fbpx
שלחו
שתפו

מונגוליה ארץ הנוודים

מונגוליה כולל אגם חופסגול

טיול אל תרבות הנוודים ומרחבי החופש, אל ארץ השמיים הכחולים, ואל אחד המקומות הרחוקים ביותר מהציוויליזציה המערבית. טיול במרחבים אין סופיים של טבע פראי, אמונות אנימיסטיות, שמאנזים והכנסת אורחים שתיכנס לכם ללב ולנשמה. לאוהבי טבע ותרבות, טיול שלא תוכלו לשכוח. (לא רק למיטיבי לכת).

מסלול הטיול

 • דרגת קושי קלה
 • לילות במלון 2
 • 8 לילות באוהלים (כולל מקלחות ושירותים)

יום 1-2 - ממלכת הנוודים

11.8 יום 2: אל מרחבי החופש והנוודים- מוקדם בבוקר ננחת בשדה התעופה על שם ג'ינגס חאן, לאחר היציאה מהשדה נעלה על רכבי שטח ונפליג למרחבי ממלכת הנוודים. נסיעה קצרה במונחים מונגולים תביא אותנו למחנה גרים התובל במרחבים ירוקים, ושמים כחולים. ננוח מהטיסה ובשעות אחה"צ נבקר אצל משפחת נוודים. המשפחה תסביר ותדגים בדרך צבעונית מלאת יופי וקסם על אורחות חיי הנדודים. נשמע על קודים מוסריים, בודהיזם ואנימיזם, נראה תלבושות מסורתיות, וחפצים אשר עוברים במשך דורות מאב לבן ועדיין משמשים את חיי היום-יום. נראה איך בונים גר, ואיך מבשלים. נשמע על עונות הנדודים, ולעת ערב, נשוב למחנה לארוחת ערב, שתלווה בשירה ונגינת מוסיקאים מקומיים. המראה 10.8.23 בשעה 10.8 מתל אביב לאיסטנבול בהמשך 14:10 נחיתה ב  Ulaanbaatar  בשעה 03:30 נסיעה כ 2ש'

יום יום 3 מדבר גובי הקטן ובירת הקיסרות

12.8  הבוקר נצא לשמורת החולותKhugnu Khan  המכונה מדבר גובי הקטן. הרכס הסלעי, המתנשא מעל הדיונות, יוצר אווירה סוריאליסטית, צבעים עזים בגוונים חום וכחול וסוגים רבים של ציפורי שיר, נתארח אצל רועי הגמלים ונצא לרכיבה על גמלים דו דבשתיים.  חורחורין – בירת הקיסרות נבנתה ע"י בניו של ג'ינג'יס חאן, ולמרות עברה המפואר, היא שימשה כבירה רק 32 שנים. עם ההגעה לעיר נעלה לתצפית ולאחר מכן לסיור קצר בעיר הקטנה. לינה במחנה גרים מסודר עם מקלחות ושירותים. נסיעה של כ 3 שעות לדיונה הגדולה + 1 ש' לעיר.

 

 • 4 ק"מ
 • כ 4.5 ש

יום 4 אל האגם הלבן   

14.8 Orkhon העמק הפורה והעשיר שבמחוז ארחנגאי, הוא מסמליה הבולטים של מונגוליה. אוהלי נוודים לבנים מנקדים את העמק ,ומדי פעם אפשר לראות עדרי בקר וסוסים חוצים ונעלמים אל האופק. נהר האורחן המפותל חוצה את העמק עד שהוא מסיים מסע בין 1260 קילומטר באגם בייקל ברוסיה. הנהר הוא עורק החיים המזין את התושבים ומספק מים לבעלי החיים. בעמק משגשגת תרבות נוודים עתיקה, והוא הוכרז כאתר מורשת על ידי אונסקו המשמרת את תרבות הנוודים. אחה"צ נגיע להר געש אשר בראשו נמצאת קלדרה מושלמת. (לוע עגול שנוצר לאחר קריסת התא המגמתי) מראש ההר אפשר לצפות באגם ולראות את שדות הלבה סביב. נמשיך בהליכה דרך שדות הבזלת עד שנגיע למחנה אוהלים הנטוע על שפת האגם.

 

 • 4 ק"מ
 • כ 1.5 ש'

יום 5 אוזליט Ulziit -

15.8 נפתח את היום בנסיעה באחת מהדרכים היפות במונגוליה, הדרך חוצה מעברי הרים גבוהים, כרי דשא אינסופיים וערוצי נחלים צרים ומרהיבים. לקראת הצהריים נגיע לעיר המחוז Ulziit אשר נמצאת במחוז דנדגובי במרכז מונגוליה. העיר מוקפת הרים נמוכים, ודיונות חול המשתרעות על פני קילומטרים רבים, עד קו האופק. לינה במחנה גרים באזור. כ 5/6 ש' נסיעה.

יום 6 אגם חובסגול 

 16.8 אגם חובסגול  Huvsgul Nuur -נמצא בצפון מונגוליה סמוך לגבול הרוסי והוא מקור המים המתוקים הגדול במונגוליה אורכו 136 ק"מ, ורוחבו 36 ק"מ. האגם גובל מצדו הצפוני ברכסי הגרניט של ה  Sayan וממערב אפשר לראות פסגות גבהות מושלגות. צבעו של האגם משתנה מטורקיז לכחול עמוק, והאזור מכוסה ביערות מחטניים ובביצות, היוצרים את הטייגה הסיבירית ובית גידול מגוון שממשיך צפונה אל סיביר, מעל 60 יונקים ניתן לראות בטייגות; הגדולים והמוכרים שהם הם; יעלים, כבשי הרים Argali, איילים, דובים, זאבים, חתולי בר' חורפנים ועוד רבים, באיזורי הביצות נספרו למעלה מ 220 מיני ציפורים. באזור האגם גדלים צמחי מרפא, עצי ארז ערער, ורודדנדרום אגם חופסגול מהווה את אחד ממוקדי המשיכה העיקריים בצפון מונגוליה. בחורף האגם קופא ושכבת הקרח העבה המכסה את האגם מאפשרת נסיעת כלי רכב על האגם. לינה במאהל יפה על שפת האגם. כ 4.5 ש' נסיעה.

 

 • 4
 • כ 4

יום 7 רועי האיילים

17.8 אגם חופסגול הוא אחד המקומות היפים והמבודדים שנותרו על הפלנטה. בצידו הצפוני של האגם אפשר לפגוש ברועי האיילים משבט הטסאטאן, שהגיעו לחופסגול מרוסיה והם אחרוני רועי האיילים שנותרו בעולם. רועי האיילים שורדים בתנאים הקשוחים של החורף האכזר בזכות העבודה שהם נודדים כ 5/6 פעמים בשנה בהתאם לתנאי מזג האוויר ולמעשה נמצאים בתנועה מתמדת. לא יהיה מוגזם לומר כי הם חיים בסימביוזה מוחלטת עם האיילים. חייהם תלויים באיילים וחיי האיילים תלויים ברועים, האיילים מספקים להם חלב, גבינה ואמצעי תחבורה. שיער האיילים משמש לתפירת בגדים, והגללים משמשים  כחומר בערה לחימום. באזור אגם חופסגול נשארו כ 40 משפחות בלבד אשר ממשיכות את המסורת ארוכת השנים. לינה באותו המחנה.

 

 • 4/5

יום 8 מורן

18.8 מורן – הבוקר נתחיל את הנסיעה דרומה אל מורן, עיר קטנה שהתפתחה ממנזר בודהיסטי מ 1809, ונהרס ב 1937 בידי הקומוניסטים. בסמוך למנזר נמצא שרדי קבר המוני של נזירים שנטבחו בזמן הטיהורים הקומוניסטיים. בדרך נראה את הנוודים מקפלים את אוהלי הגרים לקראת נדידה לאזור עשיר יותר בעשב למקנה. נלגום תה חם עם חלב חמוץ, נראה את הנוודים חובצים ומייבשים גבינה שתהיה להם מקור אנרגיה לעונת החורף, נראה אותם קוצרים ירק להזנת העדר בעונת החורף. ונהנה מהכנסת אורחים ייחודית. נצא לרכיבה נינוחה בעמק המוקף בהרים ירוקים. נחצה כרי דשא, יערות ואדמות מרעה, נרכב במעבה יער אורנים המרוצף במרבדי פרחים, וניהנה מיופיו של האזור. לפנות ערב נלך למקדש, ונבקר במתחם ״סויומב״ בשולי העיר, אליו מגיעים התושבים לקראת ערב להסתובב, להחליק על סקטים, לאכול גלידה וסאתם כדי לראות ולהראות. כ 3 שעות נסיעה. לינה במחנה גרים מסודר.

 

 • 10
 • 4

יום 9 מנזר Amarbayasgalant

19.8 מנזר Amarbayasgalant הוקם בשנת 1727בפקודת קיסר סין יונג-ג'נג כדי לשמש מקום מנוחה אחרון לזנבאזאר הוגה ואמן מונגולי חשוב, המכונה מיכלאנג'לו המנגולי. המנזר בנוי בסגנון סיני, עם השפעה מונגולית וטיבטית, הבניה עושה שימוש בתבנית סימטרית, והבניינים בנויים בתור זה אחר זה. גם לכאן הגיע ההרס במהלך הטיהורים הסטליניסטים, ורבים מהנזירים הוצאו להורג, ותשמשי הקדושה כולל פסלים וכתבי יד נבזזו. למזלנו הטיהורים הותירו חלק מהמבנה המרכזי שעדיין ניצב ומרשים ביופיו. כיום המנזר פעיל והמתחם מכיל 28 מבנים, אשר נשתמרו בעזרת עבודות השיקום מכספים שנתקבלו מאונסק"ו ומקורות פרטיים.

 

 • 3.5

יום 10 אל העיר התוססת

20.8 הבוקר נקום לקול תפילות וצלצולי הפעמונים של המנזר, נצטרף לתפילת הבוקר במנזר ולאחריה נצא בנסיעה אחרונה לבירת הפירט האדום אולן בטאר, נחצה את נהר הטול, וניכנס לתנועה הסואנת הנכנסת לעיר הפקוקה. בימי הקיץ עיר תוססת חיה ונושמת יומם ולילה, השווקים פתוחים 24 שעות, והתושבים מנצלים את הקיץ לפני שהחורף האכזר יחזור. בעיר חיים נוודים שוויתרו על אורח החיים המסורתי ובאו לנסות את מזלם בעיר. לצד שכונות ישנות נראית תנופת פיתוח מואצת ומבנים חדשים רבים צצים כפייטריות לאחר הגשם. עם ההגעה נעשה צק' אין במלון. ונצא לשוטטות בעיר היפה והתוססת. אחה"צ / ערב חופשיים ומנוחה מהמסע.

 

 

יום 11 העיר היפה

21.8 את היום נתחיל ב Gandantegchinlen Monastery  אחד המנזרים הבודהיסטים העתיקים והיפים במגנוליה, המנזר נבנה ב-1840,ומשמעות שמו של המנזר במונגולית; "המקום המופלא לשמחה מושלמת". בעברו היה המנזר המרכז הבודהיסטי הגדול באסיה ובו 12 קפלות. המתחם מכיל מספר מקדשים מקושטים זהב וספריית ספרי קודש בודהיסטיים וטיפוגרפיות. בזמן השילטון הקומוניסטי שימש המתחם כספריה ולכן המנזר שרד וניזוק בצורה מועטה יחסית למנזרים אחרים, למעשה הוא אחד השרידים המקוריים היחידים שנשארו מתקופת הפאר של האימפריה המונגולית, ששרדו את השילטון הקומוניסטי. לאחר הביקור במנזר, נחזור לכיכר המרכזית של העיר. כאן ניצב פסלו של סוחבטאר, ממובילי ההפיכה הקומוניסטית, המצביע כלפי פסלו של ג'ינגיס ח'אן, אבי האומה. נבקר במוזיאון הלאומי להיסטוריה המונגולית, מהתקופה הפרה-היסטורית, דרך תור הזהב של האימפריה, הקומוניסטית ועד ימינו. בערב ניהנה ממופע פולקלור ומארוחת ערב מפנקת.

יום חזרה הבייתה

22.8 טיסה הבייתה – המראה 8:30   Mongolian Airlines (OM161) המשך לתל אביב עם טורקיש 14:30

מדריך הטיול: אמיר פלג

טייל ואיש שטח מנוסה, מנווט, מטפס, ומהלך מחוץ לשבילים המוכרים.  למד לתואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטה הפתוחה. היה מנכ"ל שותף בחברה בתחום הקולנוע והטלוויזיה ובהמשך מנכ"ל של חברת טיולים מובילה, משם הדרך הובילה לחזון של טיולים אחרים. מקום לחלוק את המסעות האישיים שלו ושל צוות המדריכים, עם אלה שלא רוצים טיול מאורגן אבל רוצים 'לגעת ולהתערבב' עם תרבויות אחרות, להגיע רחוק ולחזור בשלום.

לעמוד המדריך

מדריך: אמיר פלג

טייל ואיש שטח מנוסה, מנווט, מטפס, ומהלך מחוץ לשבילים המוכרים.  למד לתואר ראשון בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטה הפתוחה. היה מנכ"ל שותף בחברה בתחום הקולנוע והטלוויזיה ובהמשך מנכ"ל של חברת טיולים מובילה, משם הדרך הובילה לחזון של טיולים אחרים. מקום לחלוק את המסעות האישיים שלו ושל צוות המדריכים, עם אלה שלא רוצים טיול מאורגן אבל רוצים 'לגעת ולהתערבב' עם תרבויות אחרות, להגיע רחוק ולחזור בשלום.

לעמוד המדריך

תאריכים ומחירים

יציאה חזרה מס ימים מדריך מחיר לאדם מחיר מקדמה הערות למחיר תוספת ליחיד הרשמה
10/08/2023 22/08/2023 13 אמיר פלג     $5390 (כפוף למחיר הטיסה) החל מ 25.6 5490$ המחיר כפוף לשינויים במחיר הטיסות 550$ להרשמה
1500

מטיילים מספרים

דגשים מיוחדים‎‎

חשוב לדעת

טיול במונגוליה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול דעת בנושא זה, לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות. * הטיול כפוף לתנאים הכללים ולמדיניות הביטולים של טיולים אחרים

ביקורות עלינו

Osnat BrandlOsnat Brandl ★★★★★ טיול בן 11 יום למונגוליה8 טיילים נהדרים + אסנת מדריכה אולטמטיבית!היינו אמורים להגיע לאולן בטאר ב 7 ביולי לפנות בוקר! הטיסה בוטלה ונאלצנו לשהות האיסטנבול ב6 וב 7 ביולי, רק ב8 ביולי טסנו לאולן בטאר. הקבוצה קיבלה את הגזרה באיפוק. מי שהרימה את המורל, כמו תמיד, היתה אסנת, שמיד הצהירה: אנחנו נוסעים לטיול האיסטנבול! כל היום למחרת טיילנו בעיר היפה. למחרת סודרה טיסה אחרי הצהרים ושוב ניצלנו את הבוקר לטייל בעיר.לאולן באטר הגענו בבוקר ה9 ביולי. אסנת ורון (הסוכן המקומי) הבינו שלא נוכל , כפי שרצינו, להאריך את הטיול, והחליטו להכיל את כל תוכנית הטיול לימים הספורים שנותרו לנו! וכך עשו!היה זה שיתוף פעולה מדהים של רון והצוות שלו: המדריכה המקומית והנהגים! מעל לכל ניצחה על התזמורת אסנת אל כביר - אין עליה🙏הטיול היה אתגרי למדי: נפלו עלנו ימי גשם ללא סוף עם שטפונות, הולכים רטובים עד לשד עצמותנו… הכל ברוח טובה גם של אנשי הקבוצה עם עידוד נונסטופ מצד אסנת🌷כמובן שטיול מסוג זה לא יכול היה להסתיים חלק- בבוקר ה16 ביילי קמנו ב0500 לטיסה ובלובי הודיעו לנו שהטיסה נדחתה בכמה שעות, בגלל רגישתנו לעניין, מיד עלה עניין הקונקשיין באיסנבול. ושוב אסנת לא ויתרה, הגיעה לדיבור עם מנהלת הטיסות באולן באטר לאפשר לנו להעלות את המזוודות לטיסת קונקשיין לתל אביב! המדריכה לא מוותרת.. והעניין סודר🤣😁Response from the ownerתודה אוסי 💐 דורית בן עובדדורית בן עובד ★★★★★ טיול למונגוליה עם אסנת אלכביראסנת היא מדריכה חד פעמית !המסע שלנו למונגוליה היה כידוע מורכב ומאתגר :המטוס שהוחזר אחרי 3 שעות באויר והנחיתה באיסטנבול לקראת חצות .עליה ברגל למינזר בראש ההר כשבדרך תופס אותנו גשם זלעפות והירידה בבוץ טובעני ומחליק.דחית הטיסה חזרה כשאנחנו כבר בדרך לשדה מוקדם בבוקר , הם רק כמה מרגעי המבחן בטיול הזה.אלה היו רגעים מאתגרים לנו כיחידים וכקבוצה ושרדנו אותם היטב בזכות המנהיגות הסבלנות האיכפתיות החכמה העדינות והאנושיות של אסנת.לראות את אסנת מתנהלת מול הבירוקרטיה המיגעת של מנגנון שדות התעופה , היה מעורר השראה…היחס המסור והדאגה לבקשות והצרכים של כל אחד מאיתנו בבוקר מוקדם מאוחר בלילה וכשכולם נחים במיטותיהם והיא מסתפקת בכורסא בלובי כי לא נשאר חדר או לוקחת מונית מאוחר בלילה למלון אחר כדי לפנות את חדרה ולאפשר שינה נוחה למטילת. וכו וכו…..וכל זה לפני שאמרנו מילה על הידע, התשוקה והרצון והיכולת לחלוק אותם.אסנת היא מקצוענית על ובת אדםזכינו לעשות איתה את הטיול הזה.Shelly ArieliShelly Arieli ★★★★★ הטיול היה טיול מוקפד, ירידה לפרטים קטנים,מסלול מעניין, מוכנות והקשבה מצד אמיר לאורך הטיול.נהנתי מאודResponse from the ownerתודה שלי ריי בייטנרריי בייטנר ★★★★★ הצטפרתי בגפי לטיול עם קבוצה של אמיר ברואנדה מבלי שהכרתי מי מחברי הקבוצה. אמיר מדריך פנטסטי, מכיר היטב את רואנדה וזכינו להכיר דרכו את המקום באופן אוטנתי ומרגש. טיול של טבע מופלא והיסטוריה מרתקת. ממליצה בחום.Response from the ownerThank you, my pleasure Galit ItzhakiGalit Itzhaki ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול מושלם ברואנדה בהדרכת אמיר פלג. הטיול היה ממש נהדר ומבחינתי מעל המצופה!!! רואנדה הפתיעה אותי לטובה, מדינה מדהימה עם היסטוריה מעניינת, הטיול היה חוויתי מאוד, מגוון ומתוכנן היטב. נהנתי מהכל: מהמקומות בהם ביקרנו, שווקים, הליכות בין כפרים, הליכות ביער, דייג עם מקומיים, הגורילות שהיו מבחינתי הדובדבן שבקצפת, מהמלונות, מהנהגים/המדריכים המקומיים שהיו מקסימים, מההדרכה של אמיר ובכלל החוויה כולה היתה נפלאה! ממליצה בחום!Eytan HarrisEytan Harris ★★★★★ בשבועי שעבר חזרנו בני אסף ואני מטיול למצרים. במילה אחת היה מצויין. הכל היה מאורגן מצויין ובתנאים טובים מאד. המדריך, איל אלכסנדר היה מעולה. לצד המון ידע היה רגיש ונעים והכל התנהל ממויין. בקיצור, חזרנו מאד מרוצים. מצפה לטיול הבא עם אמיר פלג.Tirza KrakauerTirza Krakauer ★★★★★ טיול מצוין למצרים.מאורגן היטב תוך שימת לב לפרטים הקטנים.אוירה נעימה,ללא לחץ ללא קטנוניות.מדריך מצומן(אייל).הקבוצה הקטנה משפרת את ההתנהלות ומאד נח שניתנת גם ארוחת צהרים.לטעמי הטיול לאלכסנדרה מיותר.גם הטיול הבא שלי יהיה עם אמיר פלג.יעל זבטנייעל זבטני ★★★★★ הייתי בטיול במצרים עם החברה של אמיר פלג. טיול מרתק, ארגון מופתי עד לפרטים הקטנים. מלון ברמה גבוהה בלי להתקמצן. מדריך ישראלי אייל אלכסנדר מקצוען ועם . ידע מטורףTali AvianiTali Aviani ★★★★★ חזרתי אתמול מטיול בדרום הודו, מדינת קרלה ואני רוצה להמליץ מאוד לכל מי שאוהב טבע, סקרן לגבי התרבות ההודית ורוצה לחוות את האזור הכי קרוב שאפשר ב 8 ימים.המדריכה שליוותה אותנו אוסנת אלכביר, מכירה היטב את האזור והשפה. היא לקחה אותנו למקומות מרתקים, העשירה את החוויה בסיפורים, עובדות היסטוריות והרבה קלילות ונינוחות. פתחנו כל בוקר בתרגול טאי צ׳י ולאורך כל היום פונקנו במתנות והפתעות טעימות.בנוסף היו צמודים אלינו מדריכים מקומיים שהעשירו את החוויה ובמיוחד רוג׳ר היקר שדאג והוביל את החלק שלו במסירות גדולה והמון סבלנות ואהבה.זו הייתה הפעם הראשונה שלי בהודו, ופעם ראשונה בטיול מאורגן וזו חוויה בלתי נשכחת שמשאירה טעם לעוד.תודה לכם על תוכנית מאורגנת ומהנהקיבלתי מתנה לחייםתודהטלי אביאניסיגל לויסיגל לוי ★★★★★ Raz YaronRaz Yaron ★★★★★ חזרתי מטיול בירדן- (22-25.12.22) לאזור ואדי ראם ופטרה.מי שמתלבט, לא לוותר על הטיול הזה.המדריך, עודד שגב, ניהל את הטיול בתבונה וברגישות.הכל היה פשוט מושלם!Response from the ownerתודה! תענוג לקרוא חנה אנגלחנה אנגל ★★★★★ נסעתי לנחלי מואב עם המדריך עודד. היתה חוויה מעולה ומהממת. חווינו נופים נפלאים, למדתי המון מעודד שהוא מדריך נפלא ובארנון - הרפתקאה מדהימה. אחד הטיולים הכי מוצלחים שלי. תודה לאמיר פלגטל דניאלטל דניאל ★★★★★ נסעתי עם טיולים מיוחדים בעולם אמיר פלג לקרלה בהודו השנה. זה היה אחת החופשות הכי מושלמות בחיי. מסע מוקפד של עשרה ימים עם המדריכה טלי אבן-אלוש, שהייתה - מההכנות ועד אחרי החזרה - בהקשבה, בסיוע, בפתרונות ולעיתים אד-הוק מהרגע להרגע (יורד גשם? מיד תפרה תוכנית חלופית מהממת לא פחות. לא בא לכם ללכת? מיד צץ ג'יפ שלוקח אתכם לפעילות שווה אחרת).שילוב מושלם של חופשה, צבעים, ריחות, המון המון טבע מדהים, עם הודו על התרבות, הטעמים, האנשים המקסימים. נהנינו מפעילות גופנית נמרצת (טיפוסים ומסלולי הליכה מאתגרים, חתירה בקייאקים) כניסה לחיי המקומיים, ביקןר בבתים ובחוות תבלינים, מלונות מפוארים מאוד לצד לינה באוהלים בלילות סוערים. החברה היתה מהממת והאוירה נעימה, קלילה וקשובה. טלי עשתה לנו שיעורי יוגה למי שרצה בבוקר לפני שהחל היום ובסיום היום סיפרה על הודו ועל תרבותה. היה המון ידע, מרתק ואפילו זמן לקניות. אם לא היה ברור עד כה - ממליצה בחום.Hagit DavidescoHagit Davidesco ★★★★★ חזרנו מטיול של קרלה העין הירוקהיצאנו קצת בחשש כי אנחנו ממש לא אנשים של טיול מאורגן- אבל הטיול היה כיפי וחוויתי במיוחדבהובלת של טלי והמדריך המקומי רוג׳ר אשר גילו יצירתיות ושינוי הטיול תוך כדי , על מנת לעמוד בתנאי מזג אויר המשתניםהיה מאורגן, מתוקתק , הקבוצה הייתה נהדרת ומורכבת מאנשים שאוהבים טיולים רגלייםקבלנו גם סקירת תרבות, סיפורים בערבים מסביב למדורה, ושיעורי יוגה שפתחו את הבוקראנחנו בחרנו להשאר עוד כמה ימים בהודו עצמאית וקבלנו הרבה הדרכה ועזרה מטלי גם עבורםבמילה אחת - מצוין !!!ורד דייןורד דיין ★★★★★ אמיר בהחלט יודע להעניק חוויות אחרות ומיוחדות. זו פעם שניה שאני מצטרפת לטיול שלו ובהחלט לא פעם אחרונה. הטיולים שלו מגוונים מאוד, יעדים מרתקים, קבוצות קטנות ואיכותיות. שמחה שהיכרתי אותך וממתינה בקוצר רוח לטיול הבא. שאפו!Ori HochwaldOri Hochwald ★★★★★ חוזרים מחר מטיול של 10 ימים לקרלה. דרום הודו. עם טלי הנפלאה והמתקתקת עיניינים ורוג'ר המקסים, המדריך המקומי ששומר מכל עבר.היה טעים. מעניין. מאתגר. מפנק....מומלץ בחום.כרמית לויכרמית לוי ★★★★★ חייבת לסכם את אחד הטיולים הנפלאים שחוויתי במונגוליה בפסטיבל העיט, לראות ולחוות את החיים שאנשים חיים כאילו בתקופה הפריהסטורית אנשים חייכנים חביבים מכבדים . זו היתה חוויה מטלטלת רוחנית ועצמתית במידה רבה . הנופים הקסומים נוף קדומים החיות שפגשנו היאק סוסי הטאקיבקיצור ממולץ בחום לכל שוחר טבע ואדםמרק ודורית בירן דקלבאוםמרק ודורית בירן דקלבאום ★★★★★ יצאנו עם עודד אביעד מטיולי אמיר פלד לטיול בנחלי ירדן. הטיול היה מקסים מכל הבחינות - ההדרכה של עודד והרוח הנעימה שהשרה על הקבוצה, קבוצת האנשים המדהימה, ההפתעות הקטנות שחיכו לנו כמו מלון מקסים בערב הראשון וארוחת ערב ביתית בערב בשלישי, הטיפול בכל בעיה שהתעוררה (הסעת המזוודות ברכב נפרד כשלא היה מספיק מקום באוטובוס, ארגון החדרים ועוד). והעיקר מסולילים מדהימים. טיול מושלם. תודה 🙏🌺yifat mayanyifat mayan ★★★★★ חזרנו אמש מטיול לנחלי מואב בהדרכה של עודד עם שני ילדינו הבוגרים. אנחנו לא אנשים של קבוצות וטיולים מאורגנים ולכן הופתענו לגלות שלהנאתנו הגדולה מהמסלולים הנהדרים בירדן, לתיכנון המוקפד ולהדרכה העשירה והמרתקת של עודד נוספה חווית המפגש עם האנשים שהתקבצו לטיול. החוויה הייתה חוויה אנושית נהדרת בהדרכה נעימה וזורמת. ממליצים בחוםAmit DaganAmit Dagan ★★★★★ רואנדה טילנו לראשונה עם קבוצה מאורגנת ונהנו מאוד מהחוויה והחברה, ליווי והדרכה מדוייקת וכמובן ההליכה לגורילות ההרים. מומלץ בחום.Ofra AVIVOfra AVIV ★★★★★ טיילתי בקבוצה שאמיר אירגן עם המדריך הנפלא אריק. חוויה מרתקת הכל היה תמיד מתוקתק, בתנאים מצויינים ומפנקים. מראות ותכנים שענו על הצורך שלי. ממליצה מאודגיא יגורגיא יגור ★★★★★ טיילנו עם אמיר ברואנדה הייתה חוויה מדהימה, הכל היה מאורגן בצורה מדהימה והחוויה הייתה מצויינת. הכל תקתק עם הסברים מצוינים הדרכה טובה וחברה נהדרת. הטיול היה ברמה גבוהה מאד וזכינו לראות דברים מדהימיםIlan MakoverIlan Makover ★★★★★ בני ואני יצאנו לטיול בואדי ראם ובפטרה עם המדריך עודד אביעד, מדריך סימפאטי ובעל ידע. יצאנו בחשש מה בשל שאלת ההתאמה של טיול אב ובן למסגרת של טיול בקבוצה אקראית של אנשים. הופתענו לטובה הן מתכני הטיול והן מהאיכות האנושית של חברי הקבוצה. טיילנו באווירה נעימה ונינוחה. טיול מומלץ ביותר בעיניעדי יעקובעדי יעקוב ★★★★★ Response from the ownerתודה עדי - שמחתי על ההכרות עמית שפירעמית שפיר ★★★★★ ב-12 במאי 2021 יצאתי לטיול לרואנדה, מדינה שפעם שמעתי עליה סיפורי-דמים וזוועות של טבח המוני. אחרי המתנה להמראה ומתח רב בשדה התעופה יצאנו ליעד בהובלת אמיר פלג. התגלתה בפניי ארץ יפהפייה ומקסימה, ארץ שבה האנשים טובי לב, שומרים על ארצם נקייה ומכבדים את הטבע כמו שלא ראיתי בשום מדינה אחרת בעולם. רגעי השיא בטיול היו רבים. ההליכה ביערות הגשם לצפות מקרוב בגורילות ההרים ובשימפנזים הייתה חוויה בלתי רגילה. מלבד זאת, הקבוצה, שאירגן אמיר, הייתה קטנה ואיכותית, גם צוות הנהגים והמדריכים המקומיים היה מקצועי ומסביר-פנים. חזרתי עם אחת החוויות היותר מרגשות בחיי. ושוב תודה גדולה לאמיר פלג על טיול בלתי-נשכח.js_loader

למי הטיול מתאים?

הדרכה מקצועית וניסיון רב במונגוליה
טיול בקבוצה קטנה ואיכותיות עד 18 מטיילים
הטיול שלנו מיועד לאנשים שלא רוצים טיול מאורגן אבל רוצים להגיע למקום מיוחד
טיול עם אנשים מיוחדים החולקים אהבה משותפת
טיול למי שראה ועשה כבר הכול
מעט דיבורים והרבה חוויות – מילים וידע שנותנים מקום לחוויה
טיול למקומות הפחות מתוירים ופחות מוכרים שקשה להגיע אליהם לבד
טיסות סדירות ואמינות
הטיול שלנו מאפשר מרחב אישי והקשבה לצרכים של כל אחד
רכיבה על סוסים בטבע היפה בעולם
חוויה ראשונית ואותנטית, טיול עוצמתי שממלא את הלב
להרגיש חלק מהטבע והמרחבים
להתנתק מהציוויליזציה ולהתחבר לשקט
הזדמנות לתקשורת בלתי אמצעית עם העם המונגולי הגאה

טיול במונגוליה מזמן תנאים משתנים וייתכנו שינויים במסלול ו / או בסדר הביקור באתרים השונים, בהתאם לנסיבות בשטח ו/או החלטת המארגנים, ייתכן כי אתרים יהיו סגורים, לעתים יכולות להיות הפסקות חשמל, כבישים חסומים ותנאי הניקיון אינם עומדים בסטנדרטים מערביים. שיקול דעת בנושא זה, לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט. במקרה של שינויים כאמור, לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות. * הטיול כפוף לתנאים הכללים ולמדיניות הביטולים של טיולים אחרים

כדאי לקרוא

רוצים מידע נוסף?
השאירו הודעה ונחזור אליכם

גלריית טיולים

הדפיסו
שלחו
שתפו

תפריט נגישות

חזרה למעלה

למידע נוסף

שלב 2- תשלום מאובטח

לאחר התשלום ישלח אימייל עם הנחייה להמשך