנסיעה לפונקה Punakha בירת החורף הקדומה של בהוטן. בדרך נעבור בדוצו’לה מעבר הרים בגובה 3050 מ'. ביום יפה רואים מכאן את פסגת הגנקגטר בגובה 7564מ' את מעבר ההרים מעטרות 108 סטופות המוסיפות למקום קסם מיוחד. נמשיך בדרך העוברת יער הימלאי ושיחי רודדנדרום למנזר המאכלס נזירות, אם נגיע בזמן נזכה להיכנס למנזר לשיחה עם הנזירות, על חיי הפרישות ואורחות חיי המנזר. נמשיך לכפר קטן ממנו עולה דרך עפר קצרה אל גבעה מוקפת שדות אורז עליה ניצב מקדש הפריון, Chimi Lhakhang של הקדוש המשוגע, דמות קומית מרתקת וחשובה במסורת הבודהיסטית של בהוטן. הדזונג של פונקה ניצב על אי קטן בין שני נהרות והוא שימש בעבר כמרכז הדתי והאזרחי של הבירה. כיום משמש המבצר את מושב החורף של הנזירים, והוא משמר עבודות עץ נדירות וציורי קיר נפלאים המתארים את תהליך החיפוש אחר האושר של בודהה. לינה בפונקה.

 • כ 2 ש' הליכה
 • כ 2.5 ש'

יום 5 בומטנג

17.4 היום ניסע ל Bumthang  הנמצאת בצפון מזרח המדינה ההררית, זהו אזור מרוחק שהיה עד לפני כמה שנים סגור למבקרים, הנסיעה עוברת דרך טרונגסה, כאן נולדו וגדלו בני משפחת המלוכה. המבצר של העיר הענק של העיר נטוע על שולחה מעל הנהר וניתן להבחין בו מרחוק. במקום נמצא מוזאון נפלא המשמר את שושלת המלוכה. בשולי הכביש החוצה את המדינה אפשר לראות יאקים מלחכים בשלווה עשב רך, וסטופה עם ציור של בודהה בעל ארבע עניים, כ 68 ק"מ מטרונסה  נמצאתBumthank   נכנס למרכז האריגה, נראה את נשות העמק שוזרות צמר יאק עם צמר כבשים, ויוצרות יצירות טקסטיל משובחות ומרהיבות ביופיין לינה בבומטנג סה"כ כ 160 ק"מ (כ 4.5ש נסיעה)

 • 1 ש'
 • 4.5 ש'

יום 6 פסטיבל Domkhar Tshechu

18.4 הפסטיבל של Domkhar Tshechu נערך במקדש בעמק מוריק וציורי והוא מיוחד ליום השנה למותו של הקדוש Zhabdrung תושבי העמק מתאספים בחצר המבצר כדי להנציח את פועלו של המאסטר הרקדנים מחופשים לליצנים שובבים, אלים, שדים, חיות וגיבורים המגלמים את ההיבטים הזועמים, החומלים והקומיים של החיים. עבור הכפריים מהכפרים המבודדים זו הזדמנות למפגש מרגש והם מתלבשים במיטב מחלצותיהם, והנשים עודות את התכשיטים שעברו מדור. לכינוס משמעות דתית והיסטורית והוא הזדמנות נפלאה לגלות מורשת תרבותית עשירה ומרתקת. עמק בומטאנג – ג'קאר, נחשב לליבה הדתי של בהוטן ולפי המוסרת ביום אחד במאה ה 7 נבנו על ידי מלך טיבט Songtsen Gampo מ-108 מקדשים נחצה את העמק, חלקות מעובדות וגשר תלוי מעל נהר גועש המוביל המקדש של טרטון פמה לינגפה אחת הדמויות הדתיות המשפיעות בהיסטוריה של בהוטן נמשיך למנזר Lhodrak Kharchhu, אשר מעל העיר Bumthang. לינה בבומטהאנג.

 

 • כ 3 ש

יום 7 פובג'יקה Phobjikha

19.4הדרך החוצה את בהוטן לרוחבה עוברת בין יערות ההימליה והיא אחת הדרכים היפות בבהוטן ואולי בעולם כולו! בדרך נראה נשרים דואים, וחקלאים המעבדים חלקות על מורדות ההימליה. גנטה Gangtey נמצאת בעמק פובגי'קה Phobjikha על ראש גבעה קטנה ניצב מנזר המנציח את פועלו של המאסטר הטנטרי מהמאה ה-8 גורו פדמסמבהווה. עמק פובג'יקה הוא בית החורף של העגורים הנדירים שחורי הצוואר, סמל משפחת המלוכה של בהוטן. העגורים נודדים לכאן מהרמה הטיבטית סחופת הרוחות ונמצאים בעמק מסוף אוקטובר עד אמצע מרץ, ולפעמים גם עד אפריל (תלוי במזג האוויר). עם ההגעה נבקר בגנטה גונפה (מנזר) ציורי מהמאה ה-17 המשמש כבית ספר בודהיסטי מיסודו של Nyingmapa (היחיד במזרח בהוטן). אחר הצהריים נצא לטיול מתון של כ 4 ק"מ על שביל החוצה יער מחטים דרך כפר הקטן ונראה את החקלאים מעבדים את שדות העמק הפורה. לינה Phobjikha Resort   או דומה

 • כ 4/5 ש
 • כ 3ש'

יום 8 חזרה לפארו

20.4 היום נסגור מעגל ונחזור חזרה לפארו ממנה יצאנו ביום הראשון. הדרך חזרה תאפשר להתבונן בנוף האנושי ובטבע היפה סביב, לראות את פסגות ההרים, הכפרים והמנזרים. נעבור דרך שני מעברי הרים גבוהים ועיירה אחת קטנה Wangdue  במעבר דוצ'ולה 3050 מ', נעשה אתנחתא קצרה, זהו מקום מושלם לכל מי שמחפש שקט ושלווה מהחיים המודרניים, ולבודהיסטים המחפשים את הדרך להארה ולנירוונה. מכאן נמשיך למלון על גדות הנהר המשקיף על מנזר Taktshang הידוע כקן הנמרה, המנזר העתיק נחשב לאחד מסמליה של בהוטן והוא ניצב על צוק גבוה הנראה מרחוק אימתני ונוטה ליפול כ 6/7 ש נסיעה.

 • כ 4.5ש'

יום 9 קן הנמרה Tiger’s Nest Monastery

21.4 השכם בבוקר נקום לאחד משיאי הטיולנטפס למנזר טקטסאנג, הנטוע על צלע ההר ומכונה קן הנמרה. האגדה מספרת כי גורו רינפוצ׳ה הנערץ הגיע מטיבט רכוב על גב נמרה, כדי להביא למדינה את בשורת הבודהיזם. המנזר מלא הוד והדר וממוקם על צלע של צוק בגובה של 3120 מטר, עם העלייה לפסגת ההר נחשפת היסטוריה וסיפורו של מקום הקדוש הנמצא במעלה ההר וטובל בנוף עוצר נשימה, של יערות והרים גבוהים ומשלגים, לינה במלון בפארו  כ 4 עד 6′ שעות הליכה. (ניתן להיעזר בפרדות וסוסים בעליה למזר).

 • כ 5/6ש'

יום 10 זריחה אחרונה מעל המנזר וטיסה לדלהי

22.4 עם בוקר נשכים לזריחה אחרונה מעל קן הנמר והנהר של פארו המתפתל בשלווה. תהיה זו פרידה מושלמת מהמדינה הקסומה ומחוויה של פעם בחיים, ניסע לשדה התעופה, ונמריא לדלהי. לאחר הנחיתה נצא לסיור היסטורי באחת הערים היפות והמיוחדות בעולם נראה את הארכיטקטורה המיוחדת של המקדש הסיקי אי של שקט בלב הכרך הסואן, נצטרף לתפילה ומזמורים עם המאמינים. נראה איך מתנדבים מאכילים אלפי רעבים מידי יום ללא כל תמורה. משם נמשיך למבצר האדום, המאדים אור השמש השוקעת וניסע חזרה לשדה לטיסה הבייתה. (הזמנת הטיסה חזרה באופן עצמאי או דרכנו) המראה מ PARO טיסה B3773 y  בשעה 10:55 נחיתה Arrive Delhi בשעה 13:40

 

מדריך הטיול: אסנת אלכביר

מרצה על אומנויות במה הודיות באוניברסיטת ת”א וגם מופיעה ברחבי העולם בשירה ובמחול הודי קלאסי. חייתה ולמדה בהודו במשך 9 שנים חיברה את הספר “במפגש הנהרות – 9 שנים בהודו”.מדריכה ותיקה ומנוסה לתת היבשת ההודית, בהוטן, נפאל, סרי לנקה, סין ויפן. אסנת מדריכה מנוסה ומוערכת מאוד בקרב המטיילים,והחל משנת 2019 מתגוררת בפורטוגל ומקדישה את זמנה ללימוד וחקר התרבות הפורטוגזית.

לעמוד המדריך

מדריך: אסנת אלכביר

מרצה על אומנויות במה הודיות באוניברסיטת ת”א וגם מופיעה ברחבי העולם בשירה ובמחול הודי קלאסי. חייתה ולמדה בהודו במשך 9 שנים חיברה את הספר “במפגש הנהרות – 9 שנים בהודו”.מדריכה ותיקה ומנוסה לתת היבשת ההודית, בהוטן, נפאל, סרי לנקה, סין ויפן. אסנת מדריכה מנוסה ומוערכת מאוד בקרב המטיילים,והחל משנת 2019 מתגוררת בפורטוגל ומקדישה את זמנה ללימוד וחקר התרבות הפורטוגזית.

לעמוד המדריך

תאריכים ומחירים

יציאה חזרה מס ימים מדריך מחיר לאדם מחיר מקדמה הערות למחיר תוספת ליחיד הרשמה
13/04/2024 24/04/2024 10 +1 טיסה אסנת אלכביר     $5850 ₪1500 כפוף למחירי הטיסה $750 להרשמה
2000

מטיילים מספרים

דגשים מיוחדים‎‎

חשוב לדעת

חשוב לדעת כי טיול לבהוטן מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול דעת בנושא זה, לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות.

ביקורות עלינו

חני גוטוויןחני גוטווין ★★★★★ ב 25.9 יצאנו קבוצת חברים טובים לטיול בבהוטן בהדרכת של אסנת אל כביר . הטיול היה מרתק ומהנה באופן מיוחד. ההדרכה של אסנת הייתה מעולה ,היא העשירהאותנו בידע רב מעניין ועמוק. המפגש עם האנשים המקומיים, הביקור בבתים בתוספת הנופים היפיפיים וההדרכה המצויינת עשו את הטיול למהנה ומיוחד ביותר.Osnat BrandlOsnat Brandl ★★★★★ טיול בן 11 יום למונגוליה8 טיילים נהדרים + אסנת מדריכה אולטמטיבית!היינו אמורים להגיע לאולן בטאר ב 7 ביולי לפנות בוקר! הטיסה בוטלה ונאלצנו לשהות האיסטנבול ב6 וב 7 ביולי, רק ב8 ביולי טסנו לאולן בטאר. הקבוצה קיבלה את הגזרה באיפוק. מי שהרימה את המורל, כמו תמיד, היתה אסנת, שמיד הצהירה: אנחנו נוסעים לטיול האיסטנבול! כל היום למחרת טיילנו בעיר היפה. למחרת סודרה טיסה אחרי הצהרים ושוב ניצלנו את הבוקר לטייל בעיר.לאולן באטר הגענו בבוקר ה9 ביולי. אסנת ורון (הסוכן המקומי) הבינו שלא נוכל , כפי שרצינו, להאריך את הטיול, והחליטו להכיל את כל תוכנית הטיול לימים הספורים שנותרו לנו! וכך עשו!היה זה שיתוף פעולה מדהים של רון והצוות שלו: המדריכה המקומית והנהגים! מעל לכל ניצחה על התזמורת אסנת אל כביר - אין עליה🙏הטיול היה אתגרי למדי: נפלו עלנו ימי גשם ללא סוף עם שטפונות, הולכים רטובים עד לשד עצמותנו… הכל ברוח טובה גם של אנשי הקבוצה עם עידוד נונסטופ מצד אסנת🌷כמובן שטיול מסוג זה לא יכול היה להסתיים חלק- בבוקר ה16 ביילי קמנו ב0500 לטיסה ובלובי הודיעו לנו שהטיסה נדחתה בכמה שעות, בגלל רגישתנו לעניין, מיד עלה עניין הקונקשיין באיסנבול. ושוב אסנת לא ויתרה, הגיעה לדיבור עם מנהלת הטיסות באולן באטר לאפשר לנו להעלות את המזוודות לטיסת קונקשיין לתל אביב! המדריכה לא מוותרת.. והעניין סודר🤣😁Response from the ownerתודה אוסי 💐 דורית בן עובדדורית בן עובד ★★★★★ טיול למונגוליה עם אסנת אלכביראסנת היא מדריכה חד פעמית !המסע שלנו למונגוליה היה כידוע מורכב ומאתגר :המטוס שהוחזר אחרי 3 שעות באויר והנחיתה באיסטנבול לקראת חצות .עליה ברגל למינזר בראש ההר כשבדרך תופס אותנו גשם זלעפות והירידה בבוץ טובעני ומחליק.דחית הטיסה חזרה כשאנחנו כבר בדרך לשדה מוקדם בבוקר , הם רק כמה מרגעי המבחן בטיול הזה.אלה היו רגעים מאתגרים לנו כיחידים וכקבוצה ושרדנו אותם היטב בזכות המנהיגות הסבלנות האיכפתיות החכמה העדינות והאנושיות של אסנת.לראות את אסנת מתנהלת מול הבירוקרטיה המיגעת של מנגנון שדות התעופה , היה מעורר השראה…היחס המסור והדאגה לבקשות והצרכים של כל אחד מאיתנו בבוקר מוקדם מאוחר בלילה וכשכולם נחים במיטותיהם והיא מסתפקת בכורסא בלובי כי לא נשאר חדר או לוקחת מונית מאוחר בלילה למלון אחר כדי לפנות את חדרה ולאפשר שינה נוחה למטילת. וכו וכו…..וכל זה לפני שאמרנו מילה על הידע, התשוקה והרצון והיכולת לחלוק אותם.אסנת היא מקצוענית על ובת אדםזכינו לעשות איתה את הטיול הזה.Shelly ArieliShelly Arieli ★★★★★ הטיול היה טיול מוקפד, ירידה לפרטים קטנים,מסלול מעניין, מוכנות והקשבה מצד אמיר לאורך הטיול.נהנתי מאודResponse from the ownerתודה שלי ריי בייטנרריי בייטנר ★★★★★ הצטפרתי בגפי לטיול עם קבוצה של אמיר ברואנדה מבלי שהכרתי מי מחברי הקבוצה. אמיר מדריך פנטסטי, מכיר היטב את רואנדה וזכינו להכיר דרכו את המקום באופן אוטנתי ומרגש. טיול של טבע מופלא והיסטוריה מרתקת. ממליצה בחום.Response from the ownerThank you, my pleasure Galit ItzhakiGalit Itzhaki ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול מושלם ברואנדה בהדרכת אמיר פלג. הטיול היה ממש נהדר ומבחינתי מעל המצופה!!! רואנדה הפתיעה אותי לטובה, מדינה מדהימה עם היסטוריה מעניינת, הטיול היה חוויתי מאוד, מגוון ומתוכנן היטב. נהנתי מהכל: מהמקומות בהם ביקרנו, שווקים, הליכות בין כפרים, הליכות ביער, דייג עם מקומיים, הגורילות שהיו מבחינתי הדובדבן שבקצפת, מהמלונות, מהנהגים/המדריכים המקומיים שהיו מקסימים, מההדרכה של אמיר ובכלל החוויה כולה היתה נפלאה! ממליצה בחום!Eytan HarrisEytan Harris ★★★★★ בשבועי שעבר חזרנו בני אסף ואני מטיול למצרים. במילה אחת היה מצויין. הכל היה מאורגן מצויין ובתנאים טובים מאד. המדריך, איל אלכסנדר היה מעולה. לצד המון ידע היה רגיש ונעים והכל התנהל ממויין. בקיצור, חזרנו מאד מרוצים. מצפה לטיול הבא עם אמיר פלג.Tirza KrakauerTirza Krakauer ★★★★★ טיול מצוין למצרים.מאורגן היטב תוך שימת לב לפרטים הקטנים.אוירה נעימה,ללא לחץ ללא קטנוניות.מדריך מצומן(אייל).הקבוצה הקטנה משפרת את ההתנהלות ומאד נח שניתנת גם ארוחת צהרים.לטעמי הטיול לאלכסנדרה מיותר.גם הטיול הבא שלי יהיה עם אמיר פלג.יעל זבטנייעל זבטני ★★★★★ הייתי בטיול במצרים עם החברה של אמיר פלג. טיול מרתק, ארגון מופתי עד לפרטים הקטנים. מלון ברמה גבוהה בלי להתקמצן. מדריך ישראלי אייל אלכסנדר מקצוען ועם . ידע מטורףTali AvianiTali Aviani ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול בדרום הודו, מדינת קרלה ואני רוצה להמליץ מאוד לכל מי שאוהב טבע, סקרן לגבי התרבות ההודית ורוצה לחוות את האזור הכי קרוב שאפשר ב 8 ימים.המדריכה שליוותה אותנו אוסנת אלכביר, מכירה היטב את האזור והשפה. היא לקחה אותנו למקומות מרתקים, העשירה את החוויה בסיפורים, עובדות היסטוריות והרבה קלילות ונינוחות. פתחנו כל בוקר בתרגול טאי צ׳י ולאורך כל היום פונקנו במתנות והפתעות טעימות.בנוסף היו צמודים אלינו מדריכים מקומיים שהעשירו את החוויה ובמיוחד רוג׳ר היקר שדאג והוביל את החלק שלו במסירות גדולה והמון סבלנות ואהבה.זו הייתה הפעם הראשונה שלי בהודו, ופעם ראשונה בטיול מאורגן וזו חוויה בלתי נשכחת שמשאירה טעם לעוד.תודה לכם על תוכנית מאורגנת ומהנהקיבלתי מתנה לחייםתודהטלי אביאניסיגל לויסיגל לוי ★★★★★ Raz YaronRaz Yaron ★★★★★ חזרתי מטיול בירדן- (22-25.12.22) לאזור ואדי ראם ופטרה.מי שמתלבט, לא לוותר על הטיול הזה.המדריך, עודד שגב, ניהל את הטיול בתבונה וברגישות.הכל היה פשוט מושלם!Response from the ownerתודה! תענוג לקרוא חנה אנגלחנה אנגל ★★★★★ נסעתי לנחלי מואב עם המדריך עודד. היתה חוויה מעולה ומהממת. חווינו נופים נפלאים, למדתי המון מעודד שהוא מדריך נפלא ובארנון - הרפתקאה מדהימה. אחד הטיולים הכי מוצלחים שלי. תודה לאמיר פלגטל דניאלטל דניאל ★★★★★ נסעתי עם טיולים מיוחדים בעולם אמיר פלג לקרלה בהודו השנה. זה היה אחת החופשות הכי מושלמות בחיי. מסע מוקפד של עשרה ימים עם המדריכה טלי אבן-אלוש, שהייתה - מההכנות ועד אחרי החזרה - בהקשבה, בסיוע, בפתרונות ולעיתים אד-הוק מהרגע להרגע (יורד גשם? מיד תפרה תוכנית חלופית מהממת לא פחות. לא בא לכם ללכת? מיד צץ ג'יפ שלוקח אתכם לפעילות שווה אחרת).שילוב מושלם של חופשה, צבעים, ריחות, המון המון טבע מדהים, עם הודו על התרבות, הטעמים, האנשים המקסימים. נהנינו מפעילות גופנית נמרצת (טיפוסים ומסלולי הליכה מאתגרים, חתירה בקייאקים) כניסה לחיי המקומיים, ביקןר בבתים ובחוות תבלינים, מלונות מפוארים מאוד לצד לינה באוהלים בלילות סוערים. החברה היתה מהממת והאוירה נעימה, קלילה וקשובה. טלי עשתה לנו שיעורי יוגה למי שרצה בבוקר לפני שהחל היום ובסיום היום סיפרה על הודו ועל תרבותה. היה המון ידע, מרתק ואפילו זמן לקניות. אם לא היה ברור עד כה - ממליצה בחום.Hagit DavidescoHagit Davidesco ★★★★★ חזרנו מטיול של קרלה העין הירוקהיצאנו קצת בחשש כי אנחנו ממש לא אנשים של טיול מאורגן- אבל הטיול היה כיפי וחוויתי במיוחדבהובלת של טלי והמדריך המקומי רוג׳ר אשר גילו יצירתיות ושינוי הטיול תוך כדי , על מנת לעמוד בתנאי מזג אויר המשתניםהיה מאורגן, מתוקתק , הקבוצה הייתה נהדרת ומורכבת מאנשים שאוהבים טיולים רגלייםקבלנו גם סקירת תרבות, סיפורים בערבים מסביב למדורה, ושיעורי יוגה שפתחו את הבוקראנחנו בחרנו להשאר עוד כמה ימים בהודו עצמאית וקבלנו הרבה הדרכה ועזרה מטלי גם עבורםבמילה אחת - מצוין !!!ורד דייןורד דיין ★★★★★ אמיר בהחלט יודע להעניק חוויות אחרות ומיוחדות. זו פעם שניה שאני מצטרפת לטיול שלו ובהחלט לא פעם אחרונה. הטיולים שלו מגוונים מאוד, יעדים מרתקים, קבוצות קטנות ואיכותיות. שמחה שהיכרתי אותך וממתינה בקוצר רוח לטיול הבא. שאפו!Ori HochwaldOri Hochwald ★★★★★ חוזרים מחר מטיול של 10 ימים לקרלה. דרום הודו. עם טלי הנפלאה והמתקתקת עיניינים ורוג'ר המקסים, המדריך המקומי ששומר מכל עבר.היה טעים. מעניין. מאתגר. מפנק....מומלץ בחום.כרמית לויכרמית לוי ★★★★★ חייבת לסכם את אחד הטיולים הנפלאים שחוויתי במונגוליה בפסטיבל העיט, לראות ולחוות את החיים שאנשים חיים כאילו בתקופה הפריהסטורית אנשים חייכנים חביבים מכבדים . זו היתה חוויה מטלטלת רוחנית ועצמתית במידה רבה . הנופים הקסומים נוף קדומים החיות שפגשנו היאק סוסי הטאקיבקיצור ממולץ בחום לכל שוחר טבע ואדםמרק ודורית בירן דקלבאוםמרק ודורית בירן דקלבאום ★★★★★ יצאנו עם עודד אביעד מטיולי אמיר פלד לטיול בנחלי ירדן. הטיול היה מקסים מכל הבחינות - ההדרכה של עודד והרוח הנעימה שהשרה על הקבוצה, קבוצת האנשים המדהימה, ההפתעות הקטנות שחיכו לנו כמו מלון מקסים בערב הראשון וארוחת ערב ביתית בערב בשלישי, הטיפול בכל בעיה שהתעוררה (הסעת המזוודות ברכב נפרד כשלא היה מספיק מקום באוטובוס, ארגון החדרים ועוד). והעיקר מסולילים מדהימים. טיול מושלם. תודה 🙏🌺yifat mayanyifat mayan ★★★★★ חזרנו אמש מטיול לנחלי מואב בהדרכה של עודד עם שני ילדינו הבוגרים. אנחנו לא אנשים של קבוצות וטיולים מאורגנים ולכן הופתענו לגלות שלהנאתנו הגדולה מהמסלולים הנהדרים בירדן, לתיכנון המוקפד ולהדרכה העשירה והמרתקת של עודד נוספה חווית המפגש עם האנשים שהתקבצו לטיול. החוויה הייתה חוויה אנושית נהדרת בהדרכה נעימה וזורמת. ממליצים בחוםAmit DaganAmit Dagan ★★★★★ רואנדה טילנו לראשונה עם קבוצה מאורגנת ונהנו מאוד מהחוויה והחברה, ליווי והדרכה מדוייקת וכמובן ההליכה לגורילות ההרים. מומלץ בחום.Ofra AVIVOfra AVIV ★★★★★ טיילתי בקבוצה שאמיר אירגן עם המדריך הנפלא אריק. חוויה מרתקת הכל היה תמיד מתוקתק, בתנאים מצויינים ומפנקים. מראות ותכנים שענו על הצורך שלי. ממליצה מאודגיא יגורגיא יגור ★★★★★ טיילנו עם אמיר ברואנדה הייתה חוויה מדהימה, הכל היה מאורגן בצורה מדהימה והחוויה הייתה מצויינת. הכל תקתק עם הסברים מצוינים הדרכה טובה וחברה נהדרת. הטיול היה ברמה גבוהה מאד וזכינו לראות דברים מדהימיםIlan MakoverIlan Makover ★★★★★ בני ואני יצאנו לטיול בואדי ראם ובפטרה עם המדריך עודד אביעד, מדריך סימפאטי ובעל ידע. יצאנו בחשש מה בשל שאלת ההתאמה של טיול אב ובן למסגרת של טיול בקבוצה אקראית של אנשים. הופתענו לטובה הן מתכני הטיול והן מהאיכות האנושית של חברי הקבוצה. טיילנו באווירה נעימה ונינוחה. טיול מומלץ ביותר בעיניעדי יעקובעדי יעקוב ★★★★★ Response from the ownerתודה עדי - שמחתי על ההכרות js_loader

למי הטיול מתאים?

 • השתתפות פסטיבל Domkhar Tshechu
 • טיול לכל מי שרוצה להגיע לאחד המקומות המיוחדים בעולם
 • טיול למי שחיפש את "הטיול האחד" "הטיול של החיים"
 • הדרכה קשובה ומיוחדת ע"י דריכה מדריכה בכירה מומחית חוקרת תרבויות
 • מפגש עם העם הבהוטני
 • טיול עם אנשים החולקים אהבה משותפת לטבע לחיות ולאנשים
 • מילים וידע שנותנים מקום לחוויה
 • טיול בקבוצה קטנה ואיכותיות עד 18 מטיילים
 • טיול למקומות הפחות מתויירים ופחות מוכרים
 • הטיול שלנו מאפשר מרחב אישי והקשבה לצרכים של כל אחד
 • חוויה ראשונית ואותנטית
 • מפגש עוצמתי ובלתי אמצעי עם תרבות עתיקה
 • לינה במלונות ברמה גבוה

חשוב לדעת כי טיול לבהוטן מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול דעת בנושא זה, לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות.

רוצים מידע נוסף?
השאירו הודעה ונחזור אליכם

גלריית טיולים

הדפיסו
שלחו
שתפו

תפריט נגישות

חזרה למעלה

למידע נוסף

שלב 2- תשלום מאובטח

לאחר התשלום ישלח אימייל עם הנחייה להמשך