fbpx
שלחו
שתפו

טרק בלדאק

טיול בהזמנה מותאם לצרכים ולרצונות שלכם.

לדאק מכונה ארץ מעברי ההרים הגבוהים, וטיבט הקטנה, והיא אחד המקומות המיושבים המרוחקים ביותר על פני כדור הארץ, עם נופי ירח מדהימים המנוקדים בדגלי תפילה ומנזרים בודהיסטים, עם אגמי טורקיז המוקפים פסגות מושלגות, ותרבות בודהיסטית עשירה. כל אלה הופכים את הטיול בחבל לדאק למרגש ומיוחד, טיול של פעם בחיים למטיבי לכת. 1-13.8.2024

 

מסלול הטיול

 • דרגת קושי בינונית +
 • 6 לילות בבתי מלון מיוחדים
 • 4 לילות בלינת שטח במהלך הטרק

יום 1+2 תל אביב – דלהי

בשעות הערב נמריא מתל אביב בטיסה ישירה לדלהי, ובבוקר שלמחרת ננחת בשדה על שם אינדירה גנדהי. עם הנחיתה, נתארגן במלון קרוב לשדה ונצא לדלהי, מהבירות המעניינות והיפות בעולם, דלהי היא כרך ענק שמכה את כל החושים מיד עם ההגעה. דלהי היא עיר 'משוגעת', כָּאוֹטִית ואולי ההוכחה שאנרכיה וכאוס יכולים להתקיים. נסייר בשווקים והמקדשים הצבעוניים של דלהי, נטעם ונריח אוכל הודי נפלא, בשלל צבעים וטעמים. את היום נסיים במלון בקרבת שדה התעופה. *12-8 טיסה מתל אביב לדלהי בחברת אייר אינדיה AI140 המראה 22:10 נחיתה 13-8 בשעה 06:55.

 

יום 3 פסגות הימאליה המערביים

טיסת בוקר מעל פסגות ההימליה דומה לחוויה רוחנית ואלוהית גם לאפיקורסים מוחלטים, הפסגות הלבנות מנצנצות מבעד לעננים, והעין לא שבעה מהמראות. שדה התעופה של לה בגובה 3,200 מ' נחשב לאחד משדות התעופה הגבוהים בעולם. לה הבירה היא מקום טוב להתאקלמות לגובה. העיירה נעימה ויפה ובעיר העתיקה יש סמטאות ציוריות, תושבים לבביים, ובקיץ הקצר השווקים פורחים. בלה יש עשרות מסעדות מפנקות וחנויות אומנות ומזכרות מזמינות את הבאים. מעל העיר ניצב ארמון המלך הישן המזכיר במראהו את משכן הדלאי לאמה בלהאסה. העיר מוקפת כפרים יפים הטובלים בירק, בהם אפשר לערוך את הצעדים הראשונים בחבל הארץ המופלא. כדי להתאקלם לגובה נעביר את הימים הבאים בהליכה מתונה ושוטטות איטיות באזור Leh. לילה במלון טוב, נקי ונוח. *14-8 טיסה מדלהי ללה AI445 המראה 06:45 ונחיתה ב 08:15.

יום 4 מנזרים וארמונות סביב Leh

היום נמשיך את ההתאקלמות, נצא לסיור סביב העיר היפה. אחד הדברים הבולטים מיד לעין היא אמונתם של תושבי לדאק. בכל מקום אפשר לפגוש בנזירים הלבושים בגלימות הבורדו המהוות ניגוד בולט לנוף סביב. במובנים רבים לדאק היא אחד האזורים היחידים בעולם בו מתקיימת קהילה בודהיסטית טיבטית על אדמתה ללא הפרעה. מאז כיבוש טיבט ב-1956 נמלטו לאזור פליטים טיבטים רבים. והארץ כולה זרועה סטופות ואבני מאני Mani, (אבן חן) הנושאות מנטרות, תפילות וברכות החקוקות באבן. בכל מעבר הרים, או חציית נהר, בראש כל מנזר ובית מגורים מתנוססים דגלי תפילה, מהוהים ובלויים, אבל אל תטעו כוחם לא אבד! התפילות המודפסות על הדגלים נישאו על ידי הרוחות המנשבות אל מחוזות רחוקים בהם הן נדרשו, ולכן הכתב דהה. המנזרים ממוקמים מעל כפרים התומכים בהם כלכלית ובאולמות התפילה, של המנזרים שולטים גוונים חמים, אולי כדי להזכיר בתוך הנוף הצחיח את החזרה אל הרחם. נכנס למנזרים המפתים להתעטף באווירה חמימה ומזמינה לשקוע אל עומק המשמעויות של שכיות החמדה (פסלים וציורים) המציגות עושר איקונוגרפי בלתי רגיל, ועושר רוחני גדול. לינה באותו המלון.

יום 5 ציורי קיר, פסלי ענק ונוף סוריאליסטי

נסיעה קצרה מערבה תביא אותנו לכפר ליקיר (Likir) הממוקם במעלה עמק חקלאי מוריק מספר קילומטרים מעל הכפר. במקום נמצא פסל עצום של בודהה מאיטראה הנראה למרחקים. המנזר של ליקיר יוצא דופן בכך שיש בו שני אגפים נבדלים – לנזירים ולנזירות. בנוסף ישנו בית ספר גדול לנזירים ילדים. במנזר ציורים מבעיתים בה מציגים את המוות בצורה גרוטסקית, והם באים ללמד את עקרון הארעיות שבעולם. החיוך הנלווה אל היצורים מזרי האימה נועד להראות לנו את הדרך הנכונה להתגבר על הפחד מפני המוות. ולהראות כי הדרך אל ההארה ארוכה וממושכת ומלווה בתרגולים קשים ומסוכנים. אחד התרגולים האקזוטיים והסודיים ביותר (שנותר בעיקר בגדר אידיאל לא ממומש) הוא תרגול הזיווג המיני, הטאנטרי, שמופיע ברבים מהציורים. המנזר בנוי על צלע של גבעה קטנה, בסגנון של ״מנזר מבצר״, ומוקף בנוף פנורמי של הרי ההימלאיה המושלגים. נסתובב בכפר ונפגוש את תושבי ליקיר, הנוהגים לברך בברכת ה"ג'וליי", השלום הלדאקי שהוא גם תודה, סליחה ובבקשה, הברכה המלווה תמיד בחיוך הנישא על פני הירח העגולים של המקומיים. לילה במלון קטן באזור.

 • 1.5 שעות

יום 6 נזירים ונזירות

הבוקר נצא לכוון מנזר ריזונג – להט האמונה של המקומיים והפולחן הבודהיסטי גורמים לרבים לראות בלדאק את השאנגרי לה האחרונה Shangri La  ארץ שבה אוצרות רוחניים יקרי מציאות. אולי אין זה מקרה שלרבים לדאק מזכירה את נופי הירח, הרי הלבנה במילואה מסמלת עבור המקומיים את המודעות והעירנות, את ההארה. הייחוד של מנזר ריזונג בכך שהוא מתמקד במדיטציה ובתרגולים רוחניים, ולא בטקסים דתיים אשר לעיתים הם רחוקים מהבודהיזם כמזרח ממערב. הנזירים בריזונג מבלים את רוב זמנם בהתבודדות תחת קוד התנהגות קפדני וניתוק מוחלט מהנאות העולם. נסתובב בין המבנים והחצרות של המנזר, המעוטרים בגילופים ובציורים מורכבים, תוך כדי התבוננות בנזירים המבצעים את הטקסים היומיומיים. הכפר ריזונג קטן ושקט, עם בתים לדאקים מסורתיים ושדות שעורה וחיטה סביב. מקום נהדר ולספוג את האווירה השלווה של המקום. לילה במלון בלה.

 • 1.5 שעות

יום 7 מתבודדים במערה

הבוקר ניסע למנזר Hemis מהמנזרים הגדולים של לדאק. המנזר מהווה מקור משיכה מאז הקמתו במאה ה-17 – מהמנזר נמשיך במעלה הגבעה למערת מתבודדים שנוסדה במאה ה-13 על ידי לאמה גוטסאנג, נזיר טיבטי שבילה במערה שנים רבות בתרגול מדיטציה. המערה וההתבודדות משמרים את הדרך הבודהיסטית, הטהורה ללא סממנים חיצוניים. ממש כמו בודהה, אדם אמיתי בשר ודם שחיפש משמעות לחייו, וכאשר הוא לא מצא משמעות בשום מקום הוא החל להתבונן פנימה אל מעמקי נפשו כי לחפש (ולמצוא) את המשמעות פנימה במעמקי הנפש. לכן יש חשיבות וערך גדול להתבודדות בתרבות הבודהיסטית. לאחר הביקור במערה נרד לעמק, כאן יקבלו אותנו המארחים עם תה חם וחטיפים מקומיים. לילה במחנה אוהלים.

 

 • כשעה
 • כשעתיים

יום 8 אגם Tsokar

נתחיל את היום בנסיעה לאגם Tsokar, האגם המלוח שמימו כחולים וצלולים. האגם נמצא בגובה 4350 מ׳ ומוקף בהרים מושלגים, מכאן אפשר לראות את עמק האינדוס. ראשיתו של נהר האינדוס במערב טיבט וממנה הוא זורם מערבה לקשמיר. רוב נקודות היישוב נמצאות בעמק האינדוס מאחר ותנאי המחייה בעמקים קלים יותר, הן מבחינת האקלים והן מבחינת האפשרויות החקלאיות והשטח המפולס להקמת יישובים. רוב ענני הגשם המגיעים מדרום ממטירים את משקעיהם על המורדות הדרומיים של ההימלאיה, ולכן נותרת לדאק צחיחה, בניגוד אלינו, אין הלדאקים מתפללים לגשם, כי אם לשמש. השמש ממיסה את הקרחונים בפסגות ומימיהם הצוננים זורמים מטה, אל העמקים. רשת ענפה של תעלות מובילה את המים הצוננים מהערוצים אל חלקות שדה מעובדות, הגידולים העיקריים הם חיטה, שעורה ותפוחי אדמה. השדות מזמנים לא רק נופים יפים ואווירה רוגעת אלא גם מפגשים לא מעטים עם המקומיים. בעונת הקיץ התנועה בשדות בעיצומה. החקלאים מצוידים במגלים וחרמשים ויוצאים לקצור, אוגדים את התבואה אלומות-אלומות ונושאים אותן אל הגורן, שם מתבצע הדיש בעזרת בהמות רתומות. בעמק אפשר גם לצפות בציפורים נודדות כולל בעגורים שחורי הצוואר הנדירים, שחפים וברווזים ברהמינים החיים על שפת האגם. היום נלך הליכה של כשעה/שעתיים, להתאקלמות. לינה במאהל.

 • 3-4 שעות
 • 1-2 שעות

יום 9 Kongka La ללכת על העננים

בשעות הבוקר המוקדמות נחצה הנחל ליד Nuruchan, ונעלה בהדרגה ל-Horlam Kongka La לגובה 5000 מ׳. מהפאס יש תצפית נפלאה והאגם Tso kar נראה בכחול-טורקיז. לאחר הליכה קלה של 40 דקות בירידה, נפגוש כמה משפחות נוודים טיבטיות שמוצאן ממערב טיבט, המקומיים רועים כאן את עדרי יאקים, כבשים ועזי פשמינה. נכיר מקרוב את אורחות החיים שלהם. לינה באתר קמפינג בגובה 4900מ'.

 • 3-4 שעות 500m -100m+

יום 10 יאק וירוק

לאחר ארוחת בוקר מזינה, נצא לכיוון מעבר ההרים Kyamayuru La. העלייה לגובה 5410 מ׳ מעט מאתגרת, אבל הנוף המרהיב מלמעלה הופך את המאמץ לשווה! מהפאס נרד בהדרגה אל העמק המוקף הרים מושלגים ומנוקד בעדרי יאקים המלחכים את העשב הדל של הקיץ הקצר, ההרים סביב והעמק היפה המהווים תפאורה מושלמת לאחד המקומות היפים בתבל. לינה באתר קמפינג בגובה 5150 מ'.נצעד לכיוון מעבר Kartse La  בגובה 5300 מ׳. ניקח את הזמן ונעלה לאט לאט אל הפאס באוויר הדליל של הרמה הגבוה. לאחר הפסקה קצרה, נרד בהדרגה אל העמק השופע והירוק של גיאמר (5150 מ') כדי להעביר את הלילה.

 • 5-6 שעות 700m -500m+

יום 11 הנוף הבלתי נשכח של Tsomoriri

היום, נעלה בהדרגה לעבר המעבר הגבוה והאחרון בטרק הזה. נלך בעקבות העמק הצר עד Yalung Nyaulung La בגובה 5450 מ׳. שם נוכל לראות כמה מהפרחים ועשבי התיבול הנדירים של אזור ההימלאיה, ונזכה לתצפית של האגם המפורסם של Tsomoriri, האגם מוקף בנוף מרהיב. כשעתיים נוספות של הליכה יביאו אותנו אל קורזוק פו, מרעה הקיץ של אנשי קורזוק. פה נעשה את חניית הלילה האחרונה שלנו ברמה הגבוה של לדאק.

 • 5-6 שעות 300m -900m+

יום 12 מסע בתוך גלויה

הנסיעה מ-Tsomoriri ל-Leh היא מסע קסום העובר נופים עוצרי נשימה של הרים מושלגים, עמקים ומישורים פתוחים אל האין סוף, הנוף הפראי של לדאק נמתח ומשתרע לצידי הכביש על כ-240 קילומטרים, הדרך מתפתלת דרך עמק רופשו ועוברת מעברים בגובה רב. בדרך נראה תצורות סלע עתיקות, כפרים לדאקיים ואת נהר האינדוס לפני שהוא מגיע ללה. הנסיעה מאגם צומררי ללה נחשבת לאחת הדרכים היבשתיות היפות בעולם. נסיעה כ-6-7 שעות. לינה בלה.

 

 

 • 6-7 שעות

יום 13 טסים הביתה

המראה בשעות בוקר תביא אותנו חזרה לישראל ,כשנקח איתנו את כל הזיכרונות היפים של המסע, נודה על הזכות שנפלה בחלקנו להתמזג עם הטבע העוצמתי, נכיר תודה לרגליים שנסעו אותנו ונחזור עם הרבה שקט, שלווה וחיוך שלא ניתן למחוק. נחיתה בשעות הערב. *24-8 טיסה מלה לדלהי AI446 המראה 11:50 נחיתה בדלהי 14:00. טיסהת המשך מדלהי לתל אביב אייר אינדיה AI139 המראה 16:25 נחיתה 24-8 בשעה 20:25.

תאריכים ומחירים

1000

מטיילים מספרים

דגשים מיוחדים‎‎

חשוב לדעת

חשוב לדעת כי טיול ללדאק מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול דעת בנושא זה, לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות.

ביקורות עלינו

חני גוטוויןחני גוטווין ★★★★★ ב 25.9 יצאנו קבוצת חברים טובים לטיול בבהוטן בהדרכת של אסנת אל כביר . הטיול היה מרתק ומהנה באופן מיוחד. ההדרכה של אסנת הייתה מעולה ,היא העשירהאותנו בידע רב מעניין ועמוק. המפגש עם האנשים המקומיים, הביקור בבתים בתוספת הנופים היפיפיים וההדרכה המצויינת עשו את הטיול למהנה ומיוחד ביותר.Osnat BrandlOsnat Brandl ★★★★★ טיול בן 11 יום למונגוליה8 טיילים נהדרים + אסנת מדריכה אולטמטיבית!היינו אמורים להגיע לאולן בטאר ב 7 ביולי לפנות בוקר! הטיסה בוטלה ונאלצנו לשהות האיסטנבול ב6 וב 7 ביולי, רק ב8 ביולי טסנו לאולן בטאר. הקבוצה קיבלה את הגזרה באיפוק. מי שהרימה את המורל, כמו תמיד, היתה אסנת, שמיד הצהירה: אנחנו נוסעים לטיול האיסטנבול! כל היום למחרת טיילנו בעיר היפה. למחרת סודרה טיסה אחרי הצהרים ושוב ניצלנו את הבוקר לטייל בעיר.לאולן באטר הגענו בבוקר ה9 ביולי. אסנת ורון (הסוכן המקומי) הבינו שלא נוכל , כפי שרצינו, להאריך את הטיול, והחליטו להכיל את כל תוכנית הטיול לימים הספורים שנותרו לנו! וכך עשו!היה זה שיתוף פעולה מדהים של רון והצוות שלו: המדריכה המקומית והנהגים! מעל לכל ניצחה על התזמורת אסנת אל כביר - אין עליה🙏הטיול היה אתגרי למדי: נפלו עלנו ימי גשם ללא סוף עם שטפונות, הולכים רטובים עד לשד עצמותנו… הכל ברוח טובה גם של אנשי הקבוצה עם עידוד נונסטופ מצד אסנת🌷כמובן שטיול מסוג זה לא יכול היה להסתיים חלק- בבוקר ה16 ביילי קמנו ב0500 לטיסה ובלובי הודיעו לנו שהטיסה נדחתה בכמה שעות, בגלל רגישתנו לעניין, מיד עלה עניין הקונקשיין באיסנבול. ושוב אסנת לא ויתרה, הגיעה לדיבור עם מנהלת הטיסות באולן באטר לאפשר לנו להעלות את המזוודות לטיסת קונקשיין לתל אביב! המדריכה לא מוותרת.. והעניין סודר🤣😁Response from the ownerתודה אוסי 💐 דורית בן עובדדורית בן עובד ★★★★★ טיול למונגוליה עם אסנת אלכביראסנת היא מדריכה חד פעמית !המסע שלנו למונגוליה היה כידוע מורכב ומאתגר :המטוס שהוחזר אחרי 3 שעות באויר והנחיתה באיסטנבול לקראת חצות .עליה ברגל למינזר בראש ההר כשבדרך תופס אותנו גשם זלעפות והירידה בבוץ טובעני ומחליק.דחית הטיסה חזרה כשאנחנו כבר בדרך לשדה מוקדם בבוקר , הם רק כמה מרגעי המבחן בטיול הזה.אלה היו רגעים מאתגרים לנו כיחידים וכקבוצה ושרדנו אותם היטב בזכות המנהיגות הסבלנות האיכפתיות החכמה העדינות והאנושיות של אסנת.לראות את אסנת מתנהלת מול הבירוקרטיה המיגעת של מנגנון שדות התעופה , היה מעורר השראה…היחס המסור והדאגה לבקשות והצרכים של כל אחד מאיתנו בבוקר מוקדם מאוחר בלילה וכשכולם נחים במיטותיהם והיא מסתפקת בכורסא בלובי כי לא נשאר חדר או לוקחת מונית מאוחר בלילה למלון אחר כדי לפנות את חדרה ולאפשר שינה נוחה למטילת. וכו וכו…..וכל זה לפני שאמרנו מילה על הידע, התשוקה והרצון והיכולת לחלוק אותם.אסנת היא מקצוענית על ובת אדםזכינו לעשות איתה את הטיול הזה.Shelly ArieliShelly Arieli ★★★★★ הטיול היה טיול מוקפד, ירידה לפרטים קטנים,מסלול מעניין, מוכנות והקשבה מצד אמיר לאורך הטיול.נהנתי מאודResponse from the ownerתודה שלי ריי בייטנרריי בייטנר ★★★★★ הצטפרתי בגפי לטיול עם קבוצה של אמיר ברואנדה מבלי שהכרתי מי מחברי הקבוצה. אמיר מדריך פנטסטי, מכיר היטב את רואנדה וזכינו להכיר דרכו את המקום באופן אוטנתי ומרגש. טיול של טבע מופלא והיסטוריה מרתקת. ממליצה בחום.Response from the ownerThank you, my pleasure Galit ItzhakiGalit Itzhaki ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול מושלם ברואנדה בהדרכת אמיר פלג. הטיול היה ממש נהדר ומבחינתי מעל המצופה!!! רואנדה הפתיעה אותי לטובה, מדינה מדהימה עם היסטוריה מעניינת, הטיול היה חוויתי מאוד, מגוון ומתוכנן היטב. נהנתי מהכל: מהמקומות בהם ביקרנו, שווקים, הליכות בין כפרים, הליכות ביער, דייג עם מקומיים, הגורילות שהיו מבחינתי הדובדבן שבקצפת, מהמלונות, מהנהגים/המדריכים המקומיים שהיו מקסימים, מההדרכה של אמיר ובכלל החוויה כולה היתה נפלאה! ממליצה בחום!Eytan HarrisEytan Harris ★★★★★ בשבועי שעבר חזרנו בני אסף ואני מטיול למצרים. במילה אחת היה מצויין. הכל היה מאורגן מצויין ובתנאים טובים מאד. המדריך, איל אלכסנדר היה מעולה. לצד המון ידע היה רגיש ונעים והכל התנהל ממויין. בקיצור, חזרנו מאד מרוצים. מצפה לטיול הבא עם אמיר פלג.Tirza KrakauerTirza Krakauer ★★★★★ טיול מצוין למצרים.מאורגן היטב תוך שימת לב לפרטים הקטנים.אוירה נעימה,ללא לחץ ללא קטנוניות.מדריך מצומן(אייל).הקבוצה הקטנה משפרת את ההתנהלות ומאד נח שניתנת גם ארוחת צהרים.לטעמי הטיול לאלכסנדרה מיותר.גם הטיול הבא שלי יהיה עם אמיר פלג.יעל זבטנייעל זבטני ★★★★★ הייתי בטיול במצרים עם החברה של אמיר פלג. טיול מרתק, ארגון מופתי עד לפרטים הקטנים. מלון ברמה גבוהה בלי להתקמצן. מדריך ישראלי אייל אלכסנדר מקצוען ועם . ידע מטורףTali AvianiTali Aviani ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול בדרום הודו, מדינת קרלה ואני רוצה להמליץ מאוד לכל מי שאוהב טבע, סקרן לגבי התרבות ההודית ורוצה לחוות את האזור הכי קרוב שאפשר ב 8 ימים.המדריכה שליוותה אותנו אוסנת אלכביר, מכירה היטב את האזור והשפה. היא לקחה אותנו למקומות מרתקים, העשירה את החוויה בסיפורים, עובדות היסטוריות והרבה קלילות ונינוחות. פתחנו כל בוקר בתרגול טאי צ׳י ולאורך כל היום פונקנו במתנות והפתעות טעימות.בנוסף היו צמודים אלינו מדריכים מקומיים שהעשירו את החוויה ובמיוחד רוג׳ר היקר שדאג והוביל את החלק שלו במסירות גדולה והמון סבלנות ואהבה.זו הייתה הפעם הראשונה שלי בהודו, ופעם ראשונה בטיול מאורגן וזו חוויה בלתי נשכחת שמשאירה טעם לעוד.תודה לכם על תוכנית מאורגנת ומהנהקיבלתי מתנה לחייםתודהטלי אביאניסיגל לויסיגל לוי ★★★★★ Raz YaronRaz Yaron ★★★★★ חזרתי מטיול בירדן- (22-25.12.22) לאזור ואדי ראם ופטרה.מי שמתלבט, לא לוותר על הטיול הזה.המדריך, עודד שגב, ניהל את הטיול בתבונה וברגישות.הכל היה פשוט מושלם!Response from the ownerתודה! תענוג לקרוא חנה אנגלחנה אנגל ★★★★★ נסעתי לנחלי מואב עם המדריך עודד. היתה חוויה מעולה ומהממת. חווינו נופים נפלאים, למדתי המון מעודד שהוא מדריך נפלא ובארנון - הרפתקאה מדהימה. אחד הטיולים הכי מוצלחים שלי. תודה לאמיר פלגטל דניאלטל דניאל ★★★★★ נסעתי עם טיולים מיוחדים בעולם אמיר פלג לקרלה בהודו השנה. זה היה אחת החופשות הכי מושלמות בחיי. מסע מוקפד של עשרה ימים עם המדריכה טלי אבן-אלוש, שהייתה - מההכנות ועד אחרי החזרה - בהקשבה, בסיוע, בפתרונות ולעיתים אד-הוק מהרגע להרגע (יורד גשם? מיד תפרה תוכנית חלופית מהממת לא פחות. לא בא לכם ללכת? מיד צץ ג'יפ שלוקח אתכם לפעילות שווה אחרת).שילוב מושלם של חופשה, צבעים, ריחות, המון המון טבע מדהים, עם הודו על התרבות, הטעמים, האנשים המקסימים. נהנינו מפעילות גופנית נמרצת (טיפוסים ומסלולי הליכה מאתגרים, חתירה בקייאקים) כניסה לחיי המקומיים, ביקןר בבתים ובחוות תבלינים, מלונות מפוארים מאוד לצד לינה באוהלים בלילות סוערים. החברה היתה מהממת והאוירה נעימה, קלילה וקשובה. טלי עשתה לנו שיעורי יוגה למי שרצה בבוקר לפני שהחל היום ובסיום היום סיפרה על הודו ועל תרבותה. היה המון ידע, מרתק ואפילו זמן לקניות. אם לא היה ברור עד כה - ממליצה בחום.Hagit DavidescoHagit Davidesco ★★★★★ חזרנו מטיול של קרלה העין הירוקהיצאנו קצת בחשש כי אנחנו ממש לא אנשים של טיול מאורגן- אבל הטיול היה כיפי וחוויתי במיוחדבהובלת של טלי והמדריך המקומי רוג׳ר אשר גילו יצירתיות ושינוי הטיול תוך כדי , על מנת לעמוד בתנאי מזג אויר המשתניםהיה מאורגן, מתוקתק , הקבוצה הייתה נהדרת ומורכבת מאנשים שאוהבים טיולים רגלייםקבלנו גם סקירת תרבות, סיפורים בערבים מסביב למדורה, ושיעורי יוגה שפתחו את הבוקראנחנו בחרנו להשאר עוד כמה ימים בהודו עצמאית וקבלנו הרבה הדרכה ועזרה מטלי גם עבורםבמילה אחת - מצוין !!!ורד דייןורד דיין ★★★★★ אמיר בהחלט יודע להעניק חוויות אחרות ומיוחדות. זו פעם שניה שאני מצטרפת לטיול שלו ובהחלט לא פעם אחרונה. הטיולים שלו מגוונים מאוד, יעדים מרתקים, קבוצות קטנות ואיכותיות. שמחה שהיכרתי אותך וממתינה בקוצר רוח לטיול הבא. שאפו!Ori HochwaldOri Hochwald ★★★★★ חוזרים מחר מטיול של 10 ימים לקרלה. דרום הודו. עם טלי הנפלאה והמתקתקת עיניינים ורוג'ר המקסים, המדריך המקומי ששומר מכל עבר.היה טעים. מעניין. מאתגר. מפנק....מומלץ בחום.כרמית לויכרמית לוי ★★★★★ חייבת לסכם את אחד הטיולים הנפלאים שחוויתי במונגוליה בפסטיבל העיט, לראות ולחוות את החיים שאנשים חיים כאילו בתקופה הפריהסטורית אנשים חייכנים חביבים מכבדים . זו היתה חוויה מטלטלת רוחנית ועצמתית במידה רבה . הנופים הקסומים נוף קדומים החיות שפגשנו היאק סוסי הטאקיבקיצור ממולץ בחום לכל שוחר טבע ואדםמרק ודורית בירן דקלבאוםמרק ודורית בירן דקלבאום ★★★★★ יצאנו עם עודד אביעד מטיולי אמיר פלד לטיול בנחלי ירדן. הטיול היה מקסים מכל הבחינות - ההדרכה של עודד והרוח הנעימה שהשרה על הקבוצה, קבוצת האנשים המדהימה, ההפתעות הקטנות שחיכו לנו כמו מלון מקסים בערב הראשון וארוחת ערב ביתית בערב בשלישי, הטיפול בכל בעיה שהתעוררה (הסעת המזוודות ברכב נפרד כשלא היה מספיק מקום באוטובוס, ארגון החדרים ועוד). והעיקר מסולילים מדהימים. טיול מושלם. תודה 🙏🌺yifat mayanyifat mayan ★★★★★ חזרנו אמש מטיול לנחלי מואב בהדרכה של עודד עם שני ילדינו הבוגרים. אנחנו לא אנשים של קבוצות וטיולים מאורגנים ולכן הופתענו לגלות שלהנאתנו הגדולה מהמסלולים הנהדרים בירדן, לתיכנון המוקפד ולהדרכה העשירה והמרתקת של עודד נוספה חווית המפגש עם האנשים שהתקבצו לטיול. החוויה הייתה חוויה אנושית נהדרת בהדרכה נעימה וזורמת. ממליצים בחוםAmit DaganAmit Dagan ★★★★★ רואנדה טילנו לראשונה עם קבוצה מאורגנת ונהנו מאוד מהחוויה והחברה, ליווי והדרכה מדוייקת וכמובן ההליכה לגורילות ההרים. מומלץ בחום.Ofra AVIVOfra AVIV ★★★★★ טיילתי בקבוצה שאמיר אירגן עם המדריך הנפלא אריק. חוויה מרתקת הכל היה תמיד מתוקתק, בתנאים מצויינים ומפנקים. מראות ותכנים שענו על הצורך שלי. ממליצה מאודגיא יגורגיא יגור ★★★★★ טיילנו עם אמיר ברואנדה הייתה חוויה מדהימה, הכל היה מאורגן בצורה מדהימה והחוויה הייתה מצויינת. הכל תקתק עם הסברים מצוינים הדרכה טובה וחברה נהדרת. הטיול היה ברמה גבוהה מאד וזכינו לראות דברים מדהימיםIlan MakoverIlan Makover ★★★★★ בני ואני יצאנו לטיול בואדי ראם ובפטרה עם המדריך עודד אביעד, מדריך סימפאטי ובעל ידע. יצאנו בחשש מה בשל שאלת ההתאמה של טיול אב ובן למסגרת של טיול בקבוצה אקראית של אנשים. הופתענו לטובה הן מתכני הטיול והן מהאיכות האנושית של חברי הקבוצה. טיילנו באווירה נעימה ונינוחה. טיול מומלץ ביותר בעיניעדי יעקובעדי יעקוב ★★★★★ Response from the ownerתודה עדי - שמחתי על ההכרות js_loader

למי הטיול מתאים?

 • טיול לאנשים שלא רוצים טיול מאורגן אבל רוצים להגיע למקום מיוחד
 • טיול למקומות הפחות מתוירים ופחות מוכרים שקשה להגיע אליהם לבד
 • חוויה ראשונית ואותנטית
 • מפגש עוצמתי ובלתי אמצעי עם תרבות עתיקה ועם אנשים מקומיים
 • טרק מאורגן, כולל לינת שטח והעברת ציוד
 • טיול עם אנשים מיוחדים החולקים אהבה משותפת לטבע לחיות ולאנשים
 • מעט דיבורים והרבה חוויות – מילים וידע שנותנים מקום לחוויה
 • טיול בקבוצה קטנה ואיכותיות עד 18 מטיילים
 • הטיול שלנו מאפשר מרחב אישי והקשבה לצרכים של כל אחד

חשוב לדעת כי טיול ללדאק מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול דעת בנושא זה, לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות.

רוצים מידע נוסף?
השאירו הודעה ונחזור אליכם

גלריית טיולים

הדפיסו
שלחו
שתפו

תפריט נגישות

חזרה למעלה

למידע נוסף

שלב 2- תשלום מאובטח

לאחר התשלום ישלח אימייל עם הנחייה להמשך